MALAISIA
print
MALAISIA: Borneo
16.03.2018 -> 01.04.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 14, MAKSIMAALNE 24. 


Kuala Lumpur - kultuurikatel. Koht, kus rahvussport on shoppamine
Borneo - vihmametsad ja orangutanid, lisaks ka paradiisirannad


 

MALAISIA:  KUALA LUMPUR - BORNEO VIHMAMETS JA RANNAPUHKUS
16.03 - 1.04.2018

VÄLJA MÜÜDUD

HIND:
2645 € 1 koht 2ses majutuses


Hind eeldab 2 koos reisivat inimest, kes jagavad 2-kohalist tuba.

Miks valida see reis? 
Antud reis on väga mitmekülgne - maailamkuulus suurlinn Kuala Lumpur. Borneo, mis on kuulus oma looduse ja orangutanide poolest. Borneol saab edukalt kombineerida mõlemat - nii seiklust vihmametsas kui rannapuhkust puutumatutel liivarandadel. 
Reis on igati tasakaalus - rahulik algus, mis võimaldab kliima ja ajavahega hakkama saada. Edasi 4 päeva loodust ja 4+4 päeva randa. Hotellivalik on korralik, et mitte öelda luksuslik. Programm loogiline ja mitmeid kordi eelnevatel aastatel läbi käidud. 
Tempo on rahulik ja ei ole hingetuks jooksmist, igal pool jääb ka natuke “oma aega”. Samuti on siin vähe pikkasid bussisõitusid; pikemat bussisõitu on vaid 2 päeval.

Antud reis ei sobi vankris sülelastega reisijatele ega ratastoolis reisijatele- kõigile teistele on reis jõukohane ja elamusterohke.

1. päev  16.03    Lend Tallinn – Frankfurt - Bangkok
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 16:25. Lubatud pagas-1 kohver kuni 23 kg reisija kohta + 8 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse nii turvakontroll kui passikontroll. Kõik 3 lendu on ühe läbihinnaga pileti peal ja nii lennud kui pagas registreeritakse Kuala Lumpurini välja:
LH883 Tallinn - Frankfurt    18:25    19:50
LH772 Frankfurt - Bangkok 22:00    14:40+1 järgmisel päeval

2. päev   17.03    Bangkok - Kuala Lumpur
TG417  Bangkok - Kuala Lumpur 16:45 - 19:55
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Istana 5*  deluxe tuba www.hotelistana.com.my 

3. päev   18.03   KL ekskursioon    H
Kuala Lumpuri poolepäevane linnaekskursioon.
KL on omanäoline linn, kus kõrvuti eksisteerivad läikivad ultramoodsad kõrghooned ja ajaloolised vaatamisväärsused kesk lopsakat rohelust. Poolepäevase linnaekskursiooni käigus külastatakse järgmiseid kohti: rahvusmonument, kuningapalee, rahvuslik moshee, Vabaduse Väljak, sultan Abdul Samadi hoone, Petronase kaksiktornid. Nimetatud vaatamisväärsuseid vaadatakse väljast ning sisse ei minda.
Hotell asub Kuala Lumpuri “kuldses kolmnurgas” kaubamajade ja söögikohtade rajoonis. Kaksiktornid on lühikese jalutuskäigu kaugusel.
Pealelõunal vaba aeg omal käel linnaga tutvumiseks ja Malaisia peamise spordiala- ostlemisega- tegelemiseks; õhtul aeg jalutada tuledesäras linnas.

4. päev   19.03    KL ümbruse ekskursioon - Sandakan    H/L
Kuala Lumpuri ümbruse ekskskursioon, mille käigus külastatakse:
Batu kaljukoopaid, mis on kuulsad oma koobastesse ehitatud templite poolest;
Royal Selangori tehas - maailma suurim tinasulamite tehas ja esinduspood;
batikutehas (rätikud, millele on batiku-stiilis muster peale kantud). Lõunasöök.
Transfeer lennuväljale ja lend Sandakani:
AK5198 Kuala Lumpur - Sandakan 17:25 - 20:15 (2t 50min)
Transfeer hotelli. Majutus 1 öö hotellis Four Points Hotel Sandakan 4* deluxe tuba
www.fourpointssandakan.com 

5. päev   20.03    Sepiloki orangutanid - Abai küla    H/L/Õ
Esimesena külastatakse Sepilok`i Orang-Utanide rehabilitatsioonikeskust, mis asub linnast pooletunnise sõidu kaugusel. Kell 10:00 toimub seal orangutanide söötmine ja selleks ajaks tulevad muidu suurel territooriumil puulatvades elutsevad orangutanid söögiplatvormi juurde oma banaanide ja piimalonksu järgi.
Kell 11:15 sõit sadamasse, kus kell 12 väljub paat Abaisse, mis on 150 elanikuga küla jõe ääres. Esimene pool tundi sõidetakse piki mereranda, teine tund mööda jõge. Jõereis on fantastiline avastusretk Sulu mere mangroovimetsadest Abai külani; sel teekonnal on lootust näha primaate, ahve - eriti ninaahve, linde, krokodille ja muid troopilise vihmametsa elanikke.
Abai Jungle Lodge on väike vaiadele ehitatud majutuskoht jõe kaldal vihmametsa sees. Majutuskoha juures on metsa ehitatud kilomeetrine ring laudteed ning linnuvaatlustorn, kus saab jalutada ja linde vaadelda.
Lõunasöök Abais Lodges, seejärel pisut vaba aega ja hilisel pealelõunal paaritunnine paadisõit väikese aeglase paadiga, mille käigus otsitakse kallastelt loomi-linde-krokodille, eeskätt ninaahve ja orangutane. Õhtusöök ning seejärel lühike öine paadisõit, mille eesmärk on leida kalda äärest mõni helendavaid putukaid täis puu, mis särab ja plingib nagu jõulupuu.
Enne magamaminekut väike öine kõndimine mööda laudteed koos loodusgiidiga. Otsitakse madusid-putukaid-öölindusid.
Majutus Abai Jungle Lodge`s. Toad on ilma konditsioneerita, aknad on lahti ja kaetud putukavõrguga ja laes on ventilaator. Magamine öiste vihmametsa häälte saatel.

6. päev   21.03    Kinabatangani jõekruiis jätkub    H/L/Õ
Varahommine äratus gibonite ja maasarvikute poolt. Koiduaegne jõereis Pitase-nimelisele härjasarve (ox-bow) järvele - need on kunagised lisajõed, mis on aegade jooksul muutunud järvedeks ja mida suure jõega ühendab kitsukene oja, mis on paadiga läbitav vaid tõusu ajal. Taolisi härjasarvejärvesid on Kinabatangani jõe ääres kokku 23.
Tagasi tulles hommikusöök.
Seejärel käiakse jõe teisel kaldal väikeses Abai külas, kohtutakse kohalike elanikega ja igaüks annab oma panuse ning istutab 1 puu! Lõunasöök.
Pealelõunal tunnine paadisõit ülesvoolu Kinabatangan Riverside Lodge`sse.
Majutus ning hilisel pealelõunal kuni videvikuni paadisõit väikese aeglase mootorpaadiga Menangguli lisajõel, mille ääres kasvavates puudes elutseb rohkelt igat sorti ahve. Eeskätt otsime suure ninaga ninaahve.
Tagasi majutuskohta ja õhtusöök.
Majutus Sukaus Kinabatangan Riverside Lodge`s (Standardtuba) ventilaatoriga toas.

7. päev   22.03    Gomantongi koopad – Kinabalu rahvuspark      H/L
Algab sõit bussiga mööda maad. Esmalt 45 min sõitu Gomantong`i linnupesade koobastesse, kus kogutakse linnupesi supi jaoks. Koobastes elab miljoneid nahkhiiri ja pääsukesi. Tähelepanu- siin oleksid head tugeva tallaga jalanõud, mis ei libise, sest koobastes on iga ilmaga sees libe ja ligane!
Edasi pikk, 4-5 tunnine maaliline sõit läbi kohalike külade ja õlipalmiistanduste jõe äärde, mille jooksul tehakse mõned sirutus- pildistamispeatused.
Majutus 1 öö Celyn Resort 3*  Kinabalu Wing tuba www.celyns.com/resort/index.html 

8. päev   23.03    Kinabalu park - Kota Kinabalu    H/L
Esmalt Poringi kuumaveeallikad. Ujumisriided võib kaasa võtta, kuigi enamasti on seal nii palju kohalikku rahvast, et turistid väikestesse basseinidesse ära ei mahu. Edasi 30 m kõrgusele puulatvadesse ehitatud laudtee, millelt saab vaadata vihmametsa loomade-lindude vaatevinklist. Lõunasöök.
Kinabalu pargi botaanikaaed. Sõit rannahotelli.
Majutus hommikusöökidega hotellis 4 ööd: Nexus Karambunai Resort Kota Kinabalu 4*, Borneo Garden Deluxe tuba www.nexusresort.com
Nexus on otsekui väike paradiis maa peal - ilus rand ühel pool, vihmamets teisel pool. Luksuslik elamine kesk troopilist aeda täis tiike ja basseine. Valik baare ja söögikohti, meelelahutust ja veespordivõimalusi. Ilusad toad, luksuslikud vannitoad; tubadel rõdu või maaterrass. Rikkalik hommikusöök.
Asukoht 28 km Kota Kinabalu kesklinnast põhja poole.

9-10-11. päev    24-25-26.03     RANNAPUHKUS hommikusöökidega     H

12. päev   27.03   Gaya saar
Transfeer Nexuse rannahotellist sadamasse ja 15 min paadisõit Gaya saarele.
Majutus 4 ööd hotellis Gaya Island Resort 5* Bayu Villa tuba  www.gayaislandresort.com 

13-14-15. päev    28-29-30.03   RANNAPUHKUS hommikusöökidega    H

16. päev   31.03    Gaya saar - Kota Kinabalu – Singapur - Frankfurt, algab kodutee   H
11:00 paadiga (15 min) Gaya saarelt Kota Kinabalusse, edasi bussitransfeer lennuväljale ja lend
AK 1791 Kota Kinabalu - Singapur 14:45 - 17:10
Pagas välja võtta ja 3 tundi kohvrite otsas ootamist, kuni avatakse Lufthansa check ini lett.
LH779 Singapur - Frankfurt  23:40 - 06:20+1

17. päev   1.04    Frankfurt - Tallinn
LH880  Frankfurt - Tallinn  09:45 - 13:00

Reisipaketi hind sisaldab:
• Lufthansa ja Thai Airways lennud Tallinn – Frankfurt – Bangkok - Kuala Lumpur/- Singapur – Frankfurt - Tallinn (pagas 1 ühik 23 kg).  Lennuväljamaksud 501 € seisuga 20.06.2017
• Air Asia lennud Kuala Lumpur - Sandakan ja Kota Kinabalu – Singapur (pagas 20 kg)
• Majutused 1 koht 2ses toas 4 ja 5* hotellides ja jõe ääres lodgedes
• 14 hommikusööki
• 5 lõunasööki ja 2 õhtusööki
• Ekskursiooniprogramm koos KÕIGI SISSEPÄÄSUTASUDEGA
• Inglise keelt kõnelev giid ekskursioonidel
• Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

Lisatasu eest:
• Reisikindlustus
• Gaya saare looduskaitseala maks 90 MYR (u. 20 €) reisija kohta; makstav ainult koha peal

Hinnad on arvestatud kursiga 1€ = 4,7MYR

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.     

   
  


Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked.  
            
  
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IFKindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse
  

 

HIND:
2645 € 

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: MALAISIA: Borneo
Kuupäev: 16.03-01.04.2018

Sarnased Reisid

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus
04.03 - 20.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus
16.01 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus
11.10 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 1995

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

2060

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

2545

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2018 - 28.03.2018

2220

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2890

MADAGASKARI ringreis ja rannapuhkus

02.10.2018 - 17.10.2018

3340

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

alates 1840

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

2010

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

2055

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

2885

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

11.11.2018 - 26.11.2018

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

EELBRONEERIMINE

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

25.11.2018 - 10.12.2018

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1560

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3270

USBEKISTAN - TADZIKISTAN ringreis

19.04.2018 - 01.05.2018

1860

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2675

HIINA - TIIBET

07.09.2018 - 20.09.2018

2870

NEPAAL JA INDIA

01.10.2018 - 14.10.2018

2075

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

16.10.2018 - 26.10.2018

1690

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

2640

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Seda tüüpi reisid puuduvad.