SINGAPUR - INDONEESIA
print
SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa
25.03.2019 -> 10.04.2019

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: Bali ringreisi osal miinimum 12, maksimum 26 reisijat; Sulawesil miinimum 8, maksimum 18 reisijat

SINGAPUR - INDONEESIA: BALI & TORAJAMAA
25.03 - 10.04.2019


HIND:
1 koht 2ses toas
2725 € tellimisel kuni 31.10.2018

2950 € tellimisel alates 1.11.2018

Ühese toa lisamaks 585 €

1. päev   25.03     Lend Tallinn – Istanbul - Singapur
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu. Lubatud pagas - 1 kohver kuni 30 kg reisija kohta + 7 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse turvakontroll ja passikontroll.
TK 1424   Tallinn - Istanbul    18:10  22:30

2. päev   26.03     Saabumine Singapuri
TK 54   Istanbul – Singapur    01:55 - 17:15
Transfeer hotelli ja puhkus peale pikka lendu.
Majutus 2 ööd hotellis Peninsula Excelsior 4* superior room www.peninsulaexcelsior.com.sg 

3. päev   27.03     Singapuri linnaekskursioon       H
Poolepäevane linnaekskursioonekskursioon (10-14), mille käigus külastatakse Singapuri peamiseid vaatamisväärsuseid: Hiinalinn, Merlioni park, Botaanikaaia orhideeaed ja Marina Bay Sands hotelli Sky Park Observation deck - kõrghoone katuseterrass, millelt avaneb vaade kogu linnale. Ekskursioon sisaldab sissepääsusid Sky Parki ja orhideeaeda.
Pealelõunal vaba aeg ostlemiseks ja omal käel Singapuri avastamiseks.
Kell 19:00 Soovijatega jalutuskäik Marina Bay juurde, kus on mitu uhket valgusetendust.

4. päev   28.03     BALI: Tanah Lot - Tabanan       H/Õ
Transfeer lennuväljale ja lend
TR 284  Singapur - Denpasar   10:30 - 13:20
Sõit Tanah Loti templisse. See on Bali tuntuim templikompleks, kus on kokku 7 templit - mõned kaljusaartel, teised vee ääres ning lisaks hästi suur suveniiride-riiete müügiala sadade lettide ja poekestega. Aeg tembeldamiseks ja ostlemiseks.
Seejärel varajane õhtusöök indoneesia roogadest.
Sõit Tabanani ja majutus 1 öö “söö-palveta-armasta” stiilis hotellis Puri Taman Sari 3* http://puritamansari.com/ 

5. päev   29.03     Tabanan - Taman Ayun - UBUD       H/L
Tunnine jalutuskäik ehedas bali külas, seejärel 17 sajandist pärit Taman Ayuni Templei, kus on vallikraaviga ümbritsetud “saarekese” peal 3 terrassi palvekohtade ja paviljonidega. Ilus tempel, kus kulub u. pool tundi.
Sõit Ubudisse 1 tund.
Ubudi Ahvimets ja ahvitempel, kus suurte puude all varjulises templikompleksis elavad sajad ahvid, kes seal vabalt ringi jooksevad; meie pakume veidi emotsiooni ahvidele ja ahvid pakuvad super-elamuse meile. Siin kulub umbes tund.
Puri Saren Agung - viimase kuningliku perekonna residents, mis on hästi tüüpiline Bali hoonetekompleks. Residentsi vastas on Ubudi turg ja kaubandustänavad- tund vaba aega ostlemiseks.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Majutus 2 ööd Ubudi hotellis Ananda Cottage 3* (Standard Room) www.anandaubud.com 

6. päev   30.03     UBUD       H/Õ
Poolteist tundi kõndimist läbi kohaliku küla ja riisipõldude vahel. Kaunid vaated terrasspõldudele, mis on Bali nii kuulsaks teinud; võimalus kõike oma käega katsuda ja kogeda.
Tagasi hotelli, aeg pesuks ja puhkuseks.
Ubudi ja ümbruse ekskursioon:
Sõit Tegalalangi, kus on järsud terrass-riisipõllud ning fotopeatus. Edasi piirkond, kus on Bali vürtsiaiad ja kohviistandused; enamikus neist pakutakse proovida kohalikke kohvisid ja teejooke ning on olemas poekene, kus saab maitseaineid, kärp-kassikohvi (luwak) ja maitseteesid kaasa osta.
Masi puutöö küla.
Õhtusöök ning seejärel bali tantsu etendus gamlani orkestri muusika saatel.

7. päev   31.03       JATILUWIFI KÜLA - ULUN DANU - KUUMAVEEALLIKAD       H/L
Kell 8 algab sõit läbi saare Lovinasse saare põhjakaldal.
Päeva esimene peatus tehakse Jatiluwifi külas, mis on ilmselt Bali enimpildistatud koht. Siit avanevad kaunid vaated oru vastaskalda terrass-riisipõldudele.
Järgmine peatus on kohalik turg, kus müüakse puu- ja juurvilju ja lilli.
Edasi Bedugul - kaunis mägiküla 850 m kõrgusel mägedes. Bedugulis on peatus veejumalannale Dewi Danule pühendatud Ulun Danu templis.
Lõunasöök.
Banjari kuumaveeallikad - ujumisriided kaasa, sest kes soovib, saab proovida seal suplemist. Kuumaveebasseinid on vabas looduses umbes 100 a tagasi mäe külje sisse raiutud astmelistes basseinides- all üks suurem ja kõrgemal mõned väikesed, millesse voolab mäe seest allikatest veesülitite kaudu kuum vesi. Õhtul jõutakse rannahotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Puri Bagus Lovina 4* (superior garden view) www.puribaguslovina.com 

8. päev   1.04     LOVINA - rannapuhkus       H
Vaba aeg puhkuseks - rand, basseinid, aed, bali stiilis õlgkatusega terrassiga aiamajakesed, spa. Kes soovib, saab (lisatasu eest) minna joogatundi või nautida ülihead spad.

9. päev   2.04     LOVINA – KINTAMANI – BESAKIH - SIDEMEN       H/L
Esmalt Beji tempel Sangsiti külas. See on subaku ehk niisutussüsteemi tempel riisi jumalannale, mis sümboliseerib viljakust.
Edasi sõit Kintamanisse, kus tehakse 20-minutiline fotopeatus - siin on vaated Baturi mäele ja selle kraatrijärvele. Seejärel sõit mööda kraatri äärt Besakih Templisse, mida tuntakse Bali ematemplina ja mis asub püha Agungi mäe nõlval; see on Bali kõige suurem ja kaunim templikompleks.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Pealelõunal jõutakse Sidemeni, mis on ilus traditsiooniline Bali küla.
Majutus 1 öö fantastilises hotellis Surya Shanti Resort 4*   www.suryashantivilla.com   ja Subak Tabola Villa 3*  www.subaktabolavilla.com 

10. päev   3.04     SIDEMEN - NUSA DUA       H/L
Sidemeni küla- kohalik samaka ajamine ning ikat-kanga kudumine. Seejärel maaliline sõit läbi terrass-riisipõldudega maastiku Bali idakaldale.
Tenganan- vanade traditsioonidega tüüpiline Bali küla, kus kootakse kangast - kamben geringsing`i - mis kaitseb selle kandjat kurjuse eest.
Goa Lawah`i. Siin on tuhandete nahkhiirtega koobas, mida peetakse pühaks ja seetõttu on selle sissepääsu juurde ehitatud tempel ja mitmed pühamud, mis peavad kõik koobast kaitsma.
Kusumba kaluriküla, kus lisaks kalapüügile tegeleb kohalik rahvas soola tegemisega.
Kerta Gosa, 18.sajandist pärit kohtusaal.
Lõunasöök päeva jooksul kohalikus restoranis.
Seejärel sõit rannahotelli ning algab rannapuhkus.
Majutus 1 öö hotellis AYODYA RESORT 5* (deluxe room) www.ayodyaresortbali.com 
Nusa Dua on Bali parim rand, kus on vaid 5* hotellid ja kohaliku rahva kodusid siin ei ole. Lainetust pole või on see väga väike, sest rannast mõnesaja meetri kaugusel on riff, mis peab suured lained kinni. Hea kõva liivapõhi ja vesi on piisavalt sügav ka suurima mõõna ajal. Lühidalt- ideaalne rand. Hotellist poolteise km kaugusel ostukeskus poodide, kaubamaja ja söögikohtadega (kord tunnis käib hotellist tasuta transfeer), poole km kaugusel kohalik tänav toidupoekeste, massaazisalongide ja söögikohtadega.

11. päev   4.04     BALI - SULAWESI: MAKASSAR - SENGKANG       H/L
Transfeer lennuväljale, lend Denpasar - Makassar.
6 tundi sõitu Sengkangi, mis asub Sulawesi suurima järve, Tempe kaldal. Sõit on maaliline- kitsad-käänulised teed vihmametsaga rahvuspargis, külad mägede vahel orgudes.
Lõunasöök on karbiga kaasa võetud ja süüakse teeäärses kohvikus (tee ääres ei ole eurooplastele vastuvõetavaid söögikohtasid).
Majutus 1öö Sermani hotel (superior room) https://www.facebook.com/Sermani-Hotel-1032757823447672/ (oma koduleht puudub)

12. päev   5.04     SULAWESI: SENGKANG - TORAJAMAA       H/L
Hommikul 2-tunnine paadisõit kohaliku pikasabalise paadiga Tempe järvel, et näha traditsioonilist elustiili järvele ehitatud ujuvates majades.
Edasi bussiga läbi kauni karstimägedega looduse Torajasse. Maastik muutub aina mägisemaks; vastavalt kõrgusele muuvad ka põldudel kasvatatavad kultuurid- peale riisi mais, siis sibulad, siis tagasi riisialadele.
Torajasse jõutakse sõltuvalt teel tehtud fotopeatuste arvust kas hilisel pealelõunal või varajasel õhtupoolikul.
Majutus 3 ööd hotellis Toraja Misiliana Hotel 3* (superior room) www.torajamisiliana.com 

13. päev   6.04     SULAWESI: TORAJAMAA       H/L
Päev Toraja piirkonna avastamist. Torajalastel on oma täiesti omapärane kultuur : neil on oma ehitusstiil, väga omapärased matmiskombed, tantsud ja puidunikerdamise oskus.
Nende majad meenutavad paate, oma kadunukesed matavad nad kas kaljude sisse või kaljude alla/vahele rajatud bambussõrestikule asetatud kirstudesse, nende kirstud meenutavad kujult sigu ja pühvleid, imikud maetakse puude sisse.
Esmalt Lemo küla matmispaigad, kus on « rippuvad » kirstud. Edasi Kambira – puudesse « maetud » imikud. Suaya bambusmets kuninglike haudadega. Londa küla kalju sees koobastes asuva matmispaigaga.
Kete Kesu küla, kus on ühed paremini säilinud paadikujulised traditsioonilised majad, mida nimetatakse Tongkonan. Iga maja juurde käib traditsiooniline väiksema paadi kujuline riisihoidla.
Lõunasöök külas päeva jooksul.

14. päev   7.04     SULAWESI: TORAJAMAA KÜLAKOGEMUS       H/L/Õ
Palawa küla ja majad pühvlisarvedega, mis näitab matustel ohverdatud pühvlite hulka.
Väljasõit Batutumonga külasse, millest avaneb vaade üle Toraja oru. Allamäge paari-tunnine jalutuskäik, sest siin on vapustavalt kaunid vaated- lopergused terrass-riisipõllud, bambusesalud, jupike vihmametsa, külad paadikujuliste majadega, matmispaigad kaljurahnude sees, istandused.
Järgmisena Sa `dani küla, kus näeb, kuidas kootakse kohalikku puuvillkangast nimetusega ikat, istutakse või koristatakse riisi; käiakse vaatamad palmisamaka tegemist.
Lõunasöök külas.
Bori küla kivimenhirid (sambakujulised kivirahnud).
Õhtul hotellis õhtusöök kohaliku laulu- ja tantsuetendusega.

15. päev   8.04     SULAWESI: TORAJAMAALT MAKASSARI - JAKARTA       H/L
Sõit (9 tundi) tagasi Makassari ja lennuväljale- see on pika bussisõiduga päev. Tagasi ei sõideta mitte sama teed läbi metsase rahvuspargi, vaid piki rannikut.
Tee peal peatus Pare Pare linnakeses, kus süüakse lõunat.
Lend Makassar - Jakarta.
Transfeer hotelli transfeerbussiga hotelli.
Majutus 1 öö hotellis Bandara International Hotel (Deluxe room) www.bandarahotel.com 

16. päev   9.04     JAKARTA - ISTANBUL       H/L
Koos Balilt saabuva seltskonnaga Jakarta ekskursioon:
Jalutuskäik vanalinnas: Kanaturu silla nimeline hollandlaste ehitatud tõstesild, munakivisillutisega Fatahillah`I Väljak, ajalooliste hollandipäraste ehitistega ääristatud Kali Besar Barat`I tänav, varjunukuteatri muuseum Wayang Kulit ja Punase Poe nime kandev hollandi kuberneri kindral Van Imhoffi residents, mis on kõige uhkem säilinud punase kivifassaadiga hoone.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
KUI liiklus sujub, siis jääb aega sõita mööda Rahvusmonumendi ja presidendipalee juurest ning teha seal fotopeatus. Kui aga liiklus on aeglane, siis tuleb kiirustada lennuväljale ning monument ja palee jäävad nägemata või näeb neid bussiaknast mööda sõites.
Tagasi lennuväljale ja algab kodutee:
TK 57  Jakarta Istanbul   21:00 – 05:00

17. päev   10.04     ISTANBUL - TALLINN
TK 1423  Istanbul Tallinn   08:15 - 11:35

HIND SISALDAB:
- Turkish Airlinesi lennud Tallinn – Istanbul – Singapur/- Jakarta – Istanbul – Tallinn (pagas 30kg)
- Lend Singapur- Denpasar (pagas 20 kg)
- Lend Denpasar – Makassar
- Lend Makassar- Jakarta (pagas 20kg)
- Transport konditsioneeritud turistibussiga; bussi parkimistasud ja teemaksud
- Ekskursiooniprogramm ja KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast ülaltoodud hotellides
- Hommikusöögid 14 hommikul
- Programmis toodud lõuna- (10) ja õhtusöögid (3)
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

HINNALE LISANDUB:
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Reisikindlustus
- Jootrahad
Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.
 

   Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
               

Meie reiside juurde sobib ka Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.
 

HIND:
1 koht 2ses toas
2725 € tellimisel kuni 31.10.2018
2950 € tellimisel alates 1.11.2018

Ühese toa lisamaks 585 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa
Kuupäev: 25.03-10.04.2019

Sarnased Reisid

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus
09.11 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus
19.02 - 07.03.2019

alates 1990

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali
25.03 - 10.04.2019

2320

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

09.11.2018 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3590

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2900

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2090

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

3615

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.02.2019 - 07.03.2019

alates 1990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2240

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1845

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2130

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2665

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

25.03.2019 - 10.04.2019

2320

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

25.03.2019 - 10.04.2019

2475

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

25.03.2019 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1610

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2505

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

3090

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1825

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Aegean Airlines viib Kreekasse

08.07.2018 - 31.10.2018

alates 187 €

airBaltic - talviste piletite soodusmüük

27.09.2018 - 01.11.2018

alates 163 €

ETIHADi piletid üle maailma

05.10.2018 - 22.10.2018

alates 397 €

Finnairiga Hiinasse

09.10.2018 - 31.10.2018

alates 464 €

AirBaltic BIG SALE

09.10.2018 - 23.10.2018

alates 76 €

Turkish Airlinesi sügismüük

16.10.2018 - 04.11.2018

alates 209 €

Air Mauritiusega Mauritiusele

17.10.2018 - 31.10.2018

alates 850 €