SINGAPUR - INDONEESIA
print
SINGAPUR - INDONEESIA: Bali
09.03.2018 -> 25.03.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD 
VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 18, MAKSIMAALNE 26

  
 


SINGAPUR - INDONEESIA: BALI
9-25.03.2018

HIND:

2545 € / reisija

Saadaval ka meeskoht

Ühese toa lisamaks 770 €

1. päev  9.03    Lend Tallinn – Helsingi - Singapur
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 19:30 - 20:00. Lubatud pagas - 1 kohver kuni 23 kg reisija kohta + 8 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse turvakontroll, Helsingis passikontroll.
AY 1032 Tallinn - Helsingi  21:35  22:10
AY 131 Helsingi - Singapur 23:55  17:10 järgmisel päeval

2. päev   10.03    Saabumine Singapuri
Transfeer hotelli ja puhkus peale pikka lendu.
Majutus 2 ööd hotellis Peninsula Excelsior 4* superior room www.peninsulaexcelsior.com.sg 

3. päev  11.03    Singapuri linnaekskursioon    H
Poolepäevane linnaekskursioonekskursioon (10-14), mille käigus külastatakse Singapuri peamiseid vaatamisväärsuseid: Hiinalinn, Merlioni park, Botaanikaaia orhideeaed ja Marina Bay Sands hotelli Sky Park Observation deck - kõrghoone katuseterrass, millelt avaneb vaade kogu linnale. Ekskursioon sisaldab sissepääsusid Sky Parki ja orhideeaeda.
Peale ekskursiooni vaba aeg omal käel ostlemiseks - jalutamiseks.
Õhtul jalutuskäik Marina Bay juurde, kus on mitu uhket valgusetendust.

4. päev   12.03    BALI: Tanah Lot tempel     H/Õ
Transfeer lennuväljale. Lend Singapurist Denpasari:
GA 843  Singapur  Denpasar   11:50 - 14:40 
Peale saabumist sõit hotelli ning majutus.
Päikeseloojangu ajaks sõit Tanah Loti templisse. See on Bali tuntuim templikompleks, kus on kokku 7 templit- mõned kaljusaartel, teised vee ääres ning lisaks hästi suur suveniiride- riiete müügiala sadade lettide ja poekestega. Aeg tembeldamiseks ja ostlemiseks.
Peale päikeseloojangut (u. 19) kecak-tantsu etendus. See on 40-minutiline väga omapärane rituaalide-palvete esitus tantsu vormis. Seejärel õhtusöök.
Majutus 2ööd hotellis Legong Keraton Beach Hotel 3* (superior room) www.legongkeratonhotel.com 

5. päev  13.03    RANNAPÄEV    H
Vaba päev rannapuhkuseks.

6. päev   14.03    TAMAN AYUN - UBUD    H/L
Tund sõitu 17 sajandist pärit Taman Ayuni Templi juurde, kus on vallikraaviga ümbritsetud “saarekese” peal 3 terrassi palvekohtade ja paviljonidega. Ilus tempel, kus kulub u. pool tundi.
Veel pool tundi sõitu ning jõutakse Ubudisse.
Ubudi Ahvimets ja ahvitempel, kus suurte puude all varjulises templikompleksis elavad sajad ahvid, kes seal vabalt ringi jooksevad; meie pakume veidi emotsiooni ahvidele ja ahvid pakuvad super-elamuse meile. Siin kulub umbes tund.
Puri Saren Agung- viimase kuningliku perekonna residents, mis on hästi tüüpiline Bali hoonetekompleks. Residentsi vastas on Ubudi turg ja kaubandustänavad- tund vaba aega ostlemiseks. Lõunasöök. Pealelõunal jõutakse hotelli; aeg puhkuseks.
Majutus 2 ööd Ubudi hotellis Ananda Cottage 3* (Standard Room) www.anandaubud.com 

7. päev   15.03    RIISIPÕLLUD JA VÜRTSIAIAD     H/Õ
Poolteist tundi kõndimist läbi kohaliku küla ja riisipõldude vahel. Kaunid vaated terrasspõldudele, mis on Bali nii kuulsaks teinud; võimalus kõike oma käega katsuda ja kogeda.
Tagasi hotelli, aeg pesuks ja puhkuseks.
Sõit Tegalalangi, kus on järsud terrass-riisipõllud ning fotopeatus. Edasi piirkond, kus on Bali vürtsiaiad ja kohviistandused; enamikus neist pakutakse proovida kohalikke kohvisid ja teejooke ning on olemas poekene, kus saab maitseaineid, kassikohvi (luwak) ja maitseteesid kaasa osta.
Masi puutöö küla.
Õhtusöök ning seejärel bali tantsu etendus gamlani orkestri muusika saatel.

8. päev   16.03    JATILUWIFI KÜLA - ULUN DANU – KUUMAVEEALLIKAD -OGOH OGOH PARAAD    H/L
Kell 8 algab sõit läbi saare Lovinasse saare põhjakaldal. Sõit mööda kitsukesi teid läbi aastavahetuseks ehitud külade. Nimelt on 16. märts Bali kalendri järgi aasta viimane päev ning seda tähistatakse õhtul hiiglaslike pahalaste kujude (ogoh-ogoh) põletamisega. Igas külas on üles pandud suur ja hirmuäratav pahalase kuju ning külad otsekui võistlevad omavahel, kelle pahalase kuju on kõige koledam ja õudsem. Pealelõunal hakatakse tegema ogoh-ogoh`de paraade ning hea õnne korral saab mõne paraadi juures kinni pidada ja osaleda. Paraadi käigus tassitakse–veeretatakse suur pahalase kuju rohkete tseremooniate ja pidustuste saatel läbi küla ning lõpuks põletatakse kuju tuleriidal ära- sellega peaks kõik halb jääma vanasse aastasse maha.
Päeva esimene peatus tehakse Jatiluwifi külas, mis on ilmselt Bali enim-pildistatud koht. Siit avanevad kaunid vaated oru vastaskalda terrass-riisipõldudele.
Järgmine peatus on kohalik turg, kus müüakse puu- ja juurvilju ja lilli.
Edasi Bedugul - kaunis mägiküla 850 m kõrgusel mägedes. Bedugulis on peatus veejumalannale Dewi Danule pühendatud Ulun Danu templis.
Lõunasöök.
Banjari kuumaveeallikad- ujumisriided kaasa, sest kes soovib, saab proovida seal suplemist. Kuumaveebasseinid on vabas looduses umbes 100 a tagasi mäe külje sisse raiutud astmelistes basseinides- all üks suurem ja kõrgemal mõned väikesed, millesse voolab mäe seest allikatest veesülitite kaudu kuum vesi.
Õhtul pimedas jõutakse rannahotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Puri Bagus Lovina 4* (superior garden view) www.puribaguslovina.com 

9. päev   17.03    LOVINA: NYEPI ehk VAIKUSE PÄEV     H/L
Elus peab kõik olema tasakaalus ning peale eelmise õhtu kärarikkaid sündmusi järgneb Vaikuse Päev. See on päev, kus räägitakse vähe või üldse mitte, ei käida kodunt väljas. Isegi Denpasari lennuväli on suletud ning ükski lend ei lenda sel vaikuse päeval. Vaadatakse iseenda sisse ja suheldakse endaga. Sel päeval tuleb püsida hotelli territooriumil ning hotellist välja minna ei saa.
Vaba aeg puhkuseks hotelli territooriumil- rand, basseinid, aed, bali stiilis õlgkatusega terrassiga aiamajakesed–villad - kuidas keegi soovi nimetada.
Kl 14 kohaliku söögitegemise kokaklass ning peale seda hiline lõunasöök oma valmistatud söökidest.

10. päev   18.03     LOVINA – KINTAMANI – BESAKIH - SIDEMEN      H/L
Esmalt sõit Kintamanisse, kus tehakse fotopeatus- Baturi vulkaan ja selle jalamil olev järv. Seejärel sõit mööda kraatri äärt Besakih Templisse, mida tuntakse Bali ematemplina ja mis asub püha Agungi mäe nõlval; see on Bali kõige suurem ja kaunim templikompleks.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Pealelõunal jõutakse Sidemeni, mis on ilus traditsiooniline Bali küla.
Majutus 1 öö hotellis Surya Shanti Resort 4* (esimesed 10 tuba) ja Subak Tabola Resort 3* (vajadusel) (erinevad toatüübid)  www.suryashantivilla.com    www.subaktabolavilla.com 

11. päev    19.03     SIDEMEN - NUSA DUA    H/L
Sidemeni küla- kohalik samaka ajamine ning ikat-kanga kudumine. Seejärel Bali ida-osa. Kerta Gosa, 18.sajandist pärit kohtusaal. Tenganan- vanade traditsioonidega tüüpiline Bali küla, kus kootakse kangast-kamben geringsing`i- mis kaitseb selle kandjat kurjuse eest.
Goa Lawah`I. Siin on tuhandete nahkhiirtega koobas, mida peetakse pühaks ja seetõttu on selle sissepääsu juurde ehitatud tempel ja mitmed pühamud, mis peavad kõik koobast kaitsma.
Sõit mööda rannikuäärt Kusumba kalurikülasse, kus lisaks kalapüügile tegeleb kohalik rahvas soola tegemisega. Lõunasöök päeva jooksul kohalikus restoranis.
Seejärel sõit rannahotelli ning algab rannapuhkus.
Majutus 5 ööd hotellis AYODYA RESORT 5* (deluxe room) www.ayodyaresortbali.com 
Nusa Dua on Bali parim rand, kus on vaid 5* hotellid ja kohaliku rahva kodusid siin ei ole. Lainetust pole või on see väga väike, sest rannast mõnesaja meetri kaugusel on riff, mis peab suured lained kinni. Hea kõva liivapõhi ja vesi on piisavalt sügav ka suurima mõõna ajal. Lühidalt- ideaalne rand. Hotellist poolteise km kaugusel ostukeskus poodide, kaubamaja ja söögikohtadega (kord tunnis käib hotellist tasuta transfeer), poole km kaugusel kohalik tänav toidupoekeste, massaazisalongide ja söögikohtadega.

12 - 15.päev    20-21-22-23.03     RANNAPUHKUS hommikusöökidega     H

16. päev   24.03     DENPASAR - SINGAPUR - HELSINKI      H
Tubade loovutamine kl 12.
Kl 13 transfeer Denpasari lennuväljale.
Algab kodutee.
GA 842 Denpasar Singapur  15:40 – 18:20     2 h 40 min
AY 132 Singapur Helsinki     23:35 - 06:35   12 h

17. päev    25.03    HELSINGI - TALLINN
AY 1015 Helsingi Tallinn 11:50 - 12:20 30 min

HIND SISALDAB:
- Finnairi lennud Tallinn – Helsingi - Singapur – Helsingi – Tallinn (pagas 23kg)
- Garuda Indonesia lend Denpasar - Singapur
- Air Asia lend Singapur – Denpasar (pagas 20kg)
- Transport konditsioneeritud turistibussiga; bussi parkimistasud ja teemaksud
- Ekskursiooniprogramm ja KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast ülaltoodud hotellides
- Hommikusöögid 14 hommikul
- Programmis toodud lõuna- (5) ja õhtusöögid (2)
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

HINNALE LISANDUB:
- Joogid lõuna-ja õhtusöökide juurde
- Reisikindlustus
- Jootrahad (u. 25€)

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

 

 

 

 


Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
            
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2545 €/ reisija


Ühese toa lisamaks 770 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: SINGAPUR - INDONEESIA: Bali
Kuupäev: 09.03-25.03.2018

Sarnased Reisid

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus
16.01 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MADAGASKARI ringreis ja rannapuhkus
02.10 - 17.10.2018

3340

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus
14.10 - 30.10.2018

2010

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 1995

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

2060

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

2545

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2018 - 28.03.2018

2220

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2890

MADAGASKARI ringreis ja rannapuhkus

02.10.2018 - 17.10.2018

3340

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

alates 1840

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

2010

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

2055

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

2885

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

11.11.2018 - 26.11.2018

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

EELBRONEERIMINE

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

25.11.2018 - 10.12.2018

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1560

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3270

USBEKISTAN - TADZIKISTAN ringreis

19.04.2018 - 01.05.2018

1860

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2675

HIINA - TIIBET

07.09.2018 - 20.09.2018

2870

NEPAAL JA INDIA

01.10.2018 - 14.10.2018

2075

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

16.10.2018 - 26.10.2018

1690

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

2640

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Seda tüüpi reisid puuduvad.