RWANDA - UGANDA
print
RWANDA - UGANDA ringreis
13.02.2018 -> 26.02.2018

EESTI KEELES.  EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS. REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 10, MAKSIMAALNE 18.
12 päeva Rwandas ja Ugandas - 4 rahvusparki - 3 paadisõitu - 2 Aafrika pealinna - tohutul hulgal erinevaid loomi – mägigorillad - maitsvad aafrika söögid 2-3 x päevas- stiilsed aafrika majutused- TULE JA KOGE EHEDAIMAT JA MITMEKÜLGSET AAFRIKAT OTSE EKVAATORI PEAL!!!

Aafrika reisi õnnestumiseks on väga olulised korralikud majutused, sest peale ilusat eksootilist päeva ei taha keegi minna viletsa hotelli odavasse ilmetusse tuppa. Mida nigelam hotell, seda nigelamad toidud. Korralik hotell = korralikud söögid.
Meie valikus on stiilsed ja korralikud 3* ja 4* aafrikapärased majutused, kus elamine muutub osaks aafrikakogemusest. Mõnes kohas on tegemist lausa selle koha parima majutusega (Paraa, Mweya) - vaadake majutused üle ja kujutlege end Aafrikasse ekvaatorile gorillade juurde!

Uganda peamine tõmbenumber on mägigorillad, kuid lisaks gorillametsadele on siin maalilisi rohelisi rahvusparke rohkete antiloobiliste, elevantide, kaelkirjakutega, veekogusid jõehobude ja krokodillidega, lindudest rääkimata.

Liikumine on 4x4 Landcruiser maastikuautodega, mis on kohandatud loomavaatluseks ehk loomavaatlussõitude ajaks tõstetakse katus pealt ära. Ühes autos on 5 või 7 mugavat aknaalust reisija istekohta (vastavalt reisigrupi suurusele) ning 1 külmakast jookidele.

HIND: 1 koht 2sest majutusest
tellimisel kuni 31.07.2017:

gorillaloaga            4475 €
ilma gorillaloata    3975 €


Tellimisel al. 1.08.2017

gorillaloaga          4700 €
Ilma gorillaloata 4200 €

Ühese toa lisatasu 530 €

Reisisjuhiks Aafrika-fänn Henri Kalmist henri@bergerreisid.ee ning autojuhid on mustad mehed Ben ja Harryson.

1. Päev   13.02    TALLINN – ISTANBUL - KIGALI
Tallinn - Istanbul TK 1422 13:25 - 17:50
Istanbul - Kigali TK 612 19:50 - 01:25
Saabumine Kigalisse. Transfeer lennuvälja lähedal asuvasse hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Hotel des Mille Collines 4*  www.millecollines.rw 

2. Päev   14.02    KIGALI    H
Kigali linnaekskursioon ning genotsiidi memoriaal. Pealelõunal-õhtupoolikul aeg puhkuseks ilusas ajalooga hotellis.

3. Päev   15.02    KIGALI - BWINDI  170 km    H/L/Õ
Sõit Rwanda-Uganda piirile, piiriületus ja sõit majutuskohta. Lõunasöök, seejärel paaritunnine jalutuskäik kohalikus Buhoma pügmeede külas koos külagiidiga- näeb tüüpilist majapidamist, käiakse küla ravitseja juures, vaadatakse, kuidas banaanist õlut pruulitakse
Majutus 2 ööd Silverback Lodge   www.silverbacklodge.com 
Siin hotellis sisalduvad lõuna- ja õhtusöökide hinnas ka õlu-vein-karastusjoogid-tee ja kohv.

4. Päev   16.02    GORILLAVAATLUS    H/L/Õ
Varahommikul instruktaaž - kuidas täpselt käituda gorillaga kohtumisel - seejärel lühike sõit autoga ning siis matk gorillade juurde. Matk võib olla poolest tunnist paari tunni pikkune.
Kui gorilladeni jõutakse, siis saab tund aega gorillasid vaadata. Samas ei saa garnteerida, et gorillad kuskile liikunud pole ning võib ka juhtuda, et neid tuleb mitu tundi otsida. Iga gorillaperekonnaga käivad kaasas raadiosaatjatega pargivahid ja seega “ära kaduda” Teie gorillapere ei saa, kuid gorilladeni jõudmiseks võib arvatust rohkem aega kuluda. Kuigi suure tõenäosusega on gorillad oma tavapärases kohas ja gorillade nägemise tõenäosus on 99,9999%! Lõunasöök võetakse hotellist kaasa ja tehakse piknik-lõuna.
Paan B: kes peab 600 USD maksvat gorillaluba liiga kalliks, võib valida sel päeval poolepäevase loodusmatka Bwindi rahvuspargi metsas.

5. Päev   17.02    BWINDI - QUEEN ELIZABETH RAHVUSPARK (QENP)   160 km    H/L/Õ
Sõit QENP suunas. Tee viib läbi külasid täis künkliku maastiku; igast hütist jookseb bussi nähes kilgates välja tosin paljast jõnglast ja neile kõigile tuleb lehvitada... majutuskohta kohale jõudes on käsi valus. Tee lõpuosa sõidetakse juba pargi kruusateedel; pargiteedel võib kohata elevante, pühvleid, lõvisid, leoparde, hüääne ning mitmeid erinevaid antiloope.
Lõunaks jõutakse järgmisesse majutuskohta. Lõunasöök; peale lõunat aeg nautida hotelli basseiniterrassi, millelt avaneb fantastiline vaade all laiuvatele jõgedele-järvedele. VÕI minna pealelõunasele loomavaatlussõidule. Kuna loomavaatlussõidud tehakse oma autodega, pole nende arv ega pikkus limiteeritud ning juhid on alati nõus minema loomavaatlussõidule; ennem väsivad ära reisijad kui juhid.
Õhtusöök ja majutus 2 ööd Mweya Safari Lodge 4*   www.mweyalodge.com 

6. Päev   18.02    QUEEN ELIZABETH RP - loomavaatlus ja Kazinga kanali paadisõit - päev täis loomi    H/L/Õ
Päev algab päikesetõusul, kui sõidetakse hommikusele loomavaatlussõidule. Loomad on kõige aktiivsemad varahommikul, kui minnakse jooma või siirdutakse mõnele pikemale rännakule. Sõidu ajal otsitakse metskasse- lõvisid ja leoparde; kohtutakse hüäänide ja mitmete antiloopidega. Avatud savannis elavad elevandid ja pühvlid.
Lõunasöök ning pealelõunal 2-tunnine paadisõit Kazinga kanalil, mis ühendab 2 järve –Edwardi ja George- ning kus olevat kõige suurem jõehobude tihedus m2 kohta. Kazinga kanali äärde tulevad jooma nii loomad kui linnud.
Õhtusöök ja majutus endiselt Mweya safari Lodge.

7. Päev   19.02    QENP - KIBALE   113 km    H/Õ
Varajane loomavaatlussõit, seejärel hommikusöök. Peale sööki start Fort Portali suunas. Esmalt sõidetakse läbi pargi kruusateedel ning käiakse pargi kraatrite osas, pargist väljudes on korralik asfalt-tee.
Ekvaatori ületus ja fotopeatus. Saabumine Kibalesse. Jalutuskäik kohalikul turul VÕI külas (olenevalt kellaajast).
Õhtusöök ja majutus 2 ööd Chimpanzee Forest Guesthouse 3*  http://chimpanzeeforestguesthouse.com 

8. Päev   20.02    Kibale Forest National Park: Shimpanside otsing    H/L/Õ
Varahommikune väljasõit (6:00) Kibale rahvusparki shimpanside juurde. Päevane shimpansivaatlus, kus jälgitakse oma shimpansiperet ja liigutakse sellega kaasa (chimpanzee habituation). Matk võib kesta mitmeid tunde, kuniks reisijad lõpuks tüdinevad ja kõht tühjaks läheb; siis minnakse shimpanside juurest ära.
Lisaks shimpansidele on siin erinevaid linde–liblikaid-putukaid ning reisijaid saatev kohalik rahvuspargi giid jagab selgitusi mitte ainult primaatide, vaid kogu metsa fauna ja flora kohta, muutes matka lahedaks ja informatiivseks.
Lõunasöök võetakse hommikul hotellist kaasa ja süüakse piknik-lõunana.
Pealelõunal Bigodi soomatk, et näha teisi primaate: L’hoesti ahve, punaseid koloobusahve, siniseid ahve, punasabalisi ja hallipõskseid mantel-mangabeisid. Nimelt on shimpansid lihasööjad loomad ning nende läheduses samas metsas teisi ahve ei ela; selleks et näha teisi ahve, tuleb minna mujale, kus shimpanse ei ole ja seal kihiseb mets teistest ahviliikidest.

9. Päev   21.02    KIBALE - MURCHINSON FALLS RAHVUSPARK  314 km    H/L/Õ
Pikk sõit Kibale rahvuspargist põhja suunas piki Lääne Riftioru Albertini kaljuseina. Esmalt sõidetakse läbi kunagise Tooro kuningriigi alade, mis asuvad Kuumägede varjus.
Edasi läbi külade, teeistanduste ja haljendavate põllumaade Hoima linna, mis on kunagise Bunyoro kuningriigi pealinn.
See on reisi kõige pikema sõiduga päev ja seda ka kõige viletsamatel teedel. Vaid väike osa on asfalttee, edasi auklik punane pinnastee (186 km) ja lõpuks auklik kruusatee. Samas läheb tee läbi külade majadele nii lähedalt, et autoaknast saab vaat et kodudesse sisse näha. Kaltsakad paljad ja poolpaljad süsimustad jõnglased, kes tormavad võõrast autot nähes tee äärde lehvitama. Naised põllul kõplamas, kodud, mille ehitamiseks kulub 150€….. see on National Geographicu Aafrika-eri!
Lõunasöök võetakse pakituna hotellist kaasa ja süüakse tee peal sirutuspeatuses. Teekonna viimane osa sõidetakse juba rahvuspargi territooriumil kruusateel. Kruusatee lõpus on praamipeatus, millest kord tunnis käib praam Niiluse põhjakaldale majutuskoha juurde.
Murchinson Falls Rahvuspark on Uganda suurim kaitseala oma 3840 ruutkilomeetriga ning looduse ja loomade poolest ka ilmselt kõige ilusam.
Majutus 2 ööd ja õhtusöök Paraa Safari Lodge 4*   www.paraalodge.com 

10. Päev   22.02    MURCHINSON FALLS RP    H/L/Õ
Loomavaatlus ja laevasõit Niilusel
Varajane hommikusöök ning loomavaatlussõit pargi põhjaossa, kus võib kohata elevante, pühvleid, kaelkirjakuid, antiloope, lõvisid; hea õnne korral võib näha ka leoparde. Loomulikult ka lõputul hulgal lindusid.
Päeval jääb tunnike aega puhkamiseks- basseini ääres lesimiseks. Peale lõunat laevasõit Murchinsoni kosest allpool- see annab võimaluse vaadata koske altpoolt (järgmisel päeval saab vaadata koske ülevalt) ning näha krokodille ja jõehobusid jõekallastel.

11. Päev   23.02    MURCHINSON FALLS RP - ZIWA NINASARVIKUD  183 km     H/L/Õ
Praamiga üle jõe ja algab tee pargist välja. Esmalt kõrvalepõige kose juurde. Murchinsoni kosk on 43 m kõrgune ning siin peab kilomeetri laiune Niiluse jõgi suruma end läbi 7-meetri laiusest kanjonist, mis tekitab kõrvulukustavat müra ja on väga efektne vaatepilt.
Peale pargist väljumist korralik asfalt ning sõit Ziwa Rhino Sanctuary`sse (ninasarvikute varjupaika), kus näeb looduses hävimisohus ninasarvikuid ning pealelõunane jalutuskäik savann- põõsasmetsas ninasarvikute juures.
Majutus 1 öö ja õhtusöök Amuka Lodge 3*  www.amukalodgeuganda.com 

12. Päev   24.02    ZIWA — JINJA  200 km    H/Õ
Hommikukohv ning tunnine sõit märgalale, kus tehakse 3-tunnine kanuusõit vaheldumisi jalutuskäikudega, et näha kohalikku rikkalikku linnuriiki, eeskätt just dinosauruste-ajastust pärinevat üliharuldast kingnokka. Seejärel süüakse kaasa võetud hommikusöök ning jätkub teekond Jinjasse. Jinjas saab alguse Niiluse jõgi ja siin on Bujagali kärestikud.
Esimene osa teest on asfalt ning tee ääres on hõredad põõsas-savannid, tee viimane osa on taas läbi ehedate küladega National Geographicu radadel.
Majutus 1 öö hotellis Bujagali kärestike vastas kõrgel kaldapealsel vaatega kärestikele The Haven  www.thehaven-uganda.com 
EV 100 pidulik õhtusöök.

13.päev   25.02    JINJA – KAMPALA - ENTEBBE  140 km    H
Hommikul käiakse Niiluse lätte juures, seejärel sõit pealinna Kampalasse. Tee on sellel sõidul ääristatud troopiliste metsadega, teele jääb Side turg, suhkruroo- ja teeistandused. Kampala linnaekskursioon vaatamisväärsustest.
Sõit Entebbesse.
Majutus 1 öö lennuvälja lähedal Boma Guesthouse 3*   http://www.boma.co.ug/ 

14.Päev   26.02    KODUTEE
Transfeer lennuväljale.
Entebbe - Istanbul TK 569 05:00 - 11:30
Istanbul - Tallinn TK 1423 14:55 – 17:15

Hind sisaldab:
- Lennukipiletid Tallinn – Istanbul - Kigali/- Entebbe – Istanbul - Tallinn turistklassis
- Lennujaamamaksud 315 € seisuga 10.03.2017
- Programmis toodud majutused 3-4* hotellides
- Toitlustamine vastavalt programmile
- Transport konditsioneeritud sõidukis. Transpordiks on safariveokiteks kohandatud pikendatud kerega landcruiserid, millel loomavaatlussõitude ajal tõstetakse katus üles.
- Load ja reisijate sissepääsud rahvusparkidesse väärtusega 1140USD:
• Rahvusparkide sissepääsutasud 4 päeval (4x 40 USD)
• Piletid Niiluse lätte juurde
• Ziwa ninasarvikute külastus 40USD
• Ziwa kanuusõit 30 USD
• Gorillaluba 600USD
• Shimpansiluba 150USD

Uganda sobib kogenud ja karastatud reisijatele ja eeskätt just neile, kes varem mõnes “tsiviliseeritumas” Aafrika riigis (näiteks LAV, Namiibia) juba on käinud ja aafrika-pisikust nakatunud. Ugandas tuleb arvestada paljude asjadega, mis ühegi reisikorraldaja kontrollile ei allu:
• Teed on väga erinevas seisus. On häid ja korralikke hõreda liiklusega asfaldiga maanteid. On kõvakattega teid, mis on sama auklikud kui Tallinna tänavad. On linnateid ja linnadesse saabuvaid teid, mis on ainult lõputuna näiv ummik. On kruusateid, mis on heas seisus. Ja on kruusateid, mis on nii auklikud, et mõnest suuremast august läbi sõites peaga lakke lendate. On tolmavaid pinnasteid või mudaseid pinnasteid (milline parasjagu - sõltub ilmast), kus häda korral tuleb endal autot lükkama hakata.
• Reisi jooksul läheb keskmiselt 2,487 korda katki rehv ja siis tuleb kannatlikult oodata, kuni ratast vahetatakse.
• Loomad ei tule tellimise peale kohale. 4 rahvuspargis näeb mitmeid loomi, aga kus ja millal ja keda - ei saa ühtegi garantiid anda.
• Teeäärsete bensiinijaamade tualetid ei vasta euronõuetele ja neidki kohti ei ole piisavalt. Sagedamini tuleb teha kõige ehtsamaid metsa- või põõsapeatuseid.
• Teenindus on kohutavalt aeglane.
• Kui Teil on mõni kaebus, siis see ei lähe kellelegi korda ja Teie kaebust tuimalt ignoreeritakse. Korda läheb see vaid siis, kui te seisate teenindaja ja teleka vahel ja varjate ekraanipilti.
• Kuniks Teist on kellelegi kasu, ollakse Teie vastu viisakas. Kui kasu/eesmärk on saadud/saavutatud, siis võib teid minema visata kui mittevajaliku taara. Teisisõnu meile harjumuspärane sõbralik/viisakas klienditeenindus pole igale poole veel kohale jõudnud.
• Kella ei tunta.
TERE TULEMAST AAFRIKASSE!

Midagi positiivset ka - purustame mõned müüdid ja eelarvamused:
• Kui vihma ei saja, siis kuival ajal pole ei sääski ega kärbseid ega muid tüütuid putukaid.
• Õlut on mitmeid sorte ja õlu ei ole üldse kallis.
• Korralike majutuskohtade söögikohtades süües ei esine kõhuprobleeme; toidud on maitsvad ja rikkalikud.
• Kohalikud ei ole pealetükkivad ega tiku valget turisti näppima. Kaupmehed ei käi pinda ega pahanda, kui Te neilt midagi ei osta.
• Reeglina ei varastata. Loomulikult tuleb olla ettevaatlik ja kiusatuste vältimiseks päris üksinda pimedal ajal mitte ringi liikuda. Kuna Jumal on kõva sõna, siis on kohalik rahvas keskmiselt jumalakartlik ja otsest turistide vastu suunatud kuritegevust riigis ei ole. Isegi vastupidi - turist on püha olevus, keda tuleb hoida sama ettevaatlikult kui punasesse raamatusse kantud loomi.
• Ilm on soe, aga mitte palv/kuum. Isegi ekvaatoril ei ole liiga palav, sest Uganda jääb merepinnast keskmiselt 1-2 km kõrgusele. Valgel turistil on paras olla T-särgi väel, kohalik paneb sooja jope selga.


Seega nõudlikul ja EL tarbija õiguseid punktuaalselt järgival reisijal tasub minna kindla peale ja reisida rohkem tsiviliseeritud ja turismi ja teenindusega kogenenumatesse kohtadesse; neid on maailmas palju (Tai, Maldiivid, Vietnam). Ugandasse minnes peab olema kaasas suur kogus optimismi ja tolerantsust ja oskust jääda igas olukorras rõõmsaks.
Kes aga tuleb - siis eksootikalaks on garanteeritud! Oma võimsa looduse, rikkaliku loomariigi ja eheda Aafrika eluga pakub see ekvaatoripealne Eedeni aed fantastilist reisielamust. Sõidud ei ole liiga pikad - on paar pikka sõidupäeva, aga teised päevad on lühema sõiduga. Reis ei ole spordilaager - on varaseid ärkamisi (kui on loomavaatlussõidud), aga on päevi, kus saab hommikul 8-ni “laiselda”. Mitmetesse kohtadesse jõutakse kohale juba varasel pealelõunal, mis jätab aega koha ilu nautimiseks - ning ilu ja hingematvaid vaateid jagub rohkelt. Ja loomulikult gorillad - see on elamus ja mälestus kogu eluks.

Müüme oma reisidele ka üksikuid mees- ja naiskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.
Kui 21 - 45 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas. 

 

 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse. 

 

HIND: 1 koht 2sest majutusest
tellimisel kuni 31.07.2017:

gorillaloaga            4475 €
ilma gorillaloata    3975 €


Tellimisel al. 1.08.2017

gorillaloaga          4700 €
Ilma gorillaloata 4200 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: RWANDA - UGANDA ringreis
Kuupäev: 13.02-26.02.2018

Sarnased Reisid

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
17.11 - 03.12.2017

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
27.01 - 12.02.2018

3170

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai
28.03 - 05.04.2018

1460

SINGAPUR - INDONEESIA: BALI ringreis ja rannapuhkus

01.10.2017 - 16.10.2017

Alates 2150

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

10.10.2017 - 25.10.2017

2490

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

Alates 1865

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

2940

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

15.10.2017 - 30.10.2017

Alates 2390

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

Alates 1865

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2017 - 09.11.2017

VÄLJA MÜÜDUD

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

29.10.2017 - 13.11.2017

2240

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

30.10.2017 - 14.11.2017

2960

INDIA ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 30.11.2017

2120

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 01.12.2017

3380

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.12.2017 - 15.12.2017

3275

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

3775

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

2990

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

3345

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

2990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

2140

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 2160

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

1995

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

02.03.2018 - 18.03.2018

Alates 2100

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

2110

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

2645

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2825

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

02.12.2018 - 14.12.2018

EELBRONEERIMINE

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

17.10.2017 - 26.10.2017

1770

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.11.2017 - 17.11.2017

3400

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

10.11.2017 - 26.11.2017

2840

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

17.11.2017 - 03.12.2017

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

3170

RWANDA - UGANDA ringreis

13.02.2018 - 26.02.2018

4475 / 3975

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

12.03.2018 - 28.03.2018

2700

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1460

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3240

LÕUNA-HIINA ringreis

18.04.2018 - 30.04.2018

2515

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2655

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

alates 1290

SRI LANKA rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

alates 1290

Finnairi piletid üle maailma

01.10.2016 - 08.10.2017

alates 169 €