Hind

2715 € /reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 15.07.2024

LÕPPHIND: 2750 €/reisija
Ühese toa lisamaks 490 €

Reisi info

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
12.11 - 27.11.2024 Vietnam – Kambodža ringreis

Reisi kava

1. päev   12.11   Lend Tallinn – Istanbul – Ho Chi Minh City (SAIGON)
Lend Tallinn – Istanbul   TK1424 18:40 - 23:20

2. päev   13.11    ISTANBUL - SAIGON
Lend Istanbul - Saigon  TK0162   03:05 - 17:00
Saabumine Saigoni; viisa ja piiriületus, transfeer hotelli.
Majutus Saigonis 2 ööd hotellis ARISTO Hotel 4* Premier Deluxe tuba http://aristosaigonhotel.com/

3. päev   14.11    SAIGON     H/L
Saigoni kogupäevaekskursioon: esimesena külastatakse Taasühendamise paleed, mis on kunagine Presidendipalee ja Lõuna-Vietnami valitsuse peakorter.
Järgmisena 5. linnaosa, kus tehakse väike sõit cyclo´dega ehk 3-rattaliste veloriksadega. Külastatakse 19. sajandil Hiina väljarändajate ehitatud Mere Jumalannale pühendatud Thien Hau templit.
Edasi Sõjamälestiste muuseum.
Lõuna kohalikus restoranis.
Pealelõunal Saigoni tuiksoon - Dong Khoi tänav, varasema nimega Rue Catinat, kus on palju prantslaste aegadest säilinud 19-20.saj. koloniaalstiilis hooneid, nagu Ooperimaja, Notre Dami Katedraal ja väidetavalt Gustav Eiffeli projekteeritud Peapostkontor. Tagasi hotelli. Õhtupoolikul on vaba aeg linnas ostlemiseks ja mõnes vabaõhubaaris joogi ja muusika nautimiseks.

4. päev   15.11    SAIGON – CAI BE     H/L
Sõit Mekongi deltasse, Cai Besse, mis on Saigonist 2,5 tunnise bussisõidu kaugusel.
Sõidetakse paadiga mitmetel lisajõgedel ning kanalitel, troopilistes puuviljaaedades ja mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses. Kohalikud külad, puuviljaaiad, lõputud smaragdrohelised riisipõllud ning veeteede rägastik.
Lõuna päeva jooksul kohalikus restoranis.
Majutus 1 öö hotellis Mekong Riverside 3* Garden view/Lake view toad www.mekongriversideresort.vn

5. päev   16.11    CAI BE – CHAU DOC     H/Õ
Peale hommikusööki algab tee Chau Doci. Teel peatutakse rikkale Huynh Thuy Le-le kuulunud 130 aastase maja juures, mis oli oluline koht Marguerite Duras’s romaani põhjal vändatud filmis “Armuke”. Edasi puuviljaturg ja Sa Dec´i lilleaiad. Saabudes Chau Doc´i külastatakse paadiga Chau Giang rajooni cham´ide mošeed. Khmeeri tempel ja ujuvad kalafarmid.
Saabumine hotelli ja majutus 1 öö hotellis VICTORIA CHAU DOC  Superior tuba  https://www.victoriahotels.asia/en/hotels-resorts/chaudoc.html

6. päev   17.11    CHAU DOC - KEP     H/L
Lühike sõit Vietnami (Tinh Bien) – Kambodža (Phnom Den) piirile. Piiriületuse formaalsused. Kambodža poolel uus giid ja transfeer Kep´i. Sõidul läbi maalilise maastiku peatus Kampong Trach mäel. Need mägised alad olid kunagi viimaseks peidupaigaks punastele khmeeridele. Kampong Trachi linna lähedal on lubjakivikoopad, millede juurde on ehitatud pagoode ja pühamuid. Läheduses ka Valge Hobuse monument. Päeva jooksul lõunasöök. Enne hotelli jõudmist krabituru külastus. Majutus 2 ööd KEP-i hotellis VERANDA NATURAL RESORT  Rosewood/ Vacation Villa  https://www.veranda-resort.asia

7. päev   18.11    KEP     H/L
Ekskursioon La Plantationi´sse - piprafarmi. Siin on võimalik näha, kuidas kasvab pipar ja miks on pipar erinevat värvi. Siinset pipart peetakse üheks parimaks maailmas. Edasi minnakse ookeaniäärsetele soolaväljadele. Soola toodetakse siin detsembrist aprillini, s.t. kui vihma tõenäosus on väike. Paadisõit ilusatele valgete liivarandadega 2 km2 suurusele Jänese saarele. Hea koht ujumiseks.
Kes ei viitsi sel päeval seigelda, võib jääda ka basseini nautima.

8. päev   19.11    KEP - PHNOM PENH     H/L
3-4 tunnine sõit Phnom Penh´i. Saabumisel Phnom Penhi linnaekskursioon: Rahvusmuuseum, kuningapalee, Hõbepagood ja Wat Phomi küngas, millest linn sai alguse. Hiline lõunasöök
Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh 4* www.phnompenhhotel.com

9. päev   20.11    PHNOM PENH – SIEM REAP     H/Õ
Umbes 6-tunnine sõit Siem Reapi. Teel peatus “ämblikuturul”, kus näeb väga eksootilisi suupisteid – julgematele ka maitsmise võimalus.
Siem Reapis külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile ja leeprakuninga terrassile. Kuninga palee meeste ja naiste tiikidega.
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.
Majutus 3 ööd hotellis SOMADEVI ANGKOR  Superior tuba   https://www.somadeviangkor.com

10. päev   21.11    SIEM REAP     H/L
Pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev - päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik. Väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.
Lõunasöök.
Pealelõunal Suure Ringi templid – Pre Rup, Mebon, Preah Khan 12. Saj. teisest poolest. Edasi 350 x 350 m suurune Neak Poan tehissaar.

11. päev   22.11    SIEM REAP     H/Õ
35 km kaugusel asuv Banteay Srey ehk naiste tsitadell. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist. Tagasiteel peatus kohalikes külades, et näha-osta palmisuhkrut ja palmiviina. Edasi 12. Saj.-st Banteay Samre Angkor Wati stiilis hindu tempel.
Lõuna kohalikus restoranis.
Pealelõunal 12st sajandist pärineva Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Apsara tantsijanna kujutisega. Selle templi Bakani torni minekkuks peab olema “korralikult” riides – õlad ja põlved kaetud.

12. päev   23.11    SIEM REAP – HANOI     H
Peale hommikusööki sõit paadisadamasse ja 20 km paadiga kampong Pluki. 3000 elanikku, kellest enamus on päris khmeerid. Majad on ehitatud 6-7 m kõrgustele vaiadele, sest just niipalju kõigub vee tase järves.
Transfeer lennuväljale ja lend
Siem Reap – Hanoi
Saabumine Hanoisse ja transfeer hotelli ning majutus 2 ööd hotellis  Flower Garden Superior tuba   https://flowergardenhotel.com.vn/

13. päev   24.11    HANOI     H/L
Hanoi kogupäevaekskursioon: puudega ääristatud alleed, prantsuse koloniaalarhitektuur, rohked tiigid ja idamaised templid.
Linnaekskursiooni sisse kuuluvad:
Ho Chi Minh’I Mausoleum (väljaspoolt) ning tema kodumaja vaiade peal, Ühe samba pagood, Etnoloogiamuuseum, kus saab ülevaate Vietnami etnilisest mitmekülgsusest. Siin on väljapanek nii siseruumides kui ka õues, kus on eksponeeritud elusuuruses hooned. Quan Thanh taoistlik tempel ja Tran Quoc budistlik pagood Läänejärve kaldal.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Pealelõunal konfutsianistlik Kirjanduse tempel, kus asus ka Vietnami esimene ülikool aastast 1070.
Edasi Hanoi kesklinnas Hoan Kiem (Taasleitud Mõõga) järv. Õhtul vee-nukuteatri etendus.

14. päev   25.11    HANOI – HALONGI LAHT     H/L/Õ
9:00 algab 3-tunnine sõit Halong Bay`sse. Tee läheb läbi Punase Jõe delta viljakate põllumaade ning tee ääres näeb vietnami põllumehi nende igapäevastel töödel- töötamas riisipõldudel, vesipühvlitega põldu kündmas ning vedamas põrssaid mootorrattal külaturule.
Laevale registreerimine ning transfeer laeva; algab ööbimisega merereis Halongi lahel.
Lõunasöök. Mööda libisevad kaljusaared, mis kannavad nimesid nagu Puri, Koer, Dinh Huong- viirukiküünlapott. Külastatakse koobast ja ühte laguuni, õhtupoolikul on soovijatel võimalus laevast ujuma minna. Päikeseloojangul jäädakse ööseks ankrusse. Õhtusöök.
Ööbimine kesk Halongi lahte laevas LILI CRUISE Deluxe kajut   https://www.lilycruises.com

15. päev   26.11    HALONGI LAHT – HANOI     H
Merereis tagasi Halongi linna. Hommikul hommikukohv ja brunch laevas - hiline hommikusöök/varajane lõunasöök.
Maabumine ja sõit läbi kohaliku külamaastiku Hanoisse ja õhtusöök.
Transfeer lennuväljale ja lend
TK165 Hanoi – Istanbul 22:30 – 05:30

16. päev   27.11    Istanbul – Tallinn
Lend  TK1421  09:15 – 11:50

Hind sisaldab

• Turkish Airlines liinilennud
• Majutus 1 koht 2ses toas 3 ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 13 hommikul
• Programmis märgitud lõuna- (8) ja õhtusöögid (4)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• kohalik lend: Siem Reap - Hanoi
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub

• Reisikindlustus vajadusel
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami mitmekordne viisa
• Kambodža viisa 34 USD (makstakse riiki saabumisel)
• Jootrahad

Viisa info

Kambodža viisa
Eesti kodanikel on vajalik Kambodžasse sisenemiseks viisa.
Kambodžasse on võimalik taodelda e-viisat:
https://www.evisa.gov.kh/

Riiki sisenemiseks on võimalik taodelda viisat ka piirilt. Riigilõiv 30 USD ja kinnitamise tasu (stamping fee) 5...15 USD

VIETNAMI viisa
Viisa taotlemiseks vajalikud dokumendid ja tegevused:

- kehtiv pass
- reisija värviline dokumendifoto jpg-formaadis
- reisija värviline passi andmetega lehe skaneering jpg-formaadis
- sisestada nõutavad isikuandmed
- sisestada nõutavad reisimise andmed
- tasuda netis viisa riigilõiv (riigilõiv ja teenustasud võivad muutuda)

Andmed seisuga 2024

Ametlik Vietnami viisa info:
https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/khai-thi-thuc-dien-tu/cap-thi-thuc-dien-tu

Üksikkohad

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.

VIETNAM – KAMBODŽA

12 november

 – 

27 november 2024

2715 €

Sihtpunkt: Kambodža, Vietnam
Kestvus: 16 päeva
Reisi tüüp: Ringreis
Saadaval naiskoht 
Saadaval meeskoht 
Print

Kiire info

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sarnased reisid

aserbaidaanringreis_6
EELBRONEERIMINE
11 mai 2025

 – 

18 mai 2025
Aserbaidžaan
10 päeva
P1030712
3245 €
17 aprill 2025

 – 

1 mai 2025
Hiina
15 päeva
2e02c90aa7913ae7829516f97ba94bb1df2ef0e6
4150 €
20 aprill 2025

 – 

1 mai 2025
Jaapan
12 päeva

Ole kursis oma reisiga!

Kui oled reisi tellinud, sisestage siia oma arve-reisilepingul olev reisi ID. Sisestage see ID siia, et näha kogu reisiga seotud infot korraga.