Nepal
print
NEPALI ringreis
01.04.2021 -> 11.04.2021

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.  REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 15, MAKSIMAALNE 27
NEPALI RINGREIS  1.04 - 11.04.2021

 

EELBRONEERIMINE

Eelbroneeringuid teeme reisidele, mille hind ei ole tehnilistel põhjustel veel valmis. Ettemaksu eel-tellimustele maksma ei pea, kuid tahame reisile soovijate nimesid ja kontakte (meil, telefon). Kui hind paikas, siis esmalt saadame arved eel-tellinutele ning neile kehtib madalaim põhjahind. 
Tavamüüki läheb reis juba järgmise, kõrgema hinnaga.  Eeltellija hind kehtib ainult otsetellimustele ning ei laiene edasimüüjatele.
Kellel huvi - tasub kindlasti eel-tellimus teha ning tagate omale madalaima hinna. 

 

HIND:
XXXX € 1 reisija 2ses majutuses tellimisel kuni 15.09.2020
YYYY € tellimisel alates 16.09.2020
Ühese toa lisamaks 290 €

Päev 1   1.04    TALLINN – ISTANBUL - KATHMANDU
Lend Kathmandusse. Tegemist on 1 läbihinnaga piletiga, mis tähendab, et nii pagas kui reisijad registreeritakse Tallinnas lõpuni välja ja reisija saab 2 pardakaarti.
TK1422 Tallinn – Istanbul 18:55 - 22:10

Päev 2   2.04    KATHMANDU - Durbari väljak, Swoyambhunathi stuupa     L
Lend  TK 726   Istanbul - Kathmandu   00:30 - 10:35
Saabumine Kathmandusse ja Kathmandu ekskursioon.
Traditsioonilises Nepaali stiilis Durbari ehk paleeväljak ja Hanuman Dhoka ehk kuningapalee. Siin on mitmeid templeid - Seto Machchhendranath Tempel, Akash Bhairav Tempel, Hanu man Dhoka, Kasthamandap, Ashok Vinayak Tempel Jaisi Dewal. Külastame neist mõnda huvitavamat. Enimtuntud on Elava Jumalanna tempel, kus hea õnne korral saab ehk ka näha Kumari`t avatud akna all istumas ja õue vaatamas.
Nepaali sümbol - suur Swayambhunath stuupa rohelise mäekünka tipus 3 km kaugusel kesklinnast.
See on maailma üks tähtsamaid budistlikke stuupasid ning on pühamuks nii budistidele kui ka hinduistidele. Monumendi igast 4st küljest vaatab buddha joonistatud silm. Tipust külgedele on nööridele riputatud värvilised palvelipud, mis tuules liikudes saadavad teele pühasid palveid. Ümber stuupa tuleb liikuda päripäeva ning päripäeva tuleb keerutada ka reas asetsevaid palveveskeid.
Majutus Kathmandus 1 öö hotellis Fairfield by Marriott Kathmandu 4*
www.marriott.com/hotels/travel/ktmfi-fairfield-by-marriott-kathmandu 


Päev 3   3.04    KATHMANDU - POKHARA     H/L
Lühike 25-minutiline lend Kathmandust Pokharasse. Nepaali keskpunktis asuv Pokhara on maaliline lumiste mägedega ümbritsetud org liustikeveest jõgede ja järvedega ning siit on parim ja lähim vaade kõrgetele Himaalaja tippudele: Dhaulagiri (8167 m) läänes, püramiidikujuline Machhapuchhare (6997 m) keskel ja Annapurna II (7937 m) ümmargune tipp läänes.
Paadisõit Phewa järvel ümber väikesele saarele ehitatud templi. Hea ilma korral an siit kaunid vaated ümbritsevatele lumistele mäetippudele.
Lõunasöök, seejärel vaba aeg pealelõunal ostlemiseks-järve kaldal jalutamiseks.
Majutus 1 öö Majutus 1 öö hotellis Da Yatra Courtyard   http://hoteldayatra.com/ 


Päev 4   4.04    Kõndimine külade vahel     H/L/Õ
Poolteist tundi sõitu mägedesse ja seejärel 2 tundi maalilist kõndimist külade vahel kuni majutuskohani.
Lõunasöök. Pealelõunal võimalik minna majutuskoha ümbrusesse jalutama või lihtsalt nautida kaunist kohta.
Majutus 1 öö ja õhtusöök  Mala Lodge  https://keranddowneynepal.com/lodges/mala-lodge 


Päev 5   5.04    Külad ja metsad     H/L
Jalutuskäik kohalike külade ja metsade vahel. Esmalt Patlekheti küla, sealt edasi lähistroopiline rododendroni- ja magnooliamets puudel kasvavate orhideedega. Peatus tiibetlastega asustatud Pothana külas. Lõunaks jõutakse Basanta Lodge, kus hea ilma korral avanevad imelised vaated kogu Annapurna mäestikule
Lõunasöök. Edasi poolteist tundi kõndimist allamäge - laskutakse läbi metsase mäekülje ja terrasspõldudega talumaade alla orgu ning seejärel tunnine sõit tagasi Pokharasse.
Kelle jaoks on see kõndimine liiga pikk ja raske - neile saame teha lühema variandi või üldse jätta Mala Lodge ööbimise ära ja asendada selle ööbimisega Pokhara hotellis.
Majutus 1 öö hotellis Da Yatra Courtyard  http://hoteldayatra.com/ 


Päev 6   6.04    POKHARA – CHITWAN   146 km     H/L/Õ
Varahommikul sõit Pokharast 9 km kaugsele Sarangot`i, mis on 1592 m kõrgune mäetipp. Ilusa ilma korral on siit vaade kogu Annapurna ahelikule. Tgasi hotelli, hommikusöök ja seejärel 4 tundi sõitu Pokharast Aasia suurimasse ja tuntuimasse safariparki – Chitwani Rahvusparki.
Majutus 2 ööd hotellis Landmark Forest Park 4*  www.landmarkforest.com 
Nepaal on suurte looduskontrastide maa - Himaalaja mäed riigi põhjaosas ja Terai madalik tiheda linde ja loomi täis troopilise džungliga riigi lõunaosas. Chitwani rahvuspark (932 km²) on üks parimaid safarisihtkohti maailmas oma mitmekülgse loomariigi ja eksootiliste lindudega. 2 päeva jooksul minnakse elevandi seljas džunglisse elevandimatkale, kanuusõidule otsimaks krokodille, külastatakse elevandikeskust, jalgsimatkale linnuvaatlusega ja vaadatakse kohaliku Tharu hõimu kultuuriprogrammi. Osad neist tegevustest toimuvad saabumise päeval, osad järgmisel päeval.
Loomariigist elavad Chitwanis haruldased 1 sarvega ninasarvikud, bengaali tiigrid, ahvid, leopardid, krokodillid, antiloobid, triibulised hüäänid, erinevad hirveliigid: sambarid - aasia hirved, muntjakid ehk klähvivad hirved ja täpilised väikesed hirved (Bamby!); karud ja india piisoniod, metsikud elevandid. Üle 500 erineva linnuliigi.
Tähelepanu - tegemist ei ole loomaaiaga - seega reisikorraldaja ei saa garanteerida ühegi ülaltoodud looma nägemist; kõik sõltub heast õnnest ja juhusest.
Peale saabumist jalutuskäik kohalikus külas, seejärel õhtusöök folklooriprogrammiga.


Päev 7   7.04    CHITWANI RAHVUSPARK     H/L/Õ
Terve päev tegevust rahvuspargis - sõit elevandi seljas, jalutuskäik metsas, linnuvaatlus, kanuusõit. Vahepeal jääb aega hotellis basseini ääres puhkamiseks.


Päev 8   8.04    CHITWAN – KATHMANDU     H/L
4...5 tundi sõitu Kathmandusse. Lõunasöök ja vaba aeg Kathmandus.
Majutus Kathmandus 2 ööd hotellis Fairfield by Marriott Kathmandu 4*
www.marriott.com/hotels/travel/ktmfi-fairfield-by-marriott-kathmandu 


Päev 9   9.04    KATHMANDU: Pashupatinathi tempel ja Boudhanathi stuupa - BHAKTAPUR     H/L/Õ
Pashupatinath Tempel (5 km Kathmandust)
Püha Bagmati jõe kaldal asuv iidne hindu tempel aastast 1696 on üks pühamaid hindude palverännakute sihtkohti. Templi kõrval jõe ääres tehakse põletusmatuseid ja käiakse jõe pühas vees kümblemas. Mitte-hindudel ei ole lubatud templisse siseneda ning tuleb piirduda templi vaatamisega jõe vastaskaldalt.
Boudhanath Stuupa (8 Km Kathmandust)
Maailma üks suurimaid budistlikke stuupasid. Rahvarohke koht, kus käivad eeskätt tiibetlased. See stuupa on tõusvatel terrassidel mandela-kujuliselt ning ümbritsetud majade ja gompadega (kloostritega).
Hiigelstuupa jalami ümber on ring 108 buddha kujutisega ja 147 palveveskiga. Ilus koht vaadata, hea koht ostlemiseks.
Bhaktapur või Bhadgaon (tõlkes "pühendunute linn”), 14 km Kathmandust idas 1400 m kõrgusel, on 10 km² suurune keskaegne linn, mis oli 18ndal sajandil Malla dünastia kuningriik. Bhaktapur oli vanasti põllumeeste linn ja on kuulus oma keraamika ja kudumite poolest. Peenelt nikerdatud templid, võlväigud ja keskaegne atmosfäär. Peamised vaatamisväärsused on Durbari väljak, lõvi värav, Bhupatindra Malla kuninga kuju, pildigalerii, kuldne värav, 55 aknaga palee, Batsala tempel, Nyatapola tempel, Bhairavnath tempel, DattatrayatTempel.
Tagasi Kathmandusse.
Õhtul rahvuslik õhtusöök kultuuriprogrammiga, mis tutvustab Nepaalis elavaid erinevaid rahvaid: newarid (Kathmandu elanikud), tharud, cheppangid, sherpad, gurungid, tamangid.


Päev 10   10.04    KATHMANDU - ISTANBUL     H
Hommikusöök karbiga kaasa, transfeer lennuväljale.
TK 727  Kathmandu - Istanbul   12:05 - 17:20
Transfeer hotelli, majutus 1 öö 4* Istanbuli hotellis.


Päev 11   11.04    ISTANBUL - TALLINN     H
TK 1421  Istanbul - Tallinn   14:45 -18:00HINNAS SISALDUB:
- Lennud Tallinn – Istanbul- Kathmandu – Istanbul – Tallinn
- Lennujaamamaksud 296 €
- Majutus ülaltoodud hotellides; 1 koht 2ses toas
- 8 hommikusööki H
- 8 lõunasööki L
- 4 õhtusööki Õ
- Pakikandjad Nepaalis 2-päevasel kõndimisel
- Transport konditsioneeritud bussiga
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde
- KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Kohalikud maksud

HINNALE LISANDUB:
- Reisikindlustus vajadusel
- Nepaali viisa piirilt 30 USD http://www.immi.gov.np/
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Jootrahad giididele, bussijuhtidele ja pakikandjateleMüüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama 

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema. 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 

Salva reisitõrkekindlustus tuleb vormistada HILJEMALT 30 päeva enne reisi algust.
Kui reis on tellitud hiljem, siis 7 päeva jooksul reisi tellimisest.


              

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: NEPALI ringreis
Kuupäev: 01.04-11.04.2021

Sarnased Reisid

ASERBAIDŽAAN:ringreis
24.04 - 02.05.2021

1050

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
20.11 - 06.12.2020

VÄLJA MÜÜDUD

ARMEENIA ringreis
12.05 - 20.05.2021

1110

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

11.11.2020 - 27.11.2020

VÄLJA MÜÜDUD

GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

13.01.2021 - 29.01.2021

3415

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

30.01.2021 - 12.02.2021

3050

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

26.02.2021 - 14.03.2021

alates 1795

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus

28.02.2021 - 11.03.2021

2080

VIETNAM: Saigon ja rannapuhkus

07.03.2021 - 21.03.2021

alates 1090

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

10.03.2021 - 25.03.2021

1960

INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

10.03.2021 - 25.03.2021

2190

INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

10.03.2021 - 25.03.2021

2620

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.03.2021 - 27.03.2021

alates 1780

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

12.03.2021 - 28.03.2021

2190

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

19.03.2021 - 03.04.2021

OOTELEHT

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

24.03.2021 - 09.04.2021

2495

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

16.10.2021 - 30.10.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

VÄLJA MÜÜDUD

GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

10.02.2021 - 26.02.2021

3290

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

12.02.2021 - 28.02.2021

3060

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

05.03.2021 - 21.03.2021

EELBRONEERIMINE

NEPALI ringreis

01.04.2021 - 11.04.2021

EELBRONEERIMINE

JAAPAN

08.04.2021 - 17.04.2021

3335

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

21.04.2021 - 01.05.2021

1855

ASERBAIDŽAAN:ringreis

24.04.2021 - 02.05.2021

1050

GRUUSIA ringreis

08.05.2021 - 16.05.2021

1020

ARMEENIA ringreis

12.05.2021 - 20.05.2021

1110

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

28.08.2021 - 07.09.2021

EELBRONEERIMINE

GRUUSIA ringreis

28.08.2021 - 05.09.2021

1035

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

08.09.2021 - 18.09.2021

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

08.09.2021 - 23.09.2021

EELBRONEERIMINE

NEPAL JA INDIA ringreis

01.10.2021 - 16.10.2021

EELBRONEERIMINE

NEPALI ringreis

01.10.2021 - 09.10.2021

EELBRONEERIMINE

GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

29.10.2021 - 14.11.2021

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

19.11.2021 - 05.12.2021

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

26.11.2021 - 13.12.2021

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad