Hind

2580 € / reisija 1 koht 2ses toas, tellimisel kuni 15.07.2024
LÕPPHIND: 2800 €/ reisija
Ühese toa lisamaks 530 €

Reisi kava

1. päev   16.01    Lend Tallinn – Istanbul – Ho Chi Minh City (SAIGON)
TK1424   Tallinn – Istanbul   18:40 - 23:20

2. päev   17.01    ISTANBUL - SAIGON
TK162   Istanbul - HoChiMinh City   03:05 - 17:00
Saabumine Saigoni; viisa ja piiriületus, transfeer hotelli.
Majutus Saigonis 2 ööd hotellis Aristo Hotel 4*  Premier Deluxe tuba http://aristosaigonhotel.com/

3. päev   18.01    SAIGON     H/L
Saigoni kogupäevaekskursioon: esimesena külastatakse Taasühendamise paleed, mis on kunagine Presidendipalee ja Lõuna-Vietnami valitsuse peakorter.
Järgmisena 5. linnaosa, kus tehakse väike sõit cyclo´dega ehk 3-rattaliste veloriksadega. Külastatakse 19. sajandil Hiina väljarändajate ehitatud Mere Jumalannale pühendatud Thien Hau templit.
Edasi Sõjamälestiste muuseum.
Lõuna kohalikus restoranis.
Pealelõunal Saigoni tuiksoon - Dong Khoi tänav, varasema nimega Rue Catinat, kus on palju prantslaste aegadest säilinud 19-20.saj. koloniaalstiilis hooneid, nagu Ooperimaja, Notre Dami Katedraal ja väidetavalt Gustav Eiffeli projekteeritud Peapostkontor. Tagasi hotelli. Õhtupoolikul on vaba aeg linnas ostlemiseks ja mõnes vabaõhubaaris joogi ja muusika nautimiseks.

4. päev   19.01    SAIGON – CAI BE     H/L
Sõit Mekongi deltasse, Cai Besse, mis on Saigonist 2,5 tunnise bussisõidu kaugusel.
Sõidetakse paadiga mitmetel lisajõgedel ning kanalitel, käiakse troopilistes puuviljaaedades ja mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses. Kohalikud külad, puuviljaaiad, lõputud smaragdrohelised riisipõllud ning veeteede rägastik.
Lõuna päeva jooksul kohalikus restoranis.
Majutus 1 öö hotellis Mekong Riverside 3*  Garden view/Lake view toad   www.mekongriversideresort.vn

5. päev   20.01    CAI BE – CHAU DOC     H/Õ
Teekond Chau Doci. Teel peatutakse rikkale Huynh Thuy Le-le kuulunud 130 aastase maja juures, mis oli oluline koht Marguerite Duras’s romaani põhjal vändatud filmis “Armuke”. Edasi puuviljaturg ja Sa Dec´i lilleaiad. Saabudes Chau Doc´i külastatakse paadiga Chau Giang rajooni cham´ide mošeed. Khmeeri tempel ja ujuvad kalafarmid.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Chau Pho Hotel 3*   Superior tuba
www.chauphohotel.com

6. päev   21.01    CHAU DOC – PHNOM PENH     H/L
Sõit kiirpaadiga mööda Mekongi ülesvoolu Kambodža pealinna Phnom Penhi. 7:00-12:30. Teel tehakse peatused piiriületuseks Vietnami ja Kambodza jõepealsetes/äärsetes piiripunktides.
Esimesed tunnid on sõit mööda väiksemaid harujõgesid; reisi teine pool mööda ühte suurt Mekongi. Jõe kallastel külad ja põllumaad, vahele linnad ja tehased.
Kiirpaat on istumissalongiga; saab istuda ka värskes õhus paadi ninas või ahtris.
https://tutrangspeedboatservices.wordpress.com/
Saabumisel Phnom Penhi linnaekskursioon: Rahvusmuuseum, kuningapalee, Hõbepagood ja Wat Phomi küngas, millest linn sai alguse. Hiline lõunasöök
Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh 4* www.phnompenhhotel.com

7. päev   22.01    PHNOM PENH – SIEM REAP     H/L
Phnom Penhi Keskturg-palju vaadata ja aega ostlemiseks.
Umbes 6-tunnine sõit Siem Reapi. Teel peatus “ämblikuturul”, kus näeb väga eksootilisi suupisteid – julgematele ka maitsmise võimalus.
Majutus 4 ööd hotellis Somadevi Angkor Superior tuba www.somadeviangkor.com

8. päev   23.01    SIEM REAP     H/L
Väga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev - päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik.
Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile ja leeprakuninga terrassile. Kuninga palee meeste ja naiste tiikidega.
Lõunasöök.
Pealelõunal Suure Ringi templid – Pre Rup, Mebon, Preah Khan 12. Saj. teisest poolest. Edasi 350 x 350 m suurune Neak Poan tehissaar.

9. päev   24.01    SIEM REAP     H/L
35 km kaugusel asuv Banteay Srey ehk naiste tsitadell. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist. Tagasiteel peatus kohalikes külades, et näha-osta palmisuhkrut ja palmiviina. Edasi 12. Saj.-st Banteay Samre Angkor Wati stiilis hindu tempel.
Lõuna kohalikus restoranis.
Pealelõunal 12st sajandist pärineva Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Apsara tantsijanna kujutisega. Selle templi Bakani torni minekkuks peab olema “korralikult” riides – õlad ja põlved kaetud.

10. päev   25.01    SIEM REAP – KAMPONG PLUK     H/Õ
Väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.
Pealelõunal sõit Siem Reapist 20 km kaugusel asuvasse paadisadamasse ja paadisõit Kampong Pluki. Siin elab 3000 inimest, kellest enamus on päris khmeerid. Majad on ehitatud 6-7 m kõrgustele vaiadele, sest just niipalju kõigub vee tase järves.
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.

11. päev   26.01    SIEM REAP - RAYONG    360km     H
Sõit Siem Reapist Tai piirile Ban Laem piiripunkti - 210 km, umbes 4 tundi. Piiriületus - vahetatakse bussi ja giidi. Sõit Rayongi rannarajooni - 150 km, umbes 2 ja pool tundi.
Majutus 5 ööd Aksorn Rayong 5*  deluxe balcony tuba www.aksornrayong.com
Ilus hotell otsapidi rannaliival. 2 restorani. Lamamistoolid , jõusaal ja 2 basseini.

12-15. päev   27-28-29-30.01    RANNAPUHKUS     H
4 päeva rannapuhkust. Puhkuse sisse jääb Hiina uue aasta saabumine 29. Jaanuaril, mida tähistatakse ka Tais.
Rayong on pika liivarannaga väheste hotellidega vaikne rannarajoon. Pattaya on 120 km /2 sõidutunni kaugusel, aga Rayong on täiesti teine (ehk siis vastupidine) maailm. Ei ole mingit ööelu ega ostukeskuseid; on vaid meri ja liiv. Suurte puude varjus kohalikud mereande pakkuvad väiksed söögikohad.
Peale 10-päevast tuuritamist on see ideaalne koht lihtsalt puhkamiseks.
Keda haarab motoorne rahutus ja on vaja kuskile ikka minna-siis 15 km kaugusele jääb Koh Samet`I paatide kai ning saab teha päevase väljasõidu Sameti saarele. Hotelli läheduses on meres teisigi väiksemaid saarekesi ning neile saab samuti minna päevasele paadisõidule.

16. päev   31.01    BANGKOK    213 km     H/L
Sõit Bangkoki 213 km, u. 3 tundi.
Bangkoki ekskursioon - Grand Palace ja Wat Po.
Lõunasöök päeva jooksul.
Õhtupoolikul aega Bangkoki kaubanduses ostlemiseks ja/või ööeluga tutvumiseks.
Majutus 1 öö Hiinalinnas The Quarter Hualamphong www.quarterhualamphong.com

17. päev   1.02    Bangkok - Istanbul – Tallinn
Hommikusöök karbiga kaasa ja lennuväljale. Lend
TK59      Bangkok – Istanbul   06:25 – 13:20
TK1423  Istanbul - Tallinn       15:15 – 17:50

Hind sisaldab

• Turkish Airlines liinilennud TLL-IST-SGN/-BKK-IST-TLL
• Majutus 1 koht 2ses toas 3 ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 15 hommikul
• Programmis märgitud lõuna- (7) ja õhtusöögid (2)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub

• Reisikindlustus vajadusel
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami viisa 25 USD
• Kambodža viisa 34 USD
• Jootrahad

Üksikkohad

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.

VIETNAM – KAMBODŽA – TAI

16 jaanuar

 – 

1 veebruar 2025

2580 €

Sihtpunkt: Kambodža, Tai, Vietnam
Kestvus: 17 päeva
Reisi tüüp: Puhkuse ja ringreis
Print

Kiire info

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sarnased reisid

IMG_2358
EELBRONEERIMINE
19 märts 2025

 – 

3 aprill 2025
Myanmar/Birma
16 päeva
Sri Lanka elevandipere avapilt
EELBRONEERIMINE
28 november 2024

 – 

10 detsember 2024
Sri Lanka
13 päeva
omaan-ringreis-ja-rannapuhkus-1_8
2395 €
12 märts 2025

 – 

23 märts 2025
Omaan
12 päeva

Ole kursis oma reisiga!

Kui oled reisi tellinud, sisestage siia oma arve-reisilepingul olev reisi ID. Sisestage see ID siia, et näha kogu reisiga seotud infot korraga.