SRI LANKA
print
SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus
12.03.2021 -> 27.03.2021

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS. 
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26

 

12.03 - 27.03.2021
SRI LANKA - RINGREIS JA RANNAPUHKUS

HIND:
ringreis  + rannapuhkus - hind kokku 1 reisija 2ses toas

Tellimisel kuni 31.10.2020

1780 €/ reisija poolpansioniga rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*
1910 €/
 reisija kõik hinnas rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*

 

Tellimisel alates 1.11.2020 
2100 €/ reisija kõik hinnas rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*
1980 €/ reisija poolpansioniga rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*

 

1. päev  12.03  LEND TALLINN – ISTANBUL - COLOMBO 
Mõlemad lennud on ühel piletil ja nii pagas kui reisijad registreeritakse Colomboni välja; reisija saab 2 pardakaarti.
Tallinn - IstanbulTK1424   18:05 - 22:30

2. päev   13.03    LENNUVÄLI — WAIKKAL     Õ
Istanbul - Colombo TK 730     02:10 - 15:15
Saabumine Colombosse, tranfeer hotelli u. 45 min.
Majutus 2 ööd ja õhtusöök Waikkalis rannahotellis Suriya Resort 4+*  deluxe tuba  www.suriyaresort.com 

3. päev   14.03    WAIKKAL    H/Õ
Hommikupoolikul vaba aeg ranna ja basseini jaoks. Pealelõunal paadisõit Gin Oya jõel ja jõe suudmes mangroovimetsades – näeb nii kohalikku rahvast jõe ääres toimetamas ja pesemas kui ka siinseid linnuliike. Päikeseloojang rannas ja seejärel BBQ õhtusöök. Peale õhtusööki tagasi hotelli.

4. päev  15.03   WAIKKAL – PINNAWALA  ELEVANDID –  DAMBULLA  KOOPATEMPLID    H/Õ
Sõit (75 km, u 2 tundi)  Pinnawala Elevantide keskusesse.
Pinnawala Elephant Orphanage sai alguse 1975, kui elevantide orbudekodusse toodi esimesed vigastatud või hüljatud elevandid. Praegu elab Pinnawalas üle 70 elevandi- nii juurde tooduid kui juba seal sündinuid. Kell 10 lähevad elevandid jõe äärde ning siis saab jõe kaldal vaadata, kuidas elevandid vees liiguvad ja mõnulevad. Elevandikeskuses kulub 1 ½ tundi.
Edasi sõit Dambullasse, kus asuvad koopatemplid.
Koopatemplid on hiiglaslikus, 170 m kõrguses ja 1,6 km-se ümbermõõduga kaljus, milles asub 1.sajandist e.m.a. pärinev koobas, mis on hiljem jagatud vaheseintega 5 väiksemaks saaliks.
Esimeses koopas on 15 meetri pikkune kaljust raiutud Buddha kuju, mis on ümbritsetud jumaluste kujudega. Seinad ja lagi on kaetud freskodega. Teises koopas on 150 elu-suuruses buddha kuju ning mõned jumalate ja kuningate kujud ning samuti freskodega lagi.  Koobastesse ülesminekule kulub ½ tundi, koobastes teine pool tundi ja tagasi allatulekule - veel pool tundi.
Sõit Habarana kõrval kaunis looduses asuvasse hotelli.
Majutus 2 ööd õhtusöökidega hotellis Cinnamon Lodge Habarana 4*  Superior tuba www.cinnamonhotels.com/cinnamonlodgehabarana 

5. päev  16.03    POLONNARUWA - MINNERIYA     H/Õ
Hommikul Polonnaruwa, mis oli  keskajal, 11 – 13 sajandil,  Sri Lanka teine pealinn. Polonnaruwa periood oli poliitilise, majandusliku ja sotsiaalse elu õitseaeg riigis. Siinsed ehitised- Parakrama kuju, kuninglikud paleed, vastuvõtusaalid- on vägagi  hästi ajahambale vastu pidanud.   Polonnawara vaatamisväärsustele  kuIub umbes 2-3 tundi, seejärel tund sõitu Minneriyasse.
Minneriyas elab mitu suurt elevandikarja ning igal pealelõunal siirduvad elevandid järve äärde jooma ja kümblema. Lisaks veel teisi loomi ja linde; hea õnne korral näeb mõnda leopardi ning paabulindu. 3-tunnine loomavatlussõit.
Tagasi hotelli ja pealelõunal aeg puhkuseks looduskanis kohas basseini ääres. 

6. päev  17.03     SIGIRIYA KALJUKINDLUS - MATALE – KANDY     H/Õ
Sõit Sigiriyasse, kus asub 5. sajandist pärit  kaljukindlus, mis on ilmselt kõige uhkem saare üksikime. Seda tuntakse ka nimega Lõvi Kalju kunagi kindluse sissepääsu ees seisnud suure lõvi kuju järgi.
Kalju ise on 170 meetri kõrgune ja kunagi olid selle tipus palee, aiad ja ujumisbassein, ümbritsetud on see vallikraavidega. Ühe trepi ääres on säilinud antiiksed ilmalikku elu kujutavad freskod elusuuruses noortest naistest nende täies ilus ja hiilguses. Kalju otsast avaneb suurepärane vaade ümbruskonnale.
Kalju tippu minek ei ole ronimisvõistlus, vaid aega on piisavalt, tee peal tehakse mitmeid peatuseid ja puhkepause. Kes ära väsib, saab alati otsa ringi pöörata ja tagasi bussi minna.  Külastusele kulub u. 2 tundi.
Järgmisena Matale vürtsiaed (40 km, 1 ½ tundi). Siinsetes vürtsiaedades kasvatatakse kaneeli, nelki, kardemoni, erinevaid pipraid. Saab näha, millistelt puudelt- põõsastelt miski vürts pärineb, seletatakse, kuidas neid toidu ja ravimite valmistamisel kasutatakse ja loomulikult saab kõiki maitseaineid-ravumeid-kreeme ka osta.
Matalest Kandysse (35km, u.  1 tund), mis on küngaste pealinn;  siin andis viimane kuningas 1815. Aastal  brittidele alla.
Tänapäeval on Kandy Sri Lanka kaasaegse budismi keskus, kus igal sammul on templeid, pühamuid, kloostreid. Neist kuulsaim on Püha Hamba Reliikvia tempel, kus hoitakse 4ndal sajandil Sri Lankale jõudnud Buddha hammast, mille väärtus ja pühadus kogu aeg kasvab ning mis  on muutunud budistliku maailma üheks pühamaks reliikviaks. Seda peetakse Sri Lanka kõige hinnalisemaks aardeks. Külastame püha templit, kus külastusele  kulub u. 1 tund.
Seejärel   Sri Lanka tantsuetendus.
Majutus 1 öö  ja õhtusöök kesklinnas hotellis OZO hotel 4*  Sleep tuba   www.ozohotels.com/kandy-srilanka 

7. päev  18.03    KANDY - TEEISTANDUS – NUWARA ELIYA      H/Õ
Peradeniya Botaanikaaed (10km, 15min), mis on rajatud juba  1374 kuningate iluaiana.  Praegu on siin üle  5000 erineva taimeliigi - nii kohalikke tavataimi kui ka haruldasi ja ohustatud liike ning  muude kohtade troopilisi taimi.  Vürtsiaed ja orhideemaja; 5 palmialleed, nende seas ka allee Seyshellide kookospalmidest, mille vili on maailma suurim seeme.
Aias kulub rahulikus tempos vaatamiseks 2 tundi.
Järgmisena kalliskivimuuseum-töökoda-kauplus - on ju Sri Lankalt pärit  maailma parimad safiirid;  lisaks safiiridele on siin mitmeid poolvääriskive.   
Edasi 3 tundi sõitu looduskaunisse Nuwara Eliya`sse.
Tee kasvatamiseks sobib laugete nõlvadega künklik maastik ning seda on siin kandis rohkelt; maastik lõputute teeistandustega ning teepõõsaste vahel teelehti korjavad naised on väga maaliline vaatepilt. 
Tee peal  teeistanduse ja teevabriku  külastus. Teeistanduses saab ülevaate tee kasvatamisest; teevabrikus selle  töötlemisest, erinevatest teesortidest, neid saab proovida ja loomulikult ka kaasa osta.
Nuwara Eliya on Sri Lanka ‘Väike Inglismaa’ looduskaunis kohas mäeküljel, kesk orgusid- koskesid ja teeistandusi. Siin on saare kõige “külmem” koht, kuid tegelikkuses on see kui Inglismaa kaunis kevadpäev. Kõik on siin inglise mõjutustega- majad on kui inglismaa maamajakesed või kuninganna Anni stiilis mõisad. Lühike linnaekskursioon.
Majutus 1 öö ja õhtusöök  koloniaalstiilis hotellis  Jetwing St Andrews 3+*  Superior tuba  www.jetwinghotels.com/jetwingstandrews/ 

8. päev  19.03    NUWARA ELIYA – RAND    H/Õ
Väikene tiir Nuwara Elyas, seejärel sõit rannikule rannahotelli.
Majutus 7 ööd rannahotellis:

Kõik hinnas või poolpansioniga TANGERINE BEACH HOTEL  deluxe room  http://tangerine.tangerinehotels.com/
Tangerine asub Wascaduwas ja vastab 4* ootustele. 

9-14. päev   20-21-22-23-24-25.03   RANNAPUHKUS    H/Õ või AI
Rannapuhkus. Toitlustus vastavalt tellimusele kas poolpansioniga või kõik hinnas

15. päev  26.03   VIIMANE RANNAPÄEV - TRANSFEER LENNUVÄLJALE   H
12:00 tuleb toad vabastada ja oma pagasi jätta portjeesse hoiule. Kes soovib toapikendust kuni ärasõiduni, siis see on lisatasu eest ja seda saab vaid vabade tubade olemasolu korral.
Õhtul  transfeer lennuväljale, kus tuleb olla 3 tundi varem.
Colombo - IstanbulTK73121:15 - 06:20

16. päev   27.03    LEND ISTANBUL – TALLINN
Istanbul - TallinnTK  1421     09:40 - 12:05

HIND SISALDAB:

- Lennukipiletid Tallinn-Istanbul-Colombo ja Colombo -Istanbul-Tallinn ja lennuväljamaksud (389 € seisuga  23.08.2020)
- Majutus 1 koht 2ses toas 6 ööd ringreisil ja 7 ööd rannapuhkusel
- 13 hommikusööki
- 6 õhtusööki ringreisil
- toitlustamine rannapuhkuse ajal  HB- poolpansioniga või  AI – kõik hinnas- vastavalt tellimusele
- transfeer rannahotell- lennujaam
- Transport konditsioneeritud bussiga
- KÕIK PROGRAMMIS TOODUD SISSEPÄÄSUDE TASUD (kokku väärtusega 170 USD ehk ca. 153 €):
Polonnaruwa – USD 25 Kandy Püha Hambareliikvia Tempel – USD 10
Sigiriya – USD 30              Peradeniya  Botaanikaaed – USD 10
Dambulla - USD 15Pinnawala Elevantide orbudekodu – USD 25
Minneriya safari – USD 55
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ringreisil ekskursioonid eesti keelde
- Hinnad põhinevad kursil 1USD= 0,9 EUR 

HINNALE LISANDUB:

- Sri Lanka viisa 35 USD (vajalik pass)
- Reisikindlustus vajadusel
- Fotoaparaadi/ videokaamera tasud mõnedel vaatamisväärsustel
- Toapikendus ärasõidupäeval - võimalik vaid vabade tubade olemasolul
- Jootrahad

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid mees- ja naiskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.
Kui 21 - 45 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.


Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 

Salva reisitõrkekindlustus tuleb vormistada HILJEMALT 30 päeva enne reisi algust.
Kui reis on tellitud hiljem, siis 7 päeva jooksul reisi tellimisest.


              
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlust, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.


HIND:
ringreis  + rannapuhkus - hind kokku 1 reisija 2ses toas

Tellimisel kuni 31.10.2020

1780 €/ reisija poolpansioniga rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*
1910 €/ reisija kõik hinnas rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*

Tellimisel alates 1.11.2020 
2100 €/ reisija kõik hinnas rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*
1980 €/ reisija poolpansioniga rannapuhkusega hotellis Tangerine Beach Hotel 4*

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus
Kuupäev: 12.03-27.03.2021

Sarnased Reisid

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus
28.02 - 11.03.2021

2080

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR
19.03 - 03.04.2021

OOTELEHT

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus
10.03 - 25.03.2021

1960

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

11.11.2020 - 27.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

13.01.2021 - 29.01.2021

3415

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

30.01.2021 - 12.02.2021

3050

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

26.02.2021 - 14.03.2021

alates 1795

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus

28.02.2021 - 11.03.2021

2080

VIETNAM: Saigon ja rannapuhkus

07.03.2021 - 21.03.2021

alates 1090

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

10.03.2021 - 25.03.2021

1960

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

10.03.2021 - 25.03.2021

2190

INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

10.03.2021 - 25.03.2021

2620

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.03.2021 - 27.03.2021

alates 1780

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

12.03.2021 - 28.03.2021

2190

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

19.03.2021 - 03.04.2021

OOTELEHT

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

24.03.2021 - 09.04.2021

2495

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

VÄLJA MÜÜDUD

GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

10.02.2021 - 26.02.2021

3290

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

12.02.2021 - 28.02.2021

3060

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

05.03.2021 - 21.03.2021

EELBRONEERIMINE

NEPALI ringreis

01.04.2021 - 11.04.2021

EELBRONEERIMINE

JAAPAN

08.04.2021 - 17.04.2021

3335

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

21.04.2021 - 01.05.2021

1855

ASERBAIDŽAAN:ringreis

24.04.2021 - 02.05.2021

1050

GRUUSIA ringreis

08.05.2021 - 16.05.2021

1020

ARMEENIA ringreis

12.05.2021 - 20.05.2021

1110

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

28.08.2021 - 07.09.2021

EELBRONEERIMINE

GRUUSIA ringreis

28.08.2021 - 05.09.2021

1035

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

08.09.2021 - 18.09.2021

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

08.09.2021 - 23.09.2021

EELBRONEERIMINE

NEPAL JA INDIA ringreis

01.10.2021 - 16.10.2021

EELBRONEERIMINE

NEPALI ringreis

01.10.2021 - 09.10.2021

EELBRONEERIMINE

GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

29.10.2021 - 14.11.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

19.11.2021 - 05.12.2021

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

26.11.2021 - 13.12.2021

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad