SINGAPUR - INDONEESIA
print
SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus
19.03.2018 -> 04.04.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 24SINGAPUR - INDONEESIA: BALI
19.03 - 4.04.2018

HIND:
2350 € tellimisel kuni 31.01.2018

Saadaval ka naiskoht

2550 € tellimisel alates 1.02.2018
Ühese toa lisamaks €

1. päev   19.03    Lend Tallinn – Istanbul - Singapur
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 16:00 - 16:30. Lubatud pagas - 1 kohver kuni 30 kg reisija kohta + 7 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse turvakontroll ja passikontroll.
TK 1424   Tallinn - Istanbul 18:10 22:40

2. päev    20.03    Saabumine Singapuri
TK 54 Istanbul - Singapur 01:55 17:15
Transfeer hotelli ja puhkus peale pikka lendu. Soovijatega jalutuskäik Marina Bay juurde valgusetendust vaatama.
Majutus 1 öö hotellis Peninsula Excelsior 4* superior room www.peninsulaexcelsior.com.sg  

3. päev    21.03    Singapuri linnaekskursioon, lend Balile     H
Poolepäevane linnaekskursioonekskursioon (9-13), mille käigus külastatakse Singapuri peamiseid vaatamisväärsuseid: Hiinalinn, Merlioni park, Botaanikaaia orhideeaed ja Marina Bay Sands hotelli Sky Park Observation deck - kõrghoone katuseterrass, millelt avaneb vaade kogu linnale. Ekskursioon sisaldab sissepääsusid Sky Parki ja orhideeaeda.
Transfeer lennuväljale ja lend
TR 288   Singapur - Denpasar 15:20 18:05
Sõit Ubudisse 1 tund.
Majutus 2 ööd Ubudi hotellis Ananda Cottage 3* (Standard Room) www.anandaubud.com 

4. päev    22.03     BALI: Ubud     H/Õ
Ubudi ja ümbruse ekskursioon:
Ubudi Ahvimets ja ahvitempel, kus suurte puude all varjulises templikompleksis elavad sajad ahvid, kes seal vabalt ringi jooksevad; meie pakume veidi emotsiooni ahvidele ja ahvid pakuvad super-elamuse meile. Siin kulub umbes tund.
Puri Saren Agung - viimase kuningliku perekonna residents, mis on hästi tüüpiline Bali hoonetekompleks. Residentsi vastas on Ubudi turg ja kaubandustänavad- tund vaba aega ostlemiseks.
Sõit Tegalalangi, kus on järsud terrass-riisipõllud ning fotopeatus. Edasi piirkond, kus on Bali vürtsiaiad ja kohviistandused; enamikus neist pakutakse proovida kohalikke kohvisid ja teejooke ning on olemas poekene, kus saab maitseaineid, kassikohvi (luwak) ja maitseteesid kaasa osta.
Tagasi hotelli.
Õhtusöök ning seejärel bali tantsu etendus gamlani orkestri muusika saatel.

5. päev     23.03      UBUD - SIDEMEN     H/L
Bali ida-osa. Esmalt Kerta Gosa, 18.sajandist pärit kohtusaal. Järgmisena Kusumba kaluriküla, kus lisaks kalapüügile tegeleb kohalik rahvas soola tegemisega. Sõit mööda rannikuäärt Goa Lawah`I. Siin on tuhandete nahkhiirtega koobas, mida peetakse pühaks ja seetõttu on selle sissepääsu juurde ehitatud tempel ja mitmed pühamud, mis peavad kõik koobast kaitsma. Järgmisena Tenganan- vanade traditsioonidega tüüpiline Bali küla, kus kootakse kangast-kamben geringsing`i- mis kaitseb selle kandjat kurjuse eest.
Edasi Taman Tirta Gangga ehk veepalee, mille ujumisbasseinid ja ilutiigid meenutavad Bali kunagiste valitsejate hiilgueaegu. Lõpetuseks maaliline sõit läbi terrass-riisipõldudega maastiku Sidemeni.
Lõunasöök päeva jooksul kohalikus restoranis.
Majutus 1 öö hotellis Samanvaya 4* (esimesed 10 tuba) ja Subak Tabola Resort 3* (vajadusel) (erinevad toatüübid)
www.samanvaya-bali.com , www.subaktabolavilla.com 

6. päev    24.03     SIDEMEN – BESAKIH - LOVINA    H/L
Hommikul 7:30 soovijatega tunnine jalutuskäik looduskaunitel radadel riisipõldude vahel. Tund kõndimist läbi kohaliku küla ja riisipõldude vahel. Kaunid vaated terrasspõldudele, mis on Bali nii kuulsaks teinud; võimalus kõike oma käega katsuda ja kogeda.
Tagasi hotelli, aeg pesuks ja puhkuseks.
Edasi sõit Besakih Templisse, mida tuntakse Bali ematemplina ja mis asub püha Agungi mäe nõlval; see on Bali kõige suurem ja kaunim templikompleks.
Besakihist mööda kraatri äärt Kintamani, kus tehakse 20-minutiline fotopeatus- siin on vaated Baturi mäele ja selle kraatrijärvele. Beji tempel Sangsiti külas. See on subaku ehk niisutussüsteemi tempel riisi jumalannale, mis sümboliseerib viljakust. Seejärel sõit Lovinasse Bali põhjarannikul.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Majutus 2 ööd hotellis Puri Bagus Lovina 4* (superior garden view) www.lovina.puribagus.net 

7. päev    25.03     LOVINA - rannapuhkus    H
Vaba aeg puhkuseks - rand, basseinid, aed, bali stiilis õlgkatusega terrassiga aiamajakesed, spa.

8. päev    26.03     LOVINA – MUNDUK - BEDUGUL - UMABIAN       H/L
Täna sõidetakse väikebussidega, sest teed tänasel päeval on kitsad ja käänulised.
Banjari kuumaveeallikad- ujumisriided kaasa, sest kes soovib, saab proovida seal suplemist. Kuumaveebasseinid on vabas looduses umbes 100 a tagasi mäe külje sisse raiutud astmelistes basseinides- all üks suurem ja kõrgemal mõned väikesed, millesse voolab mäe seest allikatest veesülitite kaudu kuum vesi.
Bedugul on kaunis mägiküla 850 m kõrgusel mägedes, kus on ilus veejumalannale Dewi Danule pühendatud tempel Ulun Danu. Lõunasöök. Seejärel sõit Umabiani.
Majutus 1 öö hotellis Villa Taman di Blayu 4* (esimesed 12 tuba) ja Puri Taman Sari 3* (erinevad toatüübid) http://villatamandiblayu.com/ , http://puritamansari.com 

9. päev    27.03     TAMAN AYUN - TANAH LOT - NUSA DUA     H/L
Tund sõitu 17 sajandist pärit Taman Ayuni Templi juurde, kus on vallikraaviga ümbritsetud “saarekese” peal 3 terrassi palvekohtade ja paviljonidega. Ilus tempel, kus kulub u. pool tundi.
Tund sõitu ja järgmisena Tanah Loti tempel. See on Bali tuntuim templikompleks, kus on kokku 7 templit- mõned kaljusaartel, teised vee ääres ning lisaks hästi suur suveniiride - riiete müügiala sadade lettide ja poekestega. Aeg tembeldamiseks ja ostlemiseks.
Lõunasöök.
Majutus 7 ööd hotellis Ayodya Resort 5* (deluxe room) www.ayodyaresortbali.com 
Nusa Dua on Bali parim rand, kus on vaid 5* hotellid ja kohaliku rahva kodusid siin ei ole. Lainetust pole või on see väga väike, sest rannast mõnesaja meetri kaugusel on riff, mis peab suured lained kinni. Hea kõva liivapõhi ja vesi on piisavalt sügav ka suurima mõõna ajal. Lühidalt- ideaalne rand. Hotellist poolteise km kaugusel ostukeskus poodide, kaubamaja ja söögikohtadega (kord tunnis käib hotellist tasuta transfeer), poole km kaugusel kohalik tänav toidupoekeste, massaazisalongide ja söögikohtadega.

10 - 15. päev    28-29-30-31.03-1-2.04      RANNAPUHKUS hommikusöökidega     H

16. päev   3.04     DENPASAR - JAKARTA - ISTANBUL     H/L
Transfeer lennuväljale ja lend
Denpasar - Jakarta     9:20      10:15
Jakarta ekskursioon:
Jalutuskäik vanalinnas: Kanaturu silla nimeline hollandlaste ehitatud tõstesild, munakivisillutisega Fatahillah`I Väljak, ajalooliste hollandipäraste ehitistega ääristatud Kali Besar Barat`I tänav, varjunukuteatri muuseum Wayang Kulit ja Punase Poe nime kandev hollandi kuberneri kindral Van Imhoffi residents, mis on kõige uhkem säilinud punase kivifassaadiga hoone.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
KUI liiklus sujub, siis jääb aega sõita mööda Rahvusmonumendi ja presidendipalee juurest ning teha seal fotopeatus. Kui aga liiklus on aeglane, siis tuleb kiirustada lennuväljale ning monument ja palee jäävad nägemata või näeb neid bussiaknast mööda sõites.
Tagasi lennuväljale ja algab kodutee:
TK 57  Jakarta   Istanbul       20:45    05:00

17. päev    4.04       ISTANBUL - TALLINN
TK 1423  Istanbul    Tallinn    08:15    11:35

HIND SISALDAB:
- Turkish Airlinesi lennud Tallinn – Istanbul – Singapur/- Jakarta – Istanbul – Tallinn (pagas 30kg)
- Lend Singapur - Denpasar (pagas 20 kg)
- Lend Denpasar – Jakarta (pagas 20kg)
- Transport konditsioneeritud turistibussiga; bussi parkimistasud ja teemaksud
- Ekskursiooniprogramm ja KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast ülaltoodud hotellides
- Hommikusöögid 14 hommikul
- Programmis toodud lõuna- (5) ja õhtusöögid (1)
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

HINNALE LISANDUB:
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Reisikindlustus
- Jootrahad

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.
 
Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
               
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.


HIND:
2350 € tellimisel kuni 31.01.2018
2550 € tellimisel alates 1.02.2018

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus
Kuupäev: 19.03-04.04.2018

Sarnased Reisid

INDIA ringreis ja rannapuhkus
19.02 - 05.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket
25.11 - 10.12.2018

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus
16.01 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 1995

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

2060

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

2545

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2018 - 28.03.2018

2220

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2890

MADAGASKARI ringreis ja rannapuhkus

02.10.2018 - 17.10.2018

3340

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

alates 1840

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

2010

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

2055

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

2885

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

11.11.2018 - 26.11.2018

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

EELBRONEERIMINE

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

25.11.2018 - 10.12.2018

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1560

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3270

USBEKISTAN - TADZIKISTAN ringreis

19.04.2018 - 01.05.2018

1860

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2675

HIINA - TIIBET

07.09.2018 - 20.09.2018

2870

NEPAAL JA INDIA

01.10.2018 - 14.10.2018

2075

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

16.10.2018 - 26.10.2018

1690

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

2640

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Seda tüüpi reisid puuduvad.