MALAISIA - SINGAPUR
print
MALAISIA: Borneo - SINGAPUR
25.10.2018 -> 10.11.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 25. 


Singapur
 - steriilne ja korralik tehnika- ja ehitusime
Kuala Lumpur - kultuurikatel. Koht, kus rahvussport on shoppamine
Borneo - vihmametsad ja orangutanid


 

MALAISIA:  KUALA LUMPUR - BORNEO VIHMAMETS JA RANNAPUHKUS - SINGAPUR

25.10 - 10.11.2018

HIND:
2795 € /reisija


Hind eeldab 2 koos reisivat inimest, kes jagavad 2-kohalist tuba.

1. päev   25.10    Lend Tallinn - Istanbul
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 16:30. Lubatud pagas - 1 kohver kuni 30 kg reisija kohta + 8 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse nii turvakontroll kui passikontroll. Mõlemad lennud on ühe läbihinnaga pileti peal ja nii lennud kui pagas registreeritakse Kuala Lumpurini välja:
TK 1422   Tallinn - Istanbul   18:15 - 21:35

2. päev   26.10    Istanbul - Kuala Lumpur
TK060  Istanbul – Kuala Lumpur   01:20 - 16:55
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Istana 5*  deluxe tuba www.hotelistana.com.my 

3. päev   27.10    Kuala Lumpuri ekskursioon    H
Kuala Lumpuri poolepäevane linnaekskursioon.
KL on omanäoline linn, kus kõrvuti eksisteerivad läikivad ultramoodsad kõrghooned ja ajaloolised vaatamisväärsused kesk lopsakat rohelust. Poolepäevase linnaekskursiooni käigus külastatakse järgmiseid kohti: rahvusmonument, kuningapalee, rahvuslik moshee, Vabaduse Väljak, sultan Abdul Samadi hoone, Petronase kaksiktornid. Nimetatud vaatamisväärsuseid vaadatakse väljast ning sisse ei minda.
Hotell asub Kuala Lumpuri “kuldses kolmnurgas” kaubamajade ja söögikohtade rajoonis. Kaksiktornid on lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Pealelõunal vaba aeg omal käel linnaga tutvumiseks ja Malaisia peamise spordiala- ostlemisega- tegelemiseks; õhtul aeg jalutada tuledesäras linnas.

3. päev   28.10    Kuala Lumpuri ümbruse ekskursioon - Sandakan      H/L
Kuala Lumpuri ümbruse ekskskursioon, mille käigus külastatakse:
Batu kaljukoopaid, mis on kuulsad oma koobastesse ehitatud templite poolest;
Royal Selangori tehas - maailma suurim tinasulamite tehas ja esinduspood;
batikutehas (rätikud, millele on batiku-stiilis muster peale kantud). Lõunasöök.
Transfeer lennuväljale ja lend Sandakani:
AK5192  Kuala Lumpur - Sandakan    17:35-20:30   (2h 55min)
Transfeer hotelli. Majutus 1 öö hotellis Four Points Hotel Sandakan 4* deluxe tuba   www.fourpointssandakan.com 

4. päev   29.10    Sepiloki orangutanid - Abai küla     H/L/Õ
Esimesena külastatakse Sepilok`i Orang-Utanide rehabilitatsioonikeskust, mis asub linnast pooletunnise sõidu kaugusel. Kell 10:00 toimub seal orangutanide söötmine ja selleks ajaks tulevad muidu suurel territooriumil puulatvades elutsevad orangutanid söögiplatvormi juurde oma banaanide ja piimalonksu järgi.
Kell 11:15 sõit sadamasse, kus kell 12 väljub paat Abaisse, mis on 150 elanikuga küla jõe ääres. Esimene pool tundi sõidetakse piki mereranda, teine tund mööda jõge. Jõereis on fantastiline avastusretk Sulu mere mangroovimetsadest Abai külani: sel teekonnal on lootust näha primaate, ahve - eriti ninaahve, linde, krokodille ja muid troopilise vihmametsa elanikke.
Abai Jungle Lodge on väike vaiadele ehitatud majutuskoht jõe kaldal vihmametsa sees. Majutuskoha juures on metsa ehitatud kilomeetrine ring laudteed ning linnuvaatlustorn, kus saab jalutada ja linde vaadelda.
Lõunasöök Abais Lodges, seejärel pisut vaba aega ja hilisel pealelõunal paaritunnine paadisõit väikese aeglase paadiga, mille käigus otsitakse kallastelt loomi-linde-krokodille, eeskätt ninaahve ja orangutane. Õhtusöök ning seejärel lühike öine paadisõit, mille eesmärk on leida kalda äärest mõni helendavaid putukaid täis puu, mis särab ja plingib nagu jõulupuu.
Enne magamaminekut väike öine kõndimine mööda laudteed koos loodusgiidiga. Otsitakse madusid-putukaid-öölindusid.
Majutus Abai Jungle Lodge`s. Toad on ilma konditsioneerita, aknad on lahti ja kaetud putukavõrguga ja laes on ventilaator. Magamine öiste vihmametsa häälte saatel.

5. päev   30.10    Kinabatangani jõekruiis jätkub     H/L/Õ
Varahommine äratus gibonite ja maasarvikute poolt. Koiduaegne jõereis Pitase-nimelisele härjasarve (ox-bow) järvele - need on kunagised lisajõed, mis on aegade jooksul muutunud järvedeks ja mida suure jõega ühendab kitsukene oja, mis on paadiga läbitav vaid tõusu ajal. Taolisi härjasarvejärvesid on Kinabatangani jõe ääres kokku 23.
Tagasi tulles hommikusöök.
Seejärel käiakse jõe teisel kaldal väikeses Abai külas, kohtutakse kohalike elanikega ja igaüks annab oma panuse ning istutab 1 puu! Lõunasöök.
Pealelõunal tunnine paadisõit ülesvoolu Kinabatangan Riverside Lodge`sse.
Majutus ning hilisel pealelõunal kuni videvikuni paadisõit väikese aeglase mootorpaadiga Menangguli lisajõel, mille ääres kasvavates puudes elutseb rohkelt igat sorti ahve. Eeskätt otsime suure ninaga ninaahve.
Tagasi majutuskohta ja õhtusöök.
Majutus Sukaus Kinabatangan Riverside Lodge`s (Standardtuba) ventilaatoriga toas.

6. päev   31.10    Gomantongi koopad – Kinabalu rahvuspark     H/L
Algab sõit bussiga mööda maad. Esmalt 45 min sõitu Gomantong`i linnupesade koobastesse, kus kogutakse linnupesi supi jaoks. Koobastes elab miljoneid nahkhiiri ja pääsukesi. Tähelepanu- siin oleksid head tugeva tallaga jalanõud, mis ei libise, sest koobastes on iga ilmaga sees libe ja ligane!
Edasi pikk, 4-5 tunnine maaliline sõit läbi kohalike külade ja õlipalmiistanduste jõe äärde, mille jooksul tehakse mõned sirutus-pildistamispeatused.
Majutus 1 öö hotellis Celyn Resort 3*   Kinabalu Wing tuba  www.celyns.com/resort/index.html 

7. päev   1.11    Kinabalu park - Kota Kinabalu     H/L
Esmalt Poringi kuumaveeallikad. Ujumisriided võib kaasa võtta, kuigi enamasti on seal nii palju kohalikku rahvast, et turistid väikestesse basseinidesse ära ei mahu. Edasi 30 m kõrgusele puulatvadesse ehitatud laudtee, millelt saab vaadata vihmametsa loomade-lindude vaatevinklist. Lõunasöök.
Kinabalu pargi botaanikaaed. Sõit rannahotelli.
Majutus hommikusöökidega 4 ööd hotellis: Nexus Karambunai Resort Kota Kinabalu 4*, Borneo Garden Deluxe tuba www.nexusresort.com 
Nexus on otsekui väike paradiis maa peal - ilus rand ühel pool, vihmamets teisel pool. Luksuslik elamine kesk troopilist aeda täis tiike ja basseine. Valik baare ja söögikohti, meelelahutust ja veespordivõimalusi. Ilusad toad, luksuslikud vannitoad; tubadel rõdu või maaterrass. Rikkalik hommikusöök.
Asukoht 28 km Kota Kinabalu kesklinnast põhja poole.

8-9-10 päev   2-3-4.11     RANNAPUHKUS hommikusöökidega    H

11. päev   5.11    NEXUS - GAYA SAAR    H
Transfeer Nexusest sadamasse ja sõit 30 min Gaya saarele. Majutus järgnevad 3 ööd Gaya saarel hotellis Gaya Island Resort   www.gayaislandresort.com 

12-13. päev   6-7.11    GAYA SAAR    H
Rannapuhkus paradiisisaarel.

14. päev   8.11    Kota Kinabalu - Singapur    H
Transfeer lennuväljale ja lend
AK 1791 Kota Kinabalu - Singapur 14:45 - 17:10
Transfeer hotelli.
Majutus 1 öö hotellis Peninsula Excelsior 4*   www.peninsulaexcelsior.com.sg/ 
Õhtul jalutuskäik Marina Bay juurde, kus on mitu uhket valgusetendust.

15. päev   9.11    Singapuri linnaekskursioon, algab kodutee     H
Peale hommikusööki tuleb toad vabastada, pagas jäetakse portjeesse hoiule ja kell 10 poolepäevane linnaekskursioonekskursioon, mille käigus külastatakse Singapuri peamiseid vaatamisväärsuseid: Hiinalinn; Merlioni park; Botaanikaaia orhideeaed ja Marina Bay Sands hotelli Sky Gardens - kõrghoone katuseterrass, millelt avaneb vaade kogu linnale.
Tagasi hotelli 14:00 ja edasi vaba aeg omal käel ostlemiseks-jalutamiseks.
21:00 transfeer lennuväljale ja algab kodutee:

16. päev   10.11    Kodus
TK 55     Singapur - Istanbul  00:05 – 06:25
TK 1421  Istanbul - Tallinn     09:45 - 12:05

Reisipaketi hind sisaldab:
• Turkish Airlinesi lennud Tallinn - Istanbul - Kuala Lumpur ja Singapur - Istanbul - Tallinn
•  Lennuväljamaksud 355 € seisuga 20.02.2018
• Air Asia lennud Kuala Lumpur - Sandakan ja Kota Kinabalu – Singapur
• Majutused 1 koht 2ses toas 4 ja 5* hotellides ja jõe ääres lodgedes
• 14 hommikusööki
• 5 lõunasööki ja 2 õhtusööki
• Ekskursiooniprogramm koos KÕIGI SISSEPÄÄSUTASUDEGA
• Inglise keelt kõnelev giid ekskursioonidel
• Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ringreisil ekskursioonid eesti keelde

Lisatasu eest:
• Reisikindlustus
• Gaya saare looduskaitseala maks 76 MYR (u. 16 €/reisija), mis makstakse koha peal

Hinnad on arvestatud kursiga 1€ = 4,7MYR

Miks valida see reis?
Antud reis on väga mitmekülgne - 2 maailamkuulsat suurlinna - Kuala Lumpur ja Singapur. Borneo, mis on kuulus oma looduse ja orangutanide poolest. Borneol saab edukalt kombineerida mõlemat - nii seiklust vihmametsas kui rannapuhkust puutumatutel liivarandadel.
Reis on igati tasakaalus - rahulik algus, mis võimaldab kliima ja ajavahega hakkama saada. Edasi loodust ja randa. Lõpetuseks veel suurlinnamelu ja ostlemisvõimalusi.
Hotellivalik on korralik, et mitte öelda luksuslik. Programm loogiline ja mitmeid kordi eelnevatel aastatel läbi käidud. Reisisaatja ei lähe sellele reisile esimest korda ning kogu programm on omal nahal eelnevalt läbi proovitud ja “testitud”.
Tempo on rahulik ja ei ole hingetuks jooksmist, igal pool jääb ka natuke “oma aega”. Samuti on siin vähe pikkasid bussisõitusid; pikemat bussisõitu on vaid 2 päeval.
Antud reis ei sobi vankris sülelastega reisijatele ega ratastoolis reisijatele- kõigile teistele on reis jõukohane ja elamusterohke.

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

 


   


Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked.  
                
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja  Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse
 

 

HIND:
2795 € / reisija

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: MALAISIA: Borneo - SINGAPUR
Kuupäev: 25.10-10.11.2018

Sarnased Reisid

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali
21.10 - 05.11.2018

2640

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus
31.01 - 15.02.2019

2060

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus
13.02 - 28.02.2019

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

2850

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

alates 1920

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

OOTELEHT
2075

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

2640

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

2795

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

2950

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

11.11.2018 - 26.11.2018

2850

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

3535

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

25.11.2018 - 10.12.2018

2175

LAOS - KAMBODŽA: ringreis ja rannapuhkus

25.11.2018 - 10.12.2018

2395

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3500

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2870

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2060

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

EELBRONEERIMINE

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2210

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

2155
OOTELEHT

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1880

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2000

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2600

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 29.11.2019

EELBRONEERIMINE

HIINA - TIIBET

07.09.2018 - 20.09.2018

2870

NEPAAL JA INDIA

01.10.2018 - 14.10.2018

2205

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

16.10.2018 - 25.10.2018

1730

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

3480

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

2710

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185
OOTELEHT

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

EELBRONEERIMINE

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1535

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2495

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 13.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Seda tüüpi reisid puuduvad.