SINGAPUR - INDONEESIA
print
SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali
24.03.2021 -> 09.04.2021

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 28

 

 

24.03 - 9.04.2021  SINGAPUR - INDONEESIA: JAVA + BALI

HIND:
2495 € /reisija tellimisel kuni 15.10.2020
2695 € /reisija tellides alates 16.10.2020
Ühese toa lisamaks: XXX

 

1. päev   24.03    Lend Tallinn – Istanbul - Singapur
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 16:00. Lubatud pagas - 30 kg reisija kohta + 7 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse turvakontroll ja passikontroll.
TK1424   Tallinn - Istanbul   18:05 - 22:30

2. päev   25.03    Saabumine Singapuri
TK054   Istanbul - Singapur   01:55 - 17:35
Transfeer hotelli ja puhkus peale pikka lendu.
Majutus 2 ööd hotellis Peninsula Excelsior Hotel 4* (superior room) www.peninsulaexcelsior.com.sg 

3. päev   26.03    Singapuri linnaekskursioon     H
Poolepäevane linnaekskursioonekskursioon (10-14), mille käigus külastatakse Singapuri peamiseid vaatamisväärsuseid: Hiinalinn, Merlioni park, Botaanikaaia orhideeaed ja Marina Bay Sands hotelli Sky Park Observation deck - kõrghoone katuseterrass, millelt avaneb vaade kogu linnale. Ekskursioon sisaldab sissepääsusid Sky Parki ja orhideeaeda.
Peale ekskursiooni vaba aeg omal käel ostlemiseks - jalutamiseks.
Õhtul soovijatega ühine jalutuskäik Marina Bay juurde, kus on mitu uhket valgusetendust (tasuta sissepääs/vaatamine).

4. päev   27.03    YOGYAKARTA     H/Õ
Transfeer lennuväljale. Lend Singapurist Yogyakartasse:
QZ8103   Singapur - Yogyakarta    11:10 - 12:25
Poolteist tundi sõitu Yogyakarta hotelli; pealelõunal vaba aeg- kes naudib hotelli basseini, kes avastab ehedat elu hotelli ümbruse tänavatel.
Õhtusöök, seejärel Ramayana tantsuetendus, mis kestab poolteist tundi.
Majutus 3 ööd hotellis Jogjakarta Plaza 4* (Deluxe Room) www.jogja.pphotels.com 

5. päev   28.03    YOGYAKARTA – PRAMBANANI tempel     H/L
Hommikul Keratoni Palee - sultanite palee, kus elab ka praegune Yogyakarta sultan. Veepalee Taman Sari, mis oli kunagi sultani ja tema naispere meelelahutuskoht oma paleede ja basseinidega. Batiku töökoda-kauplus, kus saab näha, kuidas valmistatakse rahvuslike mustritega batikuid. Javal kaevandatakse hõbedat, seega on siin ka mitmeid hõbedatööstuseid – poode ning külastame neist ühte.
Lõunasöök.
Pealelõunal sõit Prambanani templitesse. Prambanan on 9. sajandist pärit hinduistlik templikompleks Shiva, Brahma & Vishnu pühamutega. Kõigi templite seintele on nikerdatud Ramayana lugu. Templites kulub kokku tund-poolteist.
Tagasi hotelli.

6. päev   29.03    BOROBUDUR – CANDIREJO - SELOGRIYO     H/L
Sõit 55 km kaugusel asuva Sumbingi mäe jalamile, külastamaks 8. sajandist pärit hinduistlikku Selegriyo templit. See tempel jääb turistide tavalistest radadest eemale ning külastajaid eksib siia harva.Viimane osa teest tuleb minna jalgsi kohalikku küla ja riisipõldusid läbival jalgrajal. Igatahes pakub see vägagi eheda kogemuse ja näeb kohalikku elu.
Järgmisena tunnine sõit (28 km) Borobuduri Templisse.
9. sajandist pärit Borobudur on maailma suurim Buddhistlik monument ning seda peetakse selle kandi suurimaks vaatamisväärsuseks. Tipust avanevad kaunid vaated Menorehi mäestikule.
Päeva lõpetuseks külastatakse Candirejo külakest - ‘andongi’ehk traditsioonilise kohaliku hobuvankriga.
Tagasi Yogyakartasse. 


7. päev   30.03    YOGYAKARTA - SURABAYA RONGISÕIT - BROMO     H/L
Varajane hommikusöök ja kell 6 hotellist Yogyakarta raudteejaama. Kell 6:45 väljub rong Surabayasse (Sancaka rong - Executive Class) - 4,5 tundi sõitu konditsioneeritud ja laia jalavahega mugavate istmetega vagunis. Rongisõit on võrreldes bussisõiduga kiirem; samuti võimaldab see kogeda kohalikku transporti ja näha kohalikku elu ja maastikke.
Surabayast bussiga Bromosse. Tee peal lõuna kohalikus restoranis.
Bussisõidu pikkus kokku ca 4 tundi sõltuvalt liiklusest; kohalejõudmine Bromosse u. 16 paiku.
Majutus1 öö hotellis Bromo Cottage 2* (Standard Room) www.bromocottages.com 
(Bromo Cottage on lihtne majutus, kuid sealkandis pole paremat võtta. Tagasihoidliku majutuse kompensseerib asukoht ja vaated).

8. päev   31.03    BROMO MÄGI - IJEN     H/L
Varahommikul (04.00) sõit Penanjakani, mis on maailma üks eriskummalisemaid maastikke.
Siit 2300m kõrguselt kaldeera servalt paistavad ära mitmed tegevad ja kustunud vulkaanid - Bromo, Batok ja Semeru. Sõit hotellist Penanjakani kestab tunni ja sõidetakse 4WD maastikuautodega. Penajakanis oodatakse ära päikesetõus, sest päikesetõusu ajal on vaade kõige ilusam; edasi sõidetakse maastikuautodega alla kaldeerasse (12km). Bromo mäe jalamile üle liivaluidete minnakse ponidega. (Aastaringselt on päikesetõusu ajal mägedes külm ja sooja vaid 2-5 kraadi).
Peale hommikust vulkaanilise maastiku külastust sõidetakse tagasi hotelli ja süüakse hommikust. Seejärel pisut privaataega pesemiseks - riiete vahetamiseks ja algab pikk (8 tundi) sõit Ijeni suunas. Teel tehakse paar foto- wc- sirutuspeatust. Viimane 3 km teest sõidetakse maastikuautodega, sest külavehetee on suurele bussile liiga kitsas.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Majutus 2 ööd hotellis Ijen Resort 4* (deluxe room)

9. päev   1.04    IJENI KRAATER     H/L
Taas varahommikune tõusmine ning kl 5 tunnine sõit maastikuautodega läbi külade, kohvi- ja vürtsiistanduste ning jupikese vihmametsa ülesmäge Paltudingi (1840 m), millest algab 4 km pikkune jalgsimatk piki pinnasteed Ijeni kraatri äärele (kõrgusele 2285m). Kraatri järskude seinte vahel kraatri sees on 250 m sügavusel suitsev väävlijärv. Kohalikud kaevandusetöölised tassivad järve äärest kaelkookudega bambuskorvides üles 90-kiloseid koormaid tahkunud väävliga. Järve kaldal voolavad oranzid väävliojad, suits ja väävlihais- pilt otsekui põrgu eesväravast.
(See käik ei sobi kõndimisraskustega reisijatele. Samas kiiret ei ole ja igaüks saab 4 km läbida sobivas tempos ning teha puhkepause. Ja kui kuidagi ei jõua, siis saab alati ümber pöörata ja tagasi alla minna. Eksimisvõimalust ei ole, sest üles-ja-alla on 1 tee ja algus-ja-lõpp samas kohas.).
Lõunaks (ca. 11-12) jõutakse tagasi hotelli.
Lõunasöök hotelli kõrval külas, pealelõunal aeg nautida hotelli maalilist ümbrust või puhata basseini ääres.

10. päev   2.04    IJEN - BALILE: BEDUGUL - UBUD     H/L
Kell 7 algab sõit Bali suunas. Pool tundi hotellist ümberistumiskohta ja siis teine pool tundi Ketapangi sadamasse. Tund praamisõitu Javalt Balile. Balil saabutakse Gilimanuki – Bali Läänesadamasse. Sõit saare lõunaotsa Ubudisse Beduguli kaudu; maalilisel teel tehakse mõned pildistamispeatused.
Bedugul on kaunis mägiküla 850 m kõrgusel mägedes. Siin on ilus veejumalannale Dewi Danule pühendatud tempel Ulun Danu. Lõunasöök. Seejärel jätkub sõit Ubudisse.
Majutus 2 ööd hotellis Ananda Cottage 3* (Standard Room) www.anandaubud.com 

11. päev   3.04    UBUD – KINTAMANI - BESAKIH     H/L
Kogupäevaekskursioon Bali Idaosas. Maalilised terrass-riisipõllud. Kintamani fotopeatus- siin on vaated Baturi mäele ja selle kraatrijärvele. Edasi mööda kraatri äärt Besakih Templissee, mida tuntakse Bali ematemplina ja mis asub püha Agungi mäe nõlval; see on Bali kõige suurem ja kaunim templikompleks.
Lõunasöök. Rendangi küla, kus külastatakse Kerta Gosat, 18.sajandist pärit kohtusaali. Tagasiteel Ubudisse käiakse läbi Ubudi turult. Viimasena Puri Saren Agung,Ubudit 1917 aastani valitsenud kuningliku perekonna residents (väljaspoolt).

12. päev   4.04    UBUD – NUSA DUA     H
Hommikul külastatakse Ubudis Ahvimetsa ja –templit (u. 45 min....1 tund). Seejärel 45 min sõitu 17 sajandist pärit Taman Ayuni Templisse, kus on vallikraaviga ümbritsetud “saarekese” peal 3 terrassi palvekohtade ja paviljonidega.
Viimasena Tanah Lot Tempel, mis on ilmselt Bali tuntuim tempel. Templeid on kokku 7- mõned kaljusaartel, teised vee ääres.
Seejärel sõit rannahotelli, kuhu jõutakse kl. 14 ajal ja algab rannapuhkus.
Majutus 4 ööd hotellis:
Ayodya Resort 5* (deluxe room) www.ayodyaresortbali.com  Nusa Dua rannas

13 - 15.päev   5-6-7.04    RANNAPUHKUS hommikusöökidega     H

16. päev   8.04    DENPASAR - ISTANBUL     H
Rannapuhkus kuni 18:00; toad on makstud kuni ärasõiduni. Saab nautida viimast rannapäeva ega pea kohvri otsas istuma!
Seejärel transfeer Denpasari lennuväljale. Algab kodutee:
TK 67   Denpasar - Istanbul   21:00 – 04:55

17. päev   9.04    ISTANBUL - TALLINN
TK 1423 Istanbul Tallinn 08:30 – 11:45


HIND SISALDAB:
- Turkish Airlinesi lennud Tallinn–Istanbul-Singapur/- Denpasar-Istanbul–Tallinn (pagas 30kg)
- Air Asia lend Singapur – Yogyakarta (pagas 20kg)
- Rongisõit konditsioneeritud vagunis Yogyakartast Surabayasse
- Transport konditsioneeritud turistibussiga; bussi parkimistasud ja teemaksud
- Maastikuauto- ja ponisõit Bromo mäe ekskursioonil
- Praamisõit Ketapangist (Javal) Gilimanuki (Balil)
- Ekskursiooniprogramm ja KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast ülaltoodud hotellides
- Hommikusöögid 14 hommikul
- Programmis toodud lõunasöögid (7) ja õhtusöögid (1)
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ringreisil ekskursioonid eesti keelde

HINNALE LISANDUB:
- Joogid lõuna-ja õhtusöökide juurde
- Reisikindlustus
- Jootrahad

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.
 
Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 

Salva reisitõrkekindlustus tuleb vormistada HILJEMALT 30 päeva enne reisi algust.
Kui reis on tellitud hiljem, siis 7 päeva jooksul reisi tellimisest.


             

Meie reiside juurde sobib ka Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2495 € /reisija tellimisel kuni 15.10.2020
2695 € /reisija tellides alates 16.10.2020
Ühese toa lisamaks: XXX

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali
Kuupäev: 24.03-09.04.2021

Sarnased Reisid

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus
16.10 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR
19.03 - 03.04.2021

OOTELEHT

KEENIA ringreis ja rannapuhkus
12.11 - 25.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

30.10.2020 - 15.11.2020

2025

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

11.11.2020 - 27.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 25.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.12.2020 - 16.12.2020

2880

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

13.01.2021 - 29.01.2021

3415

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.01.2021 - 31.01.2021

2860

COSTA RICA - NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

26.01.2021 - 11.02.2021

2850

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

30.01.2021 - 12.02.2021

3050

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

31.01.2021 - 16.02.2021

2750

TAI ringreis ja rannapuhkus

16.02.2021 - 04.03.2021

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

26.02.2021 - 14.03.2021

alates 1795

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus

28.02.2021 - 11.03.2021

2060

VIETNAM: Saigon ja rannapuhkus

07.03.2021 - 21.03.2021

alates 1090

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

10.03.2021 - 25.03.2021

1960

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

10.03.2021 - 25.03.2021

2190

INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

10.03.2021 - 25.03.2021

2620

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.03.2021 - 27.03.2021

alates 1780

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

12.03.2021 - 28.03.2021

2150

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

19.03.2021 - 03.04.2021

OOTELEHT

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

24.03.2021 - 09.04.2021

2495

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

VÄLJA MÜÜDUD

GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

10.02.2021 - 26.02.2021

3290

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

12.02.2021 - 28.02.2021

3060

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

05.03.2021 - 21.03.2021

EELBRONEERIMINE

NEPALI ringreis

01.04.2021 - 11.04.2021

EELBRONEERIMINE

JAAPAN

08.04.2021 - 17.04.2021

3335

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

21.04.2021 - 01.05.2021

1855

ASERBAIDŽAAN:ringreis

24.04.2021 - 02.05.2021

1050

GRUUSIA ringreis

08.05.2021 - 16.05.2021

1020

ARMEENIA ringreis

12.05.2021 - 20.05.2021

1110

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

28.08.2021 - 07.09.2021

EELBRONEERIMINE

GRUUSIA ringreis

28.08.2021 - 05.09.2021

1010

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

08.09.2021 - 18.09.2021

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

08.09.2021 - 23.09.2021

EELBRONEERIMINE

NEPAL JA INDIA ringreis

01.10.2021 - 16.10.2021

EELBRONEERIMINE

NEPALI ringreis

01.10.2021 - 09.10.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

19.11.2021 - 05.12.2021

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

26.11.2021 - 13.12.2021

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad