SINGAPUR - INDONEESIA
print
SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali
21.10.2018 -> 05.11.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 28

 


SINGAPUR - INDONEESIA: JAVA + BALI
21.10 - 5.11.2018

 

HIND:
VÄLJA MÜÜDUD

2660 € /reisija 1 koht 2ses toas

Ühese toa lisamaks: XXX

 

1. päev   21.10    Lend Tallinn – Helsinki - Singapur
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 19:30. Lubatud pagas - 23 kg reisija kohta + 7 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse turvakontroll ja passikontroll.
AY 1032   Tallinn - Helsinki      21:35   22:10
AY 131     Helsinki - Singapur   23:55   16:40 järgmisel päeval

2. päev   22.10     Saabumine Singapuri 
Transfeer hotelli ja puhkus peale pikka lendu.
Majutus 2 ööd hotellis Peninsula Excelsior Hotel 4* (superior room) www.peninsulaexcelsior.com.sg 

3. päev   23.10    Singapuri linnaekskursioon     H
Poolepäevane linnaekskursioonekskursioon (10-14), mille käigus külastatakse Singapuri peamiseid vaatamisväärsuseid: Hiinalinn, Merlioni park, Botaanikaaia orhideeaed ja Marina Bay Sands hotelli Sky Park Observation deck - kõrghoone katuseterrass, millelt avaneb vaade kogu linnale. Ekskursioon sisaldab sissepääsusid Sky Parki ja orhideeaeda.
Peale ekskursiooni vaba aeg omal käel ostlemiseks - jalutamiseks.
Õhtul soovijatega ühine jalutuskäik Marina Bay juurde, kus on mitu uhket valgusetendust (tasuta sissepääs/vaatamine).

4. päev   24.10     YOGYAKARTA – PRAMBANANI tempel     H/Õ
Transfeer lennuväljale. Lend Singapurist Yogyakartasse: 
QZ8103  Singapur  Yogyakarta     11:10 - 12:25 
Peale saabumist 30-minutiline bussisõit sõit Prambanani templitesse. Prambanan on 9. sajandist pärit hinduistlik templikompleks Shiva, Brahma & Vishnu pühamutega. Kõigi templite seintele on nikerdatud Ramayana lugu. Templites kulub kokku tund-poolteist, seejärel tunnine sõit Yogyakarta hotelli. 
Õhtusöök, seejärel Ramayana tantsuetendus, mis kestab poolteist tundi.
Majutus 2ööd hotellis Jogjakarta Plaza 4* (Deluxe Room) www.jogja.pphotels.com 

5. päev   25.10    YOGYAKARTA – BOROBUDUR - CANDIREJO      H/L 
Hommikul Keratoni Palee- sultanite palee, kus elab ka praegune Yogyakarta sultan. Veepalee Taman Sari, mis oli kunagi sultani ja tema naispere meelelahutuskoht oma paleede ja basseinidega. Batiku töökoda-kauplus, kus saab näha, kuidas valmistatakse rahvuslike mustritega batikuid. Javal kaevandatakse hõbedat, seega on siin ka mitmeid hõbedatööstuseid – poode ning külastame neist ühte. 
Lõunasöök ja edasi sõit 42 km kaugusele Magelangi, külastamaks Borobuduri Templit.
9. sajandist pärit Borobudur on maailma suurim Buddhistlik monument ning seda peetakse selle kandi suurimaks vaatamisväärsuseks. Tipust avanevad kaunid vaated Menorehi mäestikule. 
Edasi külastatakse Candirejo külakest - ‘andongi’ ehk traditsioonilise kohaliku hobuvankriga.
Tagasi Yogyakartasse. 

6. päev   26.10     YOGYAKARTA - SURABAYA RONGISÕIT - BROMO      H/L 
Varajane hommikusöök ja kell 6 hotellist Yogyakarta raudteejaama. Kell 7 väljub rong Surabayasse (Sancaka rong - Executive Class) - 4,5 tundi sõitu konditsioneeritud ja laia jalavahega mugavate istmetega vagunis. Rongisõit on võrreldes bussisõiduga kiirem; samuti võimaldab see kogeda kohalikku transporti ja näha kohalikku elu ja maastikke.
Surabayast bussiga Bromosse. Tee peal lõuna kohalikus restoranis.
Bussisõidu pikkus kokku ca 4 tundi sõltuvalt liiklusest; kohalejõudmine Bromosse u. 16 paiku.
Majutus1 öö hotellis Bromo Cottage 2* (Standard Room) www.bromocottages.com 
(Bromo Cottage on lihtne majutus, kuid sealkandis pole paremat võtta. Tagasihoidliku majutuse kompenseerib asukoht ja vaated).

7. päev   27.10     BROMO MÄGI - IJEN      H/Õ
Varahommikul (04.00) sõit Penanjakani, mis on maailma üks eriskummalisemaid maastikke.
Siit 2300m kõrguselt kaldeera servalt paistavad ära mitmed tegevad ja kustunud vulkaanid - Bromo, Batok ja Semeru. Sõit hotellist Penanjakani kestab tunni ja sõidetakse 4WD maastikuautodega. Penajakanis oodatakse ära päikesetõus, sest päikesetõusu ajal on vaade kõige ilusam; edasi sõidetakse maastikuautodega alla kaldeerasse (12km). Bromo mäe jalamile üle liivaluidete minnakse ponidega. (Aastaringselt on päikesetõusu ajal mägedes külm ja sooja vaid 2-5 kraadi). 
Peale hommikust vulkaanilise maastiku külastust sõidetakse tagasi hotelli ja süüakse hommikust. Seejärel pisut privaataega pesemiseks - riiete vahetamiseks ja algab pikk (8 tundi) sõit Ijeni suunas. Teel tehakse paar foto-wc- sirutuspeatust. Viimane 3 km teest sõidetakse maastikuautodega, sest külavehetee on suurele bussile liiga kitsas. 
Majutus 2 ööd ja õhtusöök hotellis Ijen Resort 4* (deluxe room)

8. päev    28.10     IJENI KRAATER     H/L/Õ
Taas varahommikune tõusmine ning kl 5 tunnine sõit maastikuautodega läbi külade, kohvi- ja vürtsiistanduste ning jupikese vihmametsa ülesmäge Paltudingi (1840m), millest algab 4 km pikkune jalgsimatk piki pinnasteed Ijeni kraatri äärele (kõrgusele 2285m). Kraatri järskude seinte vahel kraatri sees on 250m sügavusel suitsev väävlijärv. Kohalikud kaevandusetöölised tassivad järve äärest kaelkookudega bambuskorvides üles 90-kiloseid koormaid tahkunud väävliga. Järve kaldal voolavad oranzid väävliojad, suits ja väävlihais- pilt otsekui põrgu eesväravast.
(See käik ei sobi kõndimisraskustega reisijatele. Samas kiiret ei ole ja igaüks saab 4 km läbida sobivas tempos ning teha puhkepause. Ja kui kuidagi ei jõua, siis saab alati ümber pöörata ja tagasi alla minna. Eksimisvõimalust ei ole, sest üles-ja-alla on 1 tee ja algus-ja-lõpp samas kohas.).
Lõunaks (ca. 11-12) jõutakse tagasi hotelli. Lõunasöök, pealelõunal aeg nautida hotelli maalilist ümbrust või puhata basseini ääres. Õhtusöök.

9. päev   29.10     IJEN - BALILE: BEDUGUL - UBUD     H/L
Kell 7 algab sõit Bali suunas. Pool tundi hotellist ümberistumiskohta ja siis teine pool tundi Ketapangi sadamasse. Tund praamisõitu Javalt Balile. Balil saabutakse Gilimanuki – Bali Läänesadamasse. Sõit saare lõunaotsa Ubudisse Beduguli kaudu; maalilisel teel tehakse mõned pildistamispeatused.
Bedugul on kaunis mägiküla 850 m kõrgusel mägedes. Siin on ilus veejumalannale Dewi Danule pühendatud tempel Ulun Danu. Lõunasöök. Seejärel jätkub sõit Ubudisse.
Majutus 2 ööd hotellis Ananda Cottage 3* (Standard Room) www.anandaubud.com 

10. päev   30.10     UBUD – KINTAMANI - BESAKIH       H/L 
Kogupäevaekskursioon Bali Idaosas. Maalilised terrass-riisipõllud. Kintamani fotopeatus- siin on vaated Baturi mäele ja selle kraatrijärvele. Edasi mööda kraatri äärt Besakih Templissee, mida tuntakse Bali ematemplina ja mis asub püha Agungi mäe nõlval; see on Bali kõige suurem ja kaunim templikompleks. 
Lõunasöök. Rendangi küla, kus külastatakse Kerta Gosat, 18.sajandist pärit kohtusaali. Tagasiteel Ubudisse käiakse läbi Ubudi turult. Viimasena Puri Saren Agung,Ubudit 1917 aastani valitsenud kuningliku perekonna residents (väljaspoolt).

11. päev    31.10     UBUD – NUSA DUA     H
Hommikul külastatakse Ubudis Ahvimetsa ja –templit (u. 45 min....1 tund). Seejärel 45 min sõitu 17 sajandist pärit Taman Ayuni Templisse, kus on vallikraaviga ümbritsetud “saarekese” peal 3 terrassi palvekohtade ja paviljonidega. 
Viimasena Tanah Lot Tempel, mis on ilmselt Bali tuntuim tempel. Templeid on kokku 7- mõned kaljusaartel, teised vee ääres. 
Seejärel sõit rannahotelli, kuhu jõutakse kl. 14 ajal ja algab rannapuhkus.
Majutus 4 ööd hotellis:
AYODYA RESORT 5* (deluxe room) www.ayodyaresortbali.com  Nusa Dua rannas

12 - 14.päev    1-2-3.11      RANNAPUHKUS hommikusöökidega    H

15. päev   4.11      DENPASAR - SINGAPUR - HELSINKI     H
Rannapuhkus kuni 13:00. Seejärel transfeer Denpasari lennuväljale. Algab kodutee:
GA 842   Denpasar     Singapur   15:40 – 18:25
AY 132    Singapur     Helsinki     23:45 - 05:45+1

16. päev   5.11     HELSINKI - TALLINN
AY 1011 Helsinki        Tallinn     07:30 – 08:00

HIND SISALDAB:
- Finnairi ja Garuda lennud Tallinn – Helsinki - Singapur ja Denpasar – Singapur – Helsinki – Tallinn (pagas 23 kg)
- Air Asia lend Singapur – Yogyakarta (pagas 20kg)
- Rongisõit konditsioneeritud vagunis Yogyakartast Surabayasse
- Transport konditsioneeritud turistibussiga; bussi parkimistasud ja teemaksud
- Maastikuauto- ja ponisõit Bromo mäe ekskursioonil
- Praamisõit Ketapangist (Javal) Gilimanuki (Balil)
- Ekskursiooniprogramm ja KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast ülaltoodud hotellides
- Hommikusöögid 13 hommikul
- Programmis toodud lõunasöögid (5) ja õhtusöögid (3)
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

HINNALE LISANDUB:
- Joogid lõuna-ja õhtusöökide juurde
- Reisikindlustus
- Jootrahad (u. 20-25€)

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.
 
Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             

Meie reiside juurde sobib ka Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2660 € /reisija

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali
Kuupäev: 21.10-05.11.2018

Sarnased Reisid

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus
23.10 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus
15.01 - 01.02.2019

3590

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa
25.03 - 10.04.2019

2725

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

09.11.2018 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3590

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2900

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2090

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

3615

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.02.2019 - 07.03.2019

alates 1990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2240

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1845

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2130

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2665

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

25.03.2019 - 10.04.2019

2320

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

25.03.2019 - 10.04.2019

2475

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

25.03.2019 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1610

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2505

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

3090

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1825

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Aegean Airlines viib Kreekasse

08.07.2018 - 31.10.2018

alates 187 €

airBaltic - talviste piletite soodusmüük

27.09.2018 - 01.11.2018

alates 163 €

ETIHADi piletid üle maailma

05.10.2018 - 22.10.2018

alates 397 €

Finnairiga Hiinasse

09.10.2018 - 31.10.2018

alates 464 €

AirBaltic BIG SALE

09.10.2018 - 23.10.2018

alates 76 €

Turkish Airlinesi sügismüük

16.10.2018 - 04.11.2018

alates 209 €

Air Mauritiusega Mauritiusele

17.10.2018 - 31.10.2018

alates 850 €