KKK

Korduma kippuvad küsimused

2 tööpäeva jooksul Euroopa reisidel 300 €/reisija ja kaugreisidel 400 €/reisija

Dokumendifoto ei ole foto teie dokumendist – passist, ID-kaardist. Dokumendifoto on foto teist/inimesest, nagu te teete passi, ID-kaardi, lugejapileti jmt. jaoks.

Bergerreiside grupid lähevad välja 12 reisija täitumisel ja on maksimaalse suurusega 28-30 reisijat

Reisi tellimise 2 tööpäeva jooksul ettemaks ja 60 päeva enne reisi reisi maksumuse põhiosa (reisi müügihind – ettemaks)

Ühese toa lisa arvutatakse välja iga konkreetse reisi jaoks eraldi ja sõltub hotellide hindadest.

Andmekaitseseadusest lähtuvalte peame me Teiselt reisijalt võtma selleks nõusoleku. Kui see on antud, siis edastame toakaaslastele ka teineteise kontaktid.

See sõltub lennufirmast. Tavaliselt avatakse online check-in 24 tundi enne lennureisi algust.

Saadaval mees- või naiskoht tähendab seda, et reisile on registreerunud üksinda reisiv inimene ja temaga on võimalik liituda/tuba jagada. See ei tähenda seda, et muidu vabade kohtade olemasolul poleks paaridel enam võimalust lisanduda.

Umbes kuu enne reisi saadame alati infolehed, milles on kõik vajalik informatsioon dokumentatsiooni, vaktsineerimiste, viisade jms kohta. See on riigiti erinev ja muutub aasta-aastalt!

Me omalt poolt soovitame veel kõigil klientidel printida endale välja reisikava, et see vajadusel mõnele piiriametnikule esitada (tõestuseks, et Teil on majutused ja transport) ning reisi käigus oleks mõnus seda ka jälgida.

Lennukipiletid ja muu vajaliku meiepoolse dokumentatsiooni edastame me üldiselt nädal enne reisi algust. Lennukipiletite tegemiseks vajame me ka Teie praeguse, kehtiva passi koopiat. Kui olete olnud varasemaltki meiega reisinud ja selle juba varem meile toimetanud, siis peame me passikoopiat sellegipoolest Teilt uuesti küsima, sest andmekaitseseadusest tulenevalt ei ole meil õigust neid koopiaid kauem säilitada, kui tellitud reisi toimumiseks vajalik.

Soovitame seda selleks, et reisija ei jääks ootamatu haigetumise-õnnetusjuhtumi-lähedase surma-jne. tõttu ilma oma reisist ja rahast. Soovitame kindlustuse sõlmida kohe reisi tellimisel. Kui reisi eest makstud ja meie oleme raha omakorda edasi maksnud – siis kui Teiega midagi juhtub – kes siis kahju kannab? Reisikorraldaja ei saa/ei pea/ise kahjusid kandma. Selliste asjade jaoks ongi reisikindlustus.

Sõltub reisi sihtkohast ja konkreetse hotelli täituvusest. Enamuses sihtriikidest buffee.

Reisijate infolehed saadame tavaliselt umbes 1 kuu enne reisi algust.

Ole kursis oma reisiga!

Kui oled reisi tellinud, sisestage siia oma arve-reisilepingul olev reisi ID. Sisestage see ID siia, et näha kogu reisiga seotud infot korraga.