LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK JA SVAASIMAA
print
LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
27.01.2018 -> 12.02.2018

EESTI KEELES.  EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.  
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 28
LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK JA SVAASIMAA 

27.01 - 12.02.2018

HIND:
VÄLJA MÜÜDUD
3220 €/
reisija 1 koht 2ses majutuses  

Ühese toa lisamaks 400 €

Miks valida see reis:

Lõuna-Aafrika on erakordselt mitmekülgne. Siin on vapustavalt ilusad ja uhked loodusvaated. Väga mitmekülgne loodus: kõrbed-poolkõrbed, rohu- ja põõsasavannid, soised märgalad, lopsakad lilleküllased metsad kui Eedeni aias. Maaliline mereäär, olgu siis 2 ookeani kohtumiskohas Nõelte neemel või
edelapoolseimal tipul Hea Lootuse neemel, mere ja mägede vahele surutud maanteedel.

Siia juurde looma-ja linnuriik: kiskjad ja rohusööjad rahvusparkides, jõehobud-krokodillid märgaladel, surikaadid ja jaanalinnud poolkõrbes, hülged ja pingviinid külmas Atlandi ookeanis.

Lõuna-Aafrikas on väga head söögid ja veelgi paremad joogid- see on ehtne söögi-joogi nautlejate paradiis.
Ilusad vanad koloniaalstiilis linnad ja mustad neegrikülad.
Meie reisid on mõistliku tempoga, nii et jõuab näha-kogeda-nautida; reisikavas loomavaatlussõidud 3 erinevas rahvuspargis ning seda ainult lahtiste loomavaatlusautodega. Majutuseks ilusad väikesed hotellid.
Me ei käi oma reisil vaatamas metsloomi puuris ega aedikus, vaid käime neil „külas“ nende looduslikus keskkonnas. Loomaaias saab koduski käia, looduses loomi näha on palju ägedam.Päev 1   27.01    Lend Tallinn – Frankfurt - Johannesburg
Tallinn - Frankfurt            LH 883   18:15  19:40
Frankfurt - Johannesburg LH 572   22:00  09:30+1 ehk järgmisel päeval

Päev 2   28.01    Johannesburg – Pretoria - Middleburg  193 km   Õ
Saabumine Johannesburgi ja sõit Pretoriasse (56km).
Tee peal külastatakse 2 linna vahele jäävat Voortrekkeri mälestusmärki - seal tutvustatakse hollandi asunike ajalugu alates nende saabumisest Lõuna-Aafrikasse + ilusad vaated linnale.
Pretorias käiakse kesklinnas ja parlamendihoonete juures, seejärel sõit majutuskohta Middleburgis.
Majutus 1 öö ja õhtusöök looduskaunis kohas Olifants River Lodge 3*  www.olifants-river-lodge.co.za 

Päev 3   29.01    Mpumalanga ja Panorama Route   377 km    H/Õ
Sõit Mpumalangasse ehk Tõusva Päikese Maale.
Esimene peatus on kaunilt restaureeritud vana kullakaevajate linn Pilgrim`s Rest - meenutus möödunud aegadest.
Järgmisena Blyde River kanjon, mida peetakse üheks Lõuna–Aafrika loodusimeks. See on suuruselt maailma 3s kanjon ja soovijad saavad kilomeetri piki kanjoni äärt kõndida; mittekõndijad sel ajal suveniiriostlemisega tegelda.
Bourke’s Luck Potholes - kummaliste kujudega miljonite aastate jooksul vee poolt uuristatud kaljumoodustised.
God’s Window (jumala aken), millest hea ilmaga avaneb fantastiline vaade 1000 m allpool asuvale Lowveld-ile.
Siinne kant on kuulus oma koskede poolest ning peatume 1 või 2 kose juures (kuidas aega jääb).
Õhtuks majutuskohta Krugeri pargi ääres Hazyview väikelinnas.
Majutus 2 ööd ja ja õhtusöögid hotellis Hotel Numbi & Garden Suites 3*  www.hotelnumbi.co.za 

Päev 4   30.01    Krugeri Rahvuspark    H/Õ
Hommikul 5:00 algab Krugeri 9-tunnine kogu-päeva loomavaatlussõit lahtiste safari-autodega.
Päeva jooksul tehakse selleks ettenähtud kohtades 1 söögipeatus ja mõned wc-sirutuspeatused.
Pargis olete otsekui loomaaias - ainult puuris olete Teie ja loomad elavad oma tavapärast elu. Krugeris elavad elevandid ja pühvlid, kaelkirjakud ja jõehobud, kudud ja sebrad, lõvid, hüäänid, gepardid ja leopardid ning palju erinevaid linnuliike. Tähelepanu- reisikorraldaja EI GARANTEERI kõikide loomadega kohtumist, sest pargi pindala on väga suur- 18 989 km2 (u. 40% Eesti pindalast). Taimesööjad-kaelkirjakud, sebrad, antiloobid jm- on suhteliselt paiksed ja on alati teatud aladel, kuid kiskjad (lõvid, leopardid, gepardid) liiguvad ringi ning nende nägemine sõltub õnnest ja vedamisest.
Kl 14..15 vahel lahkutakse pargist tagasi oma majutuskohta ning pealelõunal on aega puhkuseks ja basseiniks.
Õhtusöök.

Päev 5   31.01   Krugerist Svaasimaale    285 km     H/Õ
Sõit Hazyview`st mööda maanteed piirile (155 km) ja järgmised 130 km sõitu Svaasimaal, mis on omaette kuningriik LAV`I sees ja Mosambiigi piiril. See on tõeline neegrikuningriik, kus kuningas oma 14 naisega on absoluutne monarh ja kogu maa muulub kuningale. Riik on kuulus oma rohelise künkliku looduse poolest. See on riik, kuhu tsivilisatsioon pole veel kohale jõudnud ning külades elatakse muldpõrandaga savionnides.
Mõned foto- ja sirutuspeatused ning sõit läbi Ezulwini ehk “kuningate oru”, kus asuvad parlamendihooned, kõrkjatantsu plats ja kuningate matmiskohad.
Pealelõunal jõutakse majutuskohta Mlilwane Wildlife Sanctuary, kus majutus on kõigi mugavustega ümmargustes aafrikapärastes hüttides, mille ümber liiguvad vabalt mõned kaitsealal elavad metsloomad.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Mlilwane Wildlife Sanctuary 3* beehive village www.biggameparks.org/mlilwane 

Päev 6   1.02   Svaasimaa - Mkuze Rahvuspark  213 km    H/Õ
Hommikul kohalik küünlavabrik ja käsitöö-suveniiriturg. Kellel plaanis aafrikapäraseid suveniire osta, siis Svaasimaal on valik suurim ja hinnad soodsaimad ning teeme tunnise ostlemispeatuse.
Edasi jätkub sõit läbi Svaasimaa lõuna suunas; suundutakse Lavimisa / Golela piiripunkti, lahkutakse Svaasimaa Kuningriigist ning sisenetakse teistkordselt Lõuna-Aafrika vabariiki, täpsemini KwaZulu-Natal`I provintsi ehk Zulumaale, mis on muistsete vaprate sõdalaste zuulude kodupaik. Ka zuuludel on veel tänasel päeval oma kuningas, kuid kuningas on neil rohkem sümboolne ning tegelikku võimu ei oma.
Varajasel pealelõunal jõutakse hotelli, pealelõunal puhkus ilusas Aafrika-pärases hotellis.
Majutus 2 ööd ja õhtusöögid hotellis Ghost Mountain Inn 4*  www.ghostmountaininn.co.za 

Päev 7   2.02   Mkhuze RP     H/Õ
Hommikul kohaliku küla külastus ning kõndimine looduskaunitel radadel- kokku 3-4 tundi kohaliku elu elamust. Tagasi hotelli ja tund-paar aega ilusas hotellis puhkamiseks.
Pealelõunal loomavaatlussõit (game drive) lahtiste safari-autodega. Mkhuze on meile küll nime poolest tundmatu, kuid kuna ta on suhteliselt väike park (võrreldes teiste siinsete parkidega), siis loomi on siin tihedamalt kui suurtes parkides ja siin on suur tõenäosus näha gnuusid, kudusi, nyalasid; samuti võib trehvata ninasarvikuid ja leoparde. Loomulikult on enam-vähem garanteeritud kaelkirjakud-elevandid-sebrad. 
Õhtusöök.

Päev 8   3.02    Hluhluwe RP - St. Lucia   140 km    H/L
Varahommikune (5:00) sõit Hluhluwesse, mis on kuulus oma tiheda looma-asustuse, eriti ninasarvikute poolest. Kui teistes parkides ei ole ninasarvikud “garanteeritud”, siis siin näeb neid 99%se tõenäosusega. Kohtab ka teisi “Suure Viisiku” esindajaid. Lisaks on Hluhluwes ilus künklik maastik ja see on ilmselt üks Lõuna-Aafrika ilusama loodusega rahvusparke.
Bussiga sõidetakse Hluhluwe väravasse, seal istutakse ümber lahtistesse safariautodesse ja algab 8...9-tunnine loomavaatlussõit.
Päeva jooksul tehakse 2 söögipeatust- hommikusöök ja BBQ lõunasöök, mis kuuluvad hinna sisse.
Pealelõunal lahkutakse pargist ja tunnine sõit St. Lucia linnakesse kesk jõgesid–märgalasid. St. Lucia on väike nunnu linnakene tänavakohvikute, suveniiripoodide ja –turgudega. Pealelõunal- õhtupoolikul jääb aega linnas jalutamiseks, ostlemiseks ja mõnes ilusas kohas söömiseks-kohvitamiseks.
Majutus 1 öö hotellides  Amazulu Lodge 3*  www.amazululodge.com  ja St.Lucia Safari Lodge 3*   www.stlucia-safari-lodge.co.za 

Päev 9   4.02    St.Lucia - Durban   222 km    H
Peale hommikusööki paadisõit maailmapärandi nimistusse kantud St. Lucia märgala järvedel ja laguunidel, kus saab näha jõehobusid, krokodille ja merelindusid. Seejärel bussisõit läbi suhkruroopõldude multikultuurse sadamalinna Durbani suunas, kuhu jõutakse pealelõunal.
Majutus Durbani mereäärses eeslinnas Umhlanga ja võimalus käia India Ookeanis ujumas.
Majutus 1 öö hotellis Protea Hotel Umhlanga 3*  www.proteahotels.com/hotels/Pages/protea-hotel-umhlanga.aspx 

Päev 10   5.02    Durban - Port Elizabeth - Garden Route - Knysna   290 km   H
Sõit Durbani lennuväljale ja lend Port Elizabethi:
Durban - Port Elizabeth  BA 6324    07:45 - 09:05
Sõit Port Elizabethist piki Garden Routi nimelist maalilist teed Oudtshoorni.
Poolel teel tehakse peatus Tsitsikamma Rahvuspargis, kus kõnnitakse Storms Jõe suudme kaljude vahel oleva rippsillani. Jõesuudmesse on tubli kilomeetri jagu ja teist samapalju tagasi. Ujumisriided võib kaasa võtta, sest kes tahab, saab ka ujuma minna.
Edasi sõit Knysasse läbi hiiglaslikesse sõnajalgadesse ja metsorhideedesse uppuvate metsade ja orgude, piki tühjasid metsikuid randasid. Õhtupoolikul jõutakse kauni laguuni kaldal asuvasse Knysasse.
Hotell on 300 m kaugusel kaldapealsest ja 300 m kaugusel peatänavast- õhtupoolikul saab jalutada linnakeses, ostelda- kohvitada, kaldapealne on täis erinevaid söögikohtasid.
Majutus 1 öö hotellis Knysna Log Inn Hotel 4*  www.kli.co.za 

Päev 11   6.02    Knysna – Oudtshoorn: jaanalnnud - koopad – vein   187 km   H/L
Knysnast sõit piki rannikut George linnakesse, mööda maalilisest Wildernessi järvistu alast. Georgest keeratakse üle Outeniqua mäekuru Outshoorni; sõidu aeg kokku 2 tundi.
Oudtshoorn on maailma jaanalinnukasvatuse pealinn. Jaanalinnufarme on siin piirkonnas palju ja enamus neist pakub ka külastuse võimalust - külastame ühte, kus antakse ülevaade neist suurtest lennuvõimetutest lindudest. Farmi ekskursioon kestab u. tund-poolteist, saab näha väikseid tibusid, poseerida jaanalinnu seljas, vaadata jaanalinnu võiduajamist ja tuuri lõppedes poest jaanalinnusuveniire osta: sulgedest tolmuharjasid, nahast kotte, sulgedega kaunistatud salle.
Edasi pool tundi maalilist sõitu Cango koobastesse. Need on suured koopad stalagdiitide-stalagmiitidega; koobastes tehakse tunnine ekskursioon.
Viimasena Karusa veinimõis ja 1ne veinide degusteerimine ning lõunasöök.
Edasi looduskaunisse kohta mõisahoonetesse rajatud hotelli ning pealelõunal aeg hotelli ning basseini nautimiseks.
Majutus 1 öö hotellis De Opstal 4* standard room www.deopstal.co.za 

Päev 12   7.02    Oudtshoorn: surikaadid - Route 62 - Arniston   316 km    H/Õ
Varahommikul väljasõit surikaate vaatama - tunnike koos surikaatidega, et näha, kuidas nad tõusevad, oma urgudest välja tulevad, hommikust soengut-meiki teevad. Tagasi hotelli ja hommikusöök.
Sõit mööda Route 62 nimelist maailma pikimat veiniorgu, kus teele jääb hulk veinimõisasid. Peatume ühes (Boplaas või De Kranz) ning 2ne veinidegustatsioon- portveinid. Klaine Karoo poolkõrbe ala ning paar peatust looduskaunites kohtades. Swellendamis keeratakse poolkõrbest mere poole nisukasvatusaladele ja sealt edasi mere äärde Arnistoni, mis on maaliline koht vana kaluriküla ja pika liivarannaga; hotelli ees on ka ujumiseks turvaline koht..
Kilomeetreid on sel ja järgmisel päeval üksjagu, kuid teed on head ja liiklus hõre; avarad Aafrika vaated.
Majutus 1 öö ja õhtusöök Arniston Spa Hotel 4* pool facing room www.arnistonhotel.com 

Päev 13   8.02    Arniston - Agulhase neem - Hermanus – Gordon`s Bay   255 km    H/Õ
Esmalt Agulhase neem. Paljud on eksiarvamusel, et 2 ookeanit- Atlandi ja India ookean- kohtuvad Hea Lootuse neemel, aga see ei ole nii. 2 ookeani kohtumispaik on Agulhase (ehk Nõelte) neemel, Aafrika lõunapoolseimal tipul. Maaliline tormine rannik ja jalutuskäik 2 ookeani ühinemiskohta.
Seejärel sõit Hermanuse linnakesse, jalutuskäik Hermanuses.
3s veinide proovimine Benguela Cove - kvaliteetveinid.
Maaliline sõit mööda ookeaniäärt. Peatus Betty`s Bays Stony Point`i nimelises pingviinikoloonias, mis on suurim Lõuna- Aafrika pingviinikoloonia. Edasi üks Aafrika kaunemaid teelõikusid Clarens Drive- meri ühel, kõrged mäed teisel pool. Gordon`s Bay - ilus väike mereäärne kuurortlinn.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Krystal Beach 4*  www.krystalbeach.co.za 

Päev 14   9.02    Veinituur - Kaplinn: Laudmägi    H/L
Veiniorg. Esmalt Stellenbosch ilusa vanalinnaga ning jalutuskäik linnas.
Franschhoek-jalutuskäik ja vaba aeg linnas.
Paarl - Fairview veinimõis: lõunasöök JA veinide-juustude degustatsioon.
Sõit Kaplinna ning linna sümbol Laudmägi- gondliga üles, tund-poolteist kõndimist ning gondliga alla tagasi. Laudmäelt avanevad uhked vaated alla linnale ning teises suunas Hea Lootuse neemele/poolsaarele.
Majutus 2 ööd hotellis Cape Town Lodge Hotel 4*   www.capetownlodge.co.za 

Päev 15   10.02     Hea Lootuse Neem    H/L
Esmalt Hout Bay- laevasõit hülgekoloonia juurde. Piki maalilist Chapmani teed poolsaare läänekaldal Hea Lootuse Neemele, kus külastatakse 2 kohta: Cape Point, kuhu 1 suund sõidetakse funikulööriga JA Hea Lootuse Neem (Cape of Good Hope), mis on Aafrika kontinendi edelapoolseim tipp. Soovijatel võimalus kõndida poolsaare tippu, kuhu on paar km ühes suunas ja paar km tagasi. Kes kõndimist ei armasta, saab niisama kauneid vaateid pikemalt nautida.
Tagasi sõidetakse piki poolsaare idakallast. Looduskaunites kohtades tehakse fotopeatuseid.
Õhtu soovitame veeta Viktoria & Alberti kaldapealsel ehk V & A Waterfront`il; soovijad paneme Waterfrondil maha, tagasi tuleb igaüks ise (2km) jalgsi või taksoga omale sobival ajal.

Päev 16   11.02    Kaplinn - algab tagasitee   H
Kaplinna ekskursioon: kesklinn ja turuväljak, kus kunagi ammu oli orjaturg, kunagise Hollandi Ida-India kompanii aiad. Vana kindlus, mis on Lõuna-Aafrika vanim ehitis. Raekoda, kus Nelson Mandela pidas oma kõne peale vanglast vabanemist.
Kirstenboshi botaanikaaed. Kaplinna townshipi külastus koos kohaliku aguli giidiga.
Sõit lennuväljale.
Cape Town - Frankfurt LH577   18:25  05:25+1 ehk järgmisel päeval

Päev 17   12.02    KODUS!
Frankfurt - Tallinn LH 882    12:00    15:25

Hinnas sisaldub:
- Lufthansa lennud Tallinn - Frankfurt - Johannesburg ja Cape Town – Frankfurt – Tallinn
- Lennujaamamaksud 453 € (25.04.2017)
- Lend Durban- Port Elizabeth
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast 3* ja 4* hotellides koos hommikusöökidega
- 8 õhtusööki
- 4 lõunasööki
- 4 veinide degusteerimist
- konditsioneeritud transport ringreisil
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keeled

Sissepääsutasud, mis juba sisalduvad reisipaketi hinnas: 5304 ZAR ehk 378 €
- Voortrekkeri monument R 70
- 3 Rondavels R 20
- Bourkes Luck Potholes R 35
- kosed R 10
- Krugeri rahvuspargi tasu R 345
- Loomavaatlussõit Krugeris R 850
- Mlilwane pargi sissepääs R 50
- Ghost Mountain loomavatlussõit R 635
- Ghost mountain külas käimine R 285
- Loomavaatlussõit ja pargi sissepääs Hluhluwes R 995
- Paadisõit St. Lucia järvel R 240
- Tsitsikamma rahvuspargi sissepääs R180
- Big tree R 36
- Surikaatide ekskursioon R 550
- Cango koopad R 100
- Jaanalinnufarmi külastus R 90
- Veini degusteerimine 4 x R 50
- Hülgekruiis R 90
- Hea Lootuse Neeme sissepääs R 135
- Köisraudtee R 58
- Betty`s Bay pingviinikoloonia R 20
- Kirstenboschi botaanikaaed R 55
- Table mountain köisraudtee pilet R 255

Hinnad on arvestatud kursiga 1€ = 14 R (ZAR) (25.04.2017)

Hinnale lisandub:
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Jootrahad
- Reisikindlustus
- LAVi viisa 33 €
- Viisa vormistamise tasu

Ja millega tuleb arvestada:

- Reisikorraldaja ei garanteeri kõikide loomade nägemist, sest rahvuspark ei ole loomaaed. Loomade nägemine sõltub osaliselt ilmast ja osaliselt õnnest ning kumbagi ei saa mitte mingi raha eest lubada.
- Reisikavas märgitud sõiduajad ja kohale jõudmised on arvestusega, et kõik sujub plaanipäraselt - teedel ei ole ummikuid, ilm on aastaajale kohaselt tavaline-keskmine, buss/lennuk ei vea alt, järjekorrad piiril/väravates on tavapäraselt lühikesed, keegi reisijatest ei kao ära/ kedagi ei pea kuskil ootama-otsima, piirdutakse tavapärase ostlemisajaga. Kui on kõrvalekaldeid, muutuvad ka kohale jõudmise ajad hilisemaks.
- Hotellides, mis on tehtud kunagistest mõisatest, farmidest, ümber ehitatud vanadest hotellidest, võivad toad olla erineva suuruse ja erineva sisustusega; reisikorraldaja ei saa garanteerida, et saate täpselt samasuguse toa kui naabril. Meie valikus on mõned sellised hotellid; need on palju isikupärasemad majutused ja teevad Aafrika-kogemust mitmekülgsemaks. 
- Reisile tuleks lisaks tavapärastele asjadele võtta kaasa binokkel ja taskulamp.
 - Aafrikas on ajal teine mõõde. Tark ei torma ja kellelgi pole kunagi kiiret. Seda ka teeninduses ning sellega tuleb arvestada.
- Varu alati peenemat raha, sest kassas ei pruugi olla vahetusraha. Kui vahetusraha ei ole, siis antakse tagasi kaubas (õlles, veinis jm sarnases).
- Internetiga on lood viletsamad kui Eestis; kõikides hotellides tubades netti ei ole. On reeglina fuajees ja mõnedes kohtades on see isegi tasuline.
- Reisiga lisandub paar kilo.

Kummutame mõned müüdid:

- Siin EI OLE ebola viirust. Esineb malaariat, aga selle vastu aitab kõige paremini gin-tonic. On palju HIV-d, aga sellest on ju võimalik väga lihtsalt hoiduda.
- Keegi ei tule päise päeva ajal kallale. Kui püsida turistidele ettenähtud piirkonnas, siis on see sama turvaline kui koduses Eestis. 
- Townshipis/pilpalinnas käime koos kohaliku giidiga ja siis on ka seal ohutus tagatud.
- Mustad on igati OK teenindajad ja kohati teevad isegi silmad ette valgetele teenindajatele.

Reisi toimumise eelduseks on vähemalt 12 täishinda maksvat reisijat. 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse. 

 

HIND: 
VÄLJA MÜÜDUD
3220 €/
 reisija 1 koht 2ses majutuses


Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
Kuupäev: 27.01-12.02.2018

Sarnased Reisid

NEPAAL JA INDIA
01.10 - 14.10.2018

2075

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai
28.03 - 05.04.2018

1560

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
09.11 - 25.11.2018

2640

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 1995

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

2060

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

2545

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2018 - 28.03.2018

2220

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2890

MADAGASKARI ringreis ja rannapuhkus

02.10.2018 - 17.10.2018

3340

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

alates 1840

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

2010

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

2055

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

2885

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

11.11.2018 - 26.11.2018

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

EELBRONEERIMINE

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

25.11.2018 - 10.12.2018

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1560

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3270

USBEKISTAN - TADZIKISTAN ringreis

19.04.2018 - 01.05.2018

1860

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2675

HIINA - TIIBET

07.09.2018 - 20.09.2018

2870

NEPAAL JA INDIA

01.10.2018 - 14.10.2018

2075

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

16.10.2018 - 26.10.2018

1690

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

2640

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Seda tüüpi reisid puuduvad.