UUS-MEREMAA
print
UUS-MEREMAA
16.01.2022 -> 02.02.2022

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. MINIMAALNE GRUPI SUURUS 12 REISIJAT, MAKSIMAALNE 28. 
HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.16.01 - 2.02.2022   UUS-MEREMAA RINGREIS

 

HIND:
Saadaval ka naiskoht

4690 € /reisija tellimisel kuni 30.04.2021
4890 €/reisija tellimisel alates 1.05.2021
Ühese toa lisamaks: 920 €


Päev 1   16.01    Lend Helsingi – Doha - Auckland
Lend Helsingi – Doha   QR302    16:25 - 23:20

Päev 2   17.01    Doha - Auckland
QR 920   02:20 - 04:50+1 ehk järgmisel päeval

Päev 3   18.01    Auckland - Queenstown
Saabumine Aucklandi. Riiki sisenemine: passikontroll ja toll.
Siselend Auckland – Queenstown   JQ 295   8:40 -10:35
Transfeer lennuväljalt kesklinna ja ülevaatlik linnaekskursioon (kokku 2 tundi).
Pealelõunal vaba aeg pikast lennust toibumiseks ja soovi korral omal käel linna avastamiseks.
Kõrgete mägedega ümbritsetud Queenstown Wakatipu järve ääres on Lõunasaare populaarseim turismikeskus. Linnas ja selle ümbruses on palju erineva pikkusega hästi tähistatud maalilisi matkaradasid, kus saab omas tempos kõndida ja looduskauneid kohtasid avastada.
Kindlasti tasub sõita Skyline köisraudteega linnast 450 m kõrgusele Bob`s Peaki mäetipule (tasuline) www.skyline.co.nz/en/queenstown 
Majutus 2 ööd Heartland Hotel Queenstown 3* www.scenichotelgroup.co.nz/locations/new-zealand/queenstown/heartland-hotel-queenstown 

Päev 4   19.01    Queenstown     H/L
Praamisõit vanaaegse aurulaevaga TSS Earnslaw Wakatipu järve vastaskaldale meriinofarmi. Farmi tutvustus, lambapügamise demonstratsioon ja lambakoerte karja kokku ajamise esitus. Lisaks lammastele peetakse farmis karja ja alpakasid.
BBQ lõunasöök, tagasi Queenstowni. Pealelõunal aega omapäi linna avastamiseks.

Päev 5   20.01    Queenstown - Milford Sound - Te Anau    406 km     H/L
Fiordlandi Rahvuspark on Uus-Meremaa suurim ja maailma üks suurimaid. Kitsad orud, järsud kaljud, lopsakas vihmamets, sambla ja sõnajalgadega kaetud maapind. Siin võimutseb loodus.
Keskpäeval jõutakse Milford Soundi, mis on 14st fjordist kõige paremini ligipääsetav ning minnakse 2-tunnisele laevareisile peaaegu Tasmaania mereni välja. Piknik-lõuna laeval. Seejärel sõidetakse tagasi Te Anau’ sse.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Distinction Luxmore Hotel Lake Te Anau 4*  www.distinctionhotelsluxmore.co.nz 

Päev 6   21.01    Te Anau - Wanaka    226 km     H
Hommikul külastatakse helendavate jaaniussidega Te Anau koopaid. Laevasõit Te Anau järve vastaskaldale. Seal istutakse ümber väiksematesse paatidesse ja liigutakse piki maa-alust jõge koobaste sügavusse, mille laed on täis helendavaid jaanimardikaid. Tagasi Te Anausse, kus jätkatakse bussiga. seejärel sõit läbi 3 kliimavööndit: esmalt fjordid, seejärel Queenstowni ümbritsev karm mägismaa, lõpuks Lõunapiirkonna viljakad põllumajandusmaad.
Teel tehakse peatus Arrowtownis, mis on vana kullakaevanduslinn.
Majutus 1 öö Oakridge Resort Wanaka 4* - ilus basseinidega hotell https://www.oakridge.co.nz/ 

Päev 7   22.01    Wanaka - Franz Josephi liustik    290 km     H
Sõit üle Haasti kuru vihmametsade piirkonda. Peatus-jalutuskäik Ship Creek soometsas. Kaunid vaated ümbritsevatele lumistele tippudele ja liustikujärvedele.
Järskude nõlvadega ja kiiresti “voolava” Foxi liustiku “keel” ulatub vihmametsa 300 meetri kõrgusel merepinnast. Siinsed liustikud ulatuvad peaaegu merepiirini. Kõndimine Mathesoni järve kaldail, kus ilusa ilma korral on järvevee siledal pinnal liustiku peegeldused.
Majutus 1 öö Heartland Hotel Fox Glacier 3* www.scenichotelgroup.co.nz/locations/new-zealand/fox-glacier/heartland-hotel-fox-glacier 

Päev 8   23.01    Franz Josephi liustik - Hokitika    138 km     H
Hommikul kõndimine koos liustikugiidiga Franz Josephi liustikul. Liustik voolab läbi kauni maastiku; giid jagab selgitusi liustiku ajaloost ja liikumisest. Kõndimine rahulikus tempos, kuid vajalikud korralikud mitte-libiseva tallaga jalanõud.
Sõit mööda karmi-rohelist-metsikut rannikut põhja suunas läbi ajalooliste kullakaevandamise linnakeste.
Majutuskoht Hokitika on tüüpiline 1860ndatest pärit kullakaevanduslinn, kus tänaseni on säilinud vanu hooneid ja linnakeses on tunda ajastu hõngu. Tänapäeval on peamine tegevus nefriidist kujude valmistamine. Pealelõunal jõuab linnakeses ringi vaadata.
Majutus 1 öö Beachfront Hotel Hokitika 4* driftwood superior tuba www.beachfronthotel.co.nz 

Päev 9   24.01    Hokitika - Greymouth - Kaikoura    365 km     H
Sõit 40 km mööda Lõunasaare ajupuitu täis metsikut Läänerannikut järgmisesse kunagisse jõukasse kullakaevanduslinna, Greymouthi, mis on ühtlasi Lääneranniku suurim linn. Greymouthist keeratakse sisemaale ja algab sõit läbi Lõuna Alpide saare idakaldale. Päev täis maalilisi vaateid, kus iga käänaku taga on uus vapustavalt kaunis vaade (pöidlad pihku, et ilm oleks ilus ja taevas pilvitu!). Tee on hõreda liiklusega ning selle piirkonna kõrgeim. Lumised mäetipud, mäekurud, jõeorud, maastikud vihmametsadest karmide mägedeni ja sealt lopsakate põllumajandusmaadeni. Teel läbitakse Hanmer Springs, mis on looduslike kuumaveeallikate piirkond.
Pikk sõidupäev; teel tehakse mõned foto- ja sirutuspeatused. Õhtul jõutakse Kaikourasse, mis on väike mereäärne asula ning kuulus oma vaalavaatluse ja mereandide poolest.
Majutus 1 öö Kaikoura Gateway Motor Lodge 4* www.kaikouragateway.co.nz 

Päev 10   25.01    Kaikoura - Picton    132 km     H
Hommikune vaalavaatluse laevareis. Vaalade nägemise tõenäosus on peaaegu garanteeritud, kuid samavõrra garanteeritud on ka lainetus, mis võib mõnedel merehaigust põhjustada. Küürvaalad, kääbusvaalad, lõunavaalad. Hea õnne korral näeb ka delfiine ja mõõkvaalasid- vaaladega kohtumine on tõeline elamus.
Peale merereisi 2 tunnine sõit veinipiirkonda. Marlboroughs on ideaalsed viinamarjakasvatamise tingimused- sobilik pinnas, palju päikesepaistet, pikk sügis ja lühike talv. Siin toodetakse Sauvignon Blanc, Chardonnay , Pinot Noir ja Reisling veine; siin on 30 veinimõisat. Külastame ühte veinimõisa ja proovime koos sommeljeega 4 erinevat veini.
Edasi pool tundi sõitu Pictonisse. Picton on tegus sadamalinn ning õhtupoolikul on aega kaldapealsel jalutada ja mõnes restoranis süüa ja veinide proovimisega jätkata.
Majutus 1 öö Picton Yacht Club Hotel 4*  www.cpghotels.com/hotels/picton-yacht-club-hotel/ 

Päev 11   26.01    Picton - Wellington     H
3-tunnine praamisõit läbi Cooki väina Lõunasaarelt Põhjasaarele. Maalilised Marlborough väinad sügavate fjordide ja kunagiste jõeorgudega. Wellingtonis transfeer hotelli ja seejärel 2-tunnine jalgsi linnaekskursioon kohaliku giidiga. Peale ekskursiooni lõppu vaba aeg omapäi linnas ringi vaatamiseks.
Hotell linna südames, mõne minuti kaugusel Lambton Quaist ja kaldapealsest.
Majutus 1 öö West Plaza Hotel 4*  www.westplaza.co.nz 

Päev 12   27.01    Wellington – Taupo - Rotorua    460 km     H
Pikk sõidupäev! Esmalt läbi Wellingtoni ümbruse Rangitikei jõuka põllumajanduspiir-konna roheliste karjamaade, kus rannikuäärsetel viljakatel tasandikel kasvatatakse piimakarja, lambaid ja puuvilju.
Järgmisena vulkaanilised Tongariro rahvuspargi alad ning sellest edsi sõit piki Uus-Meremaa suurima järve- Taupo- kallast mööda kõrbemaanteed. Taupo järve ääres külastatakse Huka koskesid ning lõpuks sõit läbi maalilise puhkuserajooni Wairakei Rotoruasse, mis on algasukate - maooride- kultuuri keskus.
Majutus 2 ööd Novotel Rotura Lakeside 4* www.accorhotels.com/gb/hotel-1874-novotel-rotorua-lakeside/index.shtml 

Päev 13   28.01    Rotorua     H/Õ
Hommikul Te Puia podisevad mudaaugud, kuumad ojad ja räniterrassid; siin näeb ka kuulsaid kiiwisid ja maooride puutööd ja kangakudumist. https://tepuia.com/
Pool tundi sõitu linnast välja Wai O Tapu`sse. See on Uus-Meremaa kõige värvilisem geotermiline imedemaa, mille rahulikus tempos avastamiseks kulub 2 tundi.
Tagasi hotelli, kus jääb paar tundi vaba aega ning jõuab peale hommikust kõndimist end hotelli basseinides leotada.
Õhtul sõidetakse marae`sse ehk kogukonna kooskäimise majja, kus on maooride kontsert ning maasoojusahjudes valmistatud õhtusöök.

Päev 14   29.01    Rotorua - Hobbiton (Kääbikla) - Coromandel    295 km     H
Sõit läbi Põhjasaare. Peatus Kääbiku filmi võttekohtades, kus tehakse paaritunnine ekskursioon http://www.hobbitontours.com.
Sõit looduskaunile Coromandeli poolsaarele.
Coromandeli peamiseks tõmbenumbriks on Hot Water Beach (tõlkes Kuuma-vee rand) www.thecoromandel.com/explore/hot-water-beach
Ei- merevesi ei ole kuum, küll aga on maa sees kuumaveeallikad, mille 64-kraadine vesi immitseb läbi liiva pinnale. Teatud ajal- paar tundi enne ja paar tundi pärast mõõna- saab kaevata rannaliiva sisse süvendi, mis täitub kuuma veega ning leotada end oma tehtud kuumaveevannis (mille tõusuvesi pärast tasandab). Vanni kaevamine pole kohustuslik- piisab ka rannas kõndimisest ning nähtuse vaatamisest.
Teine vaatamisväärsus on Cahedral Cove kaljud - taas jalutuskäik rannas.
Tee peal peatus kauripuude juures.
Majutus 1 öö Grand Mercure Puka Park Resort 4*  Tawa Treehut tuba www.pukapark.co.nz 

Päev 15   30.01    Coromandel - Auckland    150 km     H
JUHUL, kui eelmisel päeval ei õnnestunud Hot Water Beachil käia- teeme seda nüüd hommikul. Kui aga sai käidud - siis suund Aucklandile. U. 2 tundi sõitu ning linna jõudes Aucklandi ülevaatlik linnaekskursioon:
Auckland Domain - linna vanim park,
Mount Eden, millelt avaneb kaunis vaade all laiuvale linnale,
Viaduct Basin kaldapealne, kus vanast sadamast on tehtud elitaarne elamu- ja ärirajoon,
Aucklandi moekaim eeslinn Parnell.
Seejärel hotelli, mis asub kesklinnas sadama, söögikohtade ja kaubandustänavate rajoonis.
Majutus 2 ööd Grand Chancellor Hotel Auckland City 3* www.grandchancellorhotels.com/hotel-grand-chancellor-auckland-city 

Päev 16   31.01    Auckland - Waiheke “veinisaar”     H/L
Hotellist jalgsi sadamasse (500 m kõndimist) ning 45 min praamisõitu Waiheke saarele.
Waiheke on maaliline saar liivarandade, viinamarjaistanduste ja rannikuküladega. Waihekel sõidab veinimõisate vahel spetsiaalne turistibuss- seda kasutame meiegi ning külastame 3 veinimõisat, kus proovime kohalikke veine ning sööme lõunat.
Pealelõunal praamiga tagasi Aucklandi (kohale jõudmine 16:00) ning sadamast jalgsi hotelli.

Päev 17   1.02    Auckland - Doha
Hommikupoolikul vaba aeg Aucklandi avastamiseks ning ostlemiseks.
Kl 13 transfeer lennuväljale.
Lend :
QR 921  Auckland - Doha   16:15 - 00:20 (järgmisel päeval)

Päev 18   2.02    Doha - Helsinki
QR 303   Doha - Helsingi   01:45 - 06:55

Hind sisaldab:
• Qatar Airways`i liinilennud (pagas 23 kg)
• Lennuväljamaksud 492 € (seisuga 7.04.2021)
• Majutus 1 koht 2ses toas 3* ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 14 hommikul
• Programmis märgitud lõuna- (3) ja õhtusöögid (1)
• Praamisõit Pictonist Wellingtoni
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid konditsioneeritud transpordivahendis vastavalt reisijate arvule
18/22 VÕI 32/35-kohaline buss+ juht-giid (ühes isikus)
KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• kohalik inglise keelt kõnelev bussijuht-giid (ühes isikus)
• Eesti reisijuht ringreisil, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub:
• Helsingisse ja tagasi koju lennu/laevapiletid
• Reisikindlustus (vajadusel)
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Jootrahad

 


Uus-Meremaa külastamiseks vajalik reisiluba:
Hind 47 NZD
Täpsem info:
https://www.immigration.govt.nz/new-zealand-visas/apply-for-a-visa/process-fees/nzeta?nationality=nationality-EST&country=residence-EST&applying=no&submethod=NZeTA+online+form&selection=&qs=No

Uus-Meremaalt lahkudes tuleb tasuda maalt lahkumise maks 25 NZD.
Rohkem informatsiooni:
http://www.newzealandatoz.com/index.php/page/display/599/Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 

Salva reisitõrkekindlustus tuleb vormistada HILJEMALT 30 päeva enne reisi algust.
Kui reis on tellitud hiljem, siis 7 päeva jooksul reisi tellimisest.


               

Meie reiside juurde sobib ka Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.
 

HIND:
Saadaval ka naiskoht

4690 € /reisija tellimisel kuni 30.04.2021
4890 € /reisija tellimisel alates 1.05.2021

Ühese toa lisamaks: 920 € 

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: UUS-MEREMAA
Kuupäev: 16.01-02.02.2022

Sarnased Reisid

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
11.02 - 27.02.2022

EELBRONEERIMINE

GRUUSIA ringreis
28.08 - 05.09.2021

1035

NEPAL JA INDIA ringreis
01.10 - 16.10.2021

2515

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

30.09.2021 - 16.10.2021

1860

INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

30.09.2021 - 16.10.2021

2595

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

30.09.2021 - 16.10.2021

EELBRONEERIMINE

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus

02.10.2021 - 13.10.2021

2100

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

2455

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

alates 1730

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

16.10.2021 - 30.10.2021

alates 2450

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

28.10.2021 - 14.11.2021

3320

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

30.10.2021 - 14.11.2021

2100

KEENIA safari ja rannapuhkus

31.10.2021 - 14.11.2021

3095

KEENIA safari ja rannapuhkus

09.11.2021 - 22.11.2021

3095

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

12.11.2021 - 28.11.2021

alates 1900

KEENIA safari ja rannapuhkus

20.11.2021 - 03.12.2021

2760

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

22.11.2021 - 07.12.2021

alates 1275

TANSAANIA: Sansibar - ringreis ja rannapuhkus

28.11.2021 - 10.12.2021

alates 1555

TANSAANIA: Sansibar

15.01.2022 - 28.01.2022

alates 1290

NICARAGUA - COSTA RICA ringreis ja rannapuhkus

19.01.2022 - 04.02.2022

EELBRONEERIMINE

KEENIA safari ja rannapuhkus

29.01.2022 - 10.02.2022

EELBRONEERIMINE

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

04.02.2022 - 19.02.2022

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: Saigon ja rannapuhkus

18.02.2022 - 05.03.2022

alates 1090

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2022 - 08.03.2022

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

25.02.2022 - 13.03.2022

2035

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

11.03.2022 - 26.03.2022

alates 1660

GRUUSIA ringreis

17.08.2021 - 26.08.2021

1050

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

28.08.2021 - 07.09.2021

1870

GRUUSIA ringreis

28.08.2021 - 05.09.2021

1035

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

08.09.2021 - 18.09.2021

1770

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

08.09.2021 - 23.09.2021

2500

ASERBAIDŽAAN:ringreis

18.09.2021 - 26.09.2021

1050

NEPAL JA INDIA ringreis

01.10.2021 - 16.10.2021

2515

NEPALI ringreis

01.10.2021 - 09.10.2021

1785

JAAPAN

22.10.2021 - 31.10.2021

3195

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

19.11.2021 - 05.12.2021

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA

16.01.2022 - 02.02.2022

4690

GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

04.02.2022 - 19.03.2022

3180

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

11.02.2022 - 27.02.2022

EELBRONEERIMINE

TANSAANIA: Sansibari rannapuhkus

28.11.2021 - 10.12.2021

alates 1265

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad