Hind

1 reisija 2ses majutuses
3055 €/ tellimisel kuni 31.03.2024

LÕPPHIND: 3195 €

Ühese toa lisa 450 €
3s reisija lisavoodis: soodustust ei ole

Reisi info

HIINA: Peking - Zhangjiajie hõljuvad mäed - Lõuna-Hiina terrasspõllud ja vähemusrahvad - Guilin - Li jõe kruiis - Guangzhou

Reisi kava

1. päev   11.04    Lend Tallinn - Istanbul
Piletite registreerimine algab 3 tundi enne väljalendu.
TK 1424  Tallinn - Istanbul   19:55 - 23:35


2. päev 
  12.04    Istanbul - Peking
TK 88  Istanbul - Peking  01:25 - 15:35
Saabumine Pekingisse, transfeer hotelli.
Majutus 3 ööd Howard Johnson Paragon Beijing 4* www.hojo.com


3. päev 
  13.04    Taevatempel, Taevase rahu väljak ja Keelatud Linn     H/L
Hommikul Taevatempel. Taevatemplis käis keiser palvetamas hea viljasaagi eest.
Järgisena Taevase Rahu väljak (Tianmen Square) ja Keelatud linn. Esmalt maailma suurim väljak, millest üle jalutamisele koos fotopeatustega kulub juba terve tund. Seejärel keisrite elu- ja tööpaik keelatud linn. 1420. aastal valminud Keelatud Linn on Pekingi südameks ning siit valitsesid 24 imperaatorit Hiinat 500 aasta jooksul; see oli Hiina maailma sümboolne keskpunkt ning siin olevat 9999 tuba.
Lõunasöök - pekingi part.


4. päev 
  14.04    Hiina Müür ja Mingide hauad     H/L
Kogu-päeva väljasõit Hiina müürile. Külastatav müürilõik –Mutyanu- on restaureeritud ja Pekingi hotellist paaritunnise bussisõidu kaugusel. Müürile viib köisraudtee.
Lõunasöök. Mingide dünastia matmispaik.
Tagasiteel peatus 2008 aasta Pekingi OM rajatiste juures - linnupeasa kujuline staadion, jääkuubiku kujuline ujula, olümpiaküla.


5.päev
   15.04    Keisrite Suvepalee, Vanalinn ehk Hutong, pandaaed     H/L
Sõit Pekingi äärelinnas asuvasse Keisrite Suvepaleesse japaari tunnine jalutuskäik suvepalees ja seda ümbritsevates aedades.
Suvepalee on omaette pisimaailm küngaste ja veesilmadega, mida täiendavad sillad, templid, teerajad, tseremooniahallid. Oma rikkaliku haljastuse ja varjuliste radadega pakkus see pelgupaika Pekingi suvise kuumuse eest.
Tagasi Pekingisse ja Hutong ehk Pekingi vanalinn - siin sõidetakse rikšadega ning tehakse väikeseid jalutuskäike kitsukestel vanalinna tänavatel. Vanalinnas süüakse lõunat Baochao dumplingurestoranis, kus näidatakse dumplingute (pelmeenide) tegemist, millele järgneb traditsiooniline pelmeeni-lõuna.
Järgmisena Pekingi loomaaed, mille üks eraldi osa on pandade aed. Pandasid elab seal pool tosinat-tosin ja mõnda magavat või söövat pandat õnnestub alati näha. Pandaaias kulub pool tundi- tund.
Transfeer lennuväljale ja lend Peking - Zhangjiajie
CA1953  18:00 - 20:45
Transfeer hotelli.
Majutus 1 öö Zhangjiajie Blue Bay Hotel 4*   https://www.chinaholiday.com/cheap-hotels-zhangjiajie/blue-bay-hotel-zhangjiajie.html


6. päev 
  16.04    Tianmen`i mäe rahvuspark     H/L
Päev Tianmen`i mäe rahvuspargis. Sammaldunud kaljudega mäeküljed on kaetud vanade puude ja väänduvate ronitaimedega. Mäe tippu viib 2 teed: 11 km pikkune 99- kurviga maantee ning 7 ja poole km pikkune 1279 meetrise tõusuga köisaudtee. Parima ülevaate 99-kurvilisest serpentiinist saabki sõites 1 suuna köisraudteega ja teise maanteed mööda.
Ümber mäe tipu on ehitatud jalgteed, mille mõned osad on klaasist- nn. “taevateed”. Mäe enda sees on aegade jooksul vee poolt uuristatud hiiglaslik koobas, mis olevat maailma kõrgeim. Sõit köisraudteega, kõndimine ümber mäetipu, koopa külastus.
Lõunasöök päeva jooksul.
Sõit Wulingyuan ja majutus 3 ööd Wulingyuan Metropolo Jinjiang Hotel 4*
https://www.zenhotels.com/hotel/china/zhangjiajie/mid8823410/international_splendid_east_hotel/?q=6047160&guests=2&sid=01d1a589-be1a-4563-9941-8951b44c23d9


7.päev 
  17.04    Yuanjiajie „Avatari“ hõljuvad mäed ja Tianzi mäed     H/L
Yuanjiajie, mille sihvakad püstloodis kaljud andsid inspiratsiooni filmi Avatar tegijatele. Esmalt liftiga üles vaatekohale ning sealt algab kõndimine läbi “Avatari”-maastike:
Tagaaed, kus looduslik värav viib kaljude vahelisse väiksesse sakiliste tippudega orgu;
Nõiduslik Mihuni platvorm, millelt avaneb hingematvalt kaunis vaade kaljudele;
150 meetrine taevast ja maad ühendav Avatari Hallelujah kalju/mägi;
357 meetri kõrgune Taevasild, mis on maailma kõrgeim looduslik sild ning ühendab 2 tippu. Kunagi oli seal üks mägi, kuid tuul ja vesi on kaljust osa välja uhtunud ning sedasi tekkis 2 kaljut, mida üleval hoiab koos 25-meetrine looduslik sild. Valged pilved kaljude vahel loovad müstilise tunde.
Lõunasöök.
Pealelõunal Tianzi mäed. Siinsed mäed ja kaljud on erinevate kõrgustega 534st 1262 meetrini merepinnast ning erikujulised. “Pilvemeri” ja “lainetavad kaljud”, “Keiserlikud kirjapintslid”- 10st tipust koosnev pintsleid kujutav moodustis, “Taevapõllud”- 1000 m kõrguse mäe tipus asuv 3 ha suurune terrasspõld, “Surematute sild”, “Käske jagava väejuhi platvorm”, “Taevaste sõdalaste salk”- sadu väiksemaid kaljusid täispikitud org, mis meenutab väejuhi käske kuulavate sõdalaste kogunemist, Haldjas kinkimas lilli….avastusretk jalgsi ja köisraudteega.


8. päev
   18.04    Kuldse Vahu jõgi, Kollase Kivi kindlus, Suur Kanjon ja klaassild     H/L
Lopsaka rohelusega kaetud kõrgete kallaste vahel voolab Kuldse Vahu jõgi, mille ääres on maaliline matkarada. 2 tundi kõndimist kristallselge veega maalilise kitsukese jõe ääres. Huangshizhai ehk Kollase kivikindluse nimeline vaatekoht, millelt avaneb vaade kaljudele, mis meentab vanu hiina maale.
Pealelõunal Suur Kanjon koskede, tiheda metsa ja ojadest tõusva uduga; kõndimiseks on siia tehtud kitsukesed laudteed. Suurimaks vaatamisväärsuseks on 300 m kõrgusel üle kanjoni ehitatud 430 m pikkune ja 6 m laiune klaasist sild, mille keskel on luuk benji-hüpete tegemiseks; siin saab teha maailma kõrgeima 270 meetrise benji-hüppe.


9. päev 
  19.04    Kollase Draakoni koobas - FENGHUANG    220 km     H/L
Hommikul hiiglaslik Kollase Draakoni koobas, kus on 2 kuiva ja 2 märga kambrit, 13 väiksemat süvendit, 2 maa-alust jõge ja 4 koske, 10 tuhat stalagtiiti ja stalagmiiti.
Lõunasöök, seejärel 3….4-tunnine bussisõit Fenghuangi.
Fenghuangi vanalinn.
Majutus 1 öö Fenghuang ZuiXiangXi Hotel 4*


10. päev 
  20.04    FENGHUANG - LONGSHENG    315 km     H/L
Sõit Longshengi (sõiduaeg u. 4 tundi). Tee peal tehakse peatus Dongi vähemusrahva külas.
Majutus 1 öö Longsheng PingAn Hotel 3*  https://www.expedia.com/Guilin-Hotels-Pingan-Hotel.h38324667.Hotel-Information


11. päev 
  21.04    Longshengi terrasspõllud ja Zhuangide küla     H/L
Longsheng on kuulus oma draakoni selgroo nimeliste terrasspõldude poolest. Põllud paiknevad terrassidena jõeäärsetel mägedel- madalaim 380m kõrgusel ja kõrgeim 885m kõrgusel. Tee vonkleb põldude vahel ja eemalt vaadatuna meenutab mägi hiiglaslikku tigu. Tee viib läbi Pingani-Zhuangi rahvusvähemuse küla.
Jalutuskäik maalilistel radadel; seejärel sõit Guilini, mis on kuulus oma künklike karstialade poolest. Ekskursioon Kõrkja Flöödi koopasse, kus on poole km jagu värviliselt valgustatud käike ja Elevandilondi mäele.
Majutus 1 öö Guilin Jasper International Hotel 4*  http://jasper-international.guilinhotelspage.com/en/


12. päev 
  22.04    Li jõe kruiis Guilinist Yangshuosse     H/L
Li jõe kruiis, mis kestab 4-5 tundi. Siinsed maastikud on otsekui hiina vanadelt maastikumaalidelt- madal jõgi ja järsud kaljunõlvad kõikvõimalike vormide ja kujunditega. Kaljude jalamil on külakesed ja bambusesalud ning kohalikud elanikud parvetavad tänase päevani madalatel bambusparvedel. Pealelõunal vaba aeg ostlemiseks Yangshuo linnakese peatänaval West Street.
Majutus 1 öö Yangshuo Pine House 4*  https://www.trip.com/hotels/yangshuo-hotel-detail-4494435/pebble-motel/


13. päev 
  23.04    Yangshuo – Guangzhou     H/L
Sõit kiirrongiga Guangzhousse D2911/08:20-11:40.
Guangzhou vaatamisväärsused- Cheni perekonna tempel, Sun Yat-Sen`I ehk Zhongshani mälestussaal. Vaba aeg ostlemiseks Shangxiajiu jalakäijate tänaval.
Transfeer lennuväljale ja algab kodutee:
TK 73  Guangzhou - Istanbul   23:00 - 5:15


14. päev
   24.04    Istanbul - Tallinn
TK1421  Istanbul - Tallinn  08.00 - 11:35

Hind sisaldab

- lennukipiletid Tallinn–Istanbul-Peking ja Guangzhou–Istanbul–Tallinn
- lennuväljamaksud 514 € (seisuga 8.08.2023)
- lennukipilet Peking-Zhangjiajie
- rongipilet Yangzhuo-Guangzhou turistklassis
- majutus ülaltoodud hotellides kahekohalistes tubades
- 11 hommikusööki H
- 11 lõunasööki L
- eestikeelne ekskursiooniprogramm ja KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD SISSEPÄÄSUDE TASUD
- kohalik inglise keelt kõnelev giid
- eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde
- hinnad põhinevad kursil 1 USD = 0,94 €

Hinnale lisandub

- Hiina viisa, riigilõiv 60 €, makstakse pangakaardiga kättesaamisel
- Reisikindlustus vajadusel
- Jootrahad teenindajatele (kohalik giid ja bussijuht)

Viisa info

HIINA VIISA TAOTLEMINE
Viisa jaoks on vajalikud:
- pass, mis kehtib veel vähemalt 6 kuud viisa taotlemise hetkest alates
- viisataotlus
- koopia passi isikuandmetega lehtedest
- dokumendifoto 35 x 48 mm (sama foto, mis on taotlusel)
- reisikava koos lennukipiletite broneeringu ja majutuste kinnitustega
- Viisa taotlemiseks tuleb täita netis taotlus (inglise või hiina keeles): https://cova.mfa.gov.cn/qzCoCommonController.do?show&pageId=001&locale=en_US
Täidetud taotlus tuleb välja printida (8 lk)
- seejärel viiakse kokkulepitud ajal saatkonda pass, taotlus, foto, reisikava, lennukipiletite broneering, majutuste kinnitused

Üksikkohad

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.

Hiina: Peking – Zhangjiajie hõljuvad mäed – Lõuna-Hiina terrasspõllud – Guilin – Li jõe kruiis – Guangzhou

11 aprill

 – 

24 aprill 2024

VÄLJA MÜÜDUD

Sihtpunkt: Hiina
Kestvus: 14 päeva
Reisi tüüp: Ringreis
Saadaval naiskoht 
Print

Kiire info

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sarnased reisid

aserbaidaanringreis_6
EELBRONEERIMINE
11 mai 2025

 – 

18 mai 2025
Aserbaidžaan
10 päeva
P1030712
3225 €
17 aprill 2025

 – 

1 mai 2025
Hiina
15 päeva
2e02c90aa7913ae7829516f97ba94bb1df2ef0e6
EELBRONEERIMINE
20 aprill 2025

 – 

1 mai 2025
Jaapan
12 päeva

Ole kursis oma reisiga!

Kui oled reisi tellinud, sisestage siia oma arve-reisilepingul olev reisi ID. Sisestage see ID siia, et näha kogu reisiga seotud infot korraga.