LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK JA SVAASIMAA
print
LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
16.11.2018 -> 02.12.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS. LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK JA SVAASIMAA

16.11 - 2.12.2018

 

VÄLJA MÜÜDUDÜhese toa lisamaks XXX €

Päev 1   16.11    Lend Tallinn - Istanbul - Johannesburg
Tallinn - Istanbul             TK1424   18:20 - 22:40
Istanbul - Johannesburg   TK 42     02:15 - 11:05 +1 ehk järgmisel päeval

Päev 2   17.11     Johannesburg – Pretoria - Middelburg     193 km     Õ
Saabumine Johannesburgi ja sõit Pretoriasse (56km).
Tee peal külastatakse 2 linna vahele jäävat Voortrekkeri mälestusmärki, mis tutvustab hollandi asunike ajalugu ning on afrikanderite pühapaigaks.
Pretorias käiakse kesklinnas - peatused Paul Krugeri maja ja Uniooni hoonete juures, seejärel 2-tunnine sõit majutuskohta Middelburgis.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Olifants River Lodge 3*   www.olifants-river-lodge.co.za 

Päev 3    18.11    Mpumalanga ja Panorama Route    377 km     H/Õ
Sõit Mpumalangasse ehk Tõusva Päikese Maale. Sirutuspeatus ja väike jalutuskäik Dullstroomis. Järgmisena Pilgrim`s Rest, mis on kaunilt restaureeritud vana kullakaevajate linn- meenutus möödunud aegadest. Tunnike linnas jalutamiseks.
Blyde Rivier Kanjon, mida peetakse üheks Lõuna –Aafrika loodusimeks. See on suuruselt maailma 3s kanjon. Järgmisena Bourke’s Luck Potholes- kummaliste kujudega miljonite aastate jooksul vee poolt uuristatud kaljumoodustised. Hea ilma korral God’s Window (jumala aken), millest avaneb vaade 1000 m allpool asuvale Lowveld-ile.
Siinne kant on kuulus oma koskede poolest ning peatume 1 kose juures.
Õhtuks majutuskohta Krugeri pargi kõrval savannis.
Majutus 2 ööd ja ja õhtusöök hotellis Sabi River Bush Lodge 3*   www.sabieriverbushlodge.co.za 

Päev 4    19.11    Krugeri Rahvuspark      H/Õ
Hommikul 5:30 algab Krugeri 9-tunnine kogu-päeva loomavaatlussõit lahtiste safari-autodega. Hommikusöök karbiga kaasa. Päeva jooksul tehakse selleks ettenähtud kohtades 2 söögi-, joogi-, wc-sirutuspeatust.
Pargis olete otsekui loomaaias- ainult puuris olete Teie ja loomad elavad oma tavapärast elu. Krugeris elavad elevandid ja pühvlid, kaelkirjakud ja jõehobud, kudud ja sebrad, lõvid, hüäänid, gepardid ja leopardid ning palju erinevaid linnuliike. Tähelepanu- reisikorraldaja EI GARANTEERI kõikide loomadega kohtumist, sest pargi pindala on väga suur- 18 989km2 (u. 40% Eesti pindalast)- ja loomad liiguvad ringi ning kõiki loomi ei pruugi alati olla võimalik näha.
Pealelõunal lahkutakse pargist tagasi oma majutuskohta ning pealelõunal on aega puhkuseks looduskaunis kohas.

Päev 5   20.11    Krugerist Svaasimaale   km       H/Õ
Sõit Hazyview`st mööda maanteed piirile (155 km) ja järgmised 100 km sõitu Svaasimaal, mis on omaette kuningriik LAV`I sees ja Mosambiigi piiril. See on tõeline neegri-kuningriik, kus kuningas on absoluutne monarh oma 7 naisega. Riik on kuulus oma rohelise künkliku looduse poolest. See on riik, kuhu tsivilisatsioon pole veel kohale jõudnud ning külades elatakse muldpõrandaga savionnides traditsioonilisel viisil vanade kommete järgi.
Majutuskohta jõudmine keskpäeval, majutus ning jalutuskäik naabruses asuvasse svaasi külasse (u.2x2 km). Kes tunneb, et kõndimine pole talle ning eelistab hoopis ilusas kohas puhata, saab veeta pealelõuna basseini ääres ja nautida kauneid vaateid.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Maguga Lodge 3*   http://magugalodge.com/ 

Päev 6    21.11    Svaasimaa - Mkuze Rahvuspark    213 km      H/Õ
Peatus Ezulwini ehk “kuningate oru” käsitööturul- küünlavalmistamise käsitöökojas. Kellel plaanis aafrikapäraseid suveniire osta, siis Svaasimaal on valik suurim ja hinnad soodsaimad ning teeme käsitöökeskuses u. tunnise ostlemispeatuse.
Edasi jätkub sõit läbi Svaasimaa lõuna suunas; suundutakse Lavimisa / Golela piiripunkti, lahkutakse Svaasimaa Kuningriigist ning sisenetakse teistkordselt Lõuna-Aafrika vabariiki, täpsemini KwaZulu-Natal`I provintsi ehk Zulumaale, mis on muistsete vaprate sõdalaste zuulude kodupaik. Ka zuuludel on veel tänasel päeval oma kuningas, kuid kuningas on neil rohkem sümboolne ning tegelikku võimu ei oma.
Hilisel pealelõunal jõutakse hotelli ning väike puhkus ilusas Aafrikapärases hotellis.
Majutus 2 ööd ja õhtusöögid hotellis Ghost Mountain Inn 4*   www.ghostmountaininn.co.za 

Päev 7    22.11    Mkhuze RP     H/Õ
Hommikul kohaliku küla külastus ning kõndimine looduskaunitel radadel- kokku 3-4 tundi kohaliku elu elamust. Tagasi hotelli ja tund-paar aega ilusas hotellis puhkamiseks.
Pealelõunal loomavaatlussõit (game drive) lahtiste safari-autodega. Mkhuze on meile küll nime poolest tundmatu, kuid kuna ta on suhteliselt väike park (võrreldes teiste siinsete parkidega), siis loomi on siin tihedamalt kui suurtes parkides ja siin on suur tõenäosus näha gnuusid, kudusi, nyalasid; samuti võib trehvata ninasarvikuid ja leoparde. Loomulikult on enam-vähem garanteeritud kaelkirjakud-elevandid-sebrad.

Päev 8    23.11    Hluhluwe RP    H/L
Hommikukohv ja kell 5 sõit Hluhluwe Rahvusparki, mis on kuulus oma tiheda looma-asustuse, eriti ninasarvikute poolest. Kuid kohtab ka teisi “Suure Viisiku” esindajaid. Bussiga sõidetakse Hluhluwe väravasse (u. 1tund), seal istutakse ümber lahtistesse safariautodesse ja algab 8...9-tunnine loomavaatlussõit.
Lisaks on Hluhluwes ilus künklik maastik ja see on ilmselt üks Lõuna-Aafrika ilusama loodusega rahvusparke.
Päeva jooksul tehakse 2 söögipeatust- hommikusöök jõeäärses piknikukohas ja BBQ lõunasöök, mis kuuluvad hinna sisse.
Pealelõunal, kui loomad ei liigu, lahkutakse pargist. St Lucias on aega ilusas hotellis puhkamiseks ning looduse nautimiseks või saab minna linnakesse jalutama-poodlema. Lisaks on siin mitmeid söögikohtasid.
Majutus 1 öö hotellis Forest Lodge 4*    www.forestkzn.co.za 

Päev 9    24.11    St.Lucia - Durban     222 km       H
Kell 8:30 2-tunnine paadisõit maailmapärandi nimistusse kantud St. Lucia märgala pargi järvedel ja laguunidel, kus saab näha jõehobusid, krokodille ja merelindusid. Seejärel 3-tunnine bussisõit läbi suhkruroopõldude multikultuurse sadamalinna Durbani suunas.
Majutus Durbani mereäärses eeslinnas Umhlanga ja pealelõunal võimalus käia India Ookeanis ujumas. Lisaks on seal palju söögi- ja meelelahutuskohtasid ning mitu kaubanduskeskust; pealelõunal jõuab nii ujuma kui ostlema ja õhtul sööma ja meelt lahutama.
Majutus 1 öö hotellis Protea Hotel Umhlanga 3*   www.proteahotels.com/hotels/Pages/protea-hotel-umhlanga.aspx 

Päev 10    25.11    Durban - Port Elizabeth - Garden Route - Knysna   290 km    H
6:00 sõit Durbani lennuväljale ja lend Port Elizabethi:
BA6324 Durban - Port Elizabeth 07:45 - 09:05
Sõit Port Elizabethist piki Garden Routi nimelist maalilist teed Knysnasse.
Poolel teel tehakse peatus Tsitsikamma Rahvuspargis, kus tehakse pooleteist tunnine peatus ning jalutuskäik Tormijõe suudmes kõrgete kaljude vahel asuva rippsilla juurde (kokku u. 2 km kõndimist). Ujumisriided võib kaasa võtta, sest kes tahab, saab ka ujuma minna.
Edasi sõit Knysasse läbi hiiglaslikesse sõnajalgadesse ja metsorhideedesse uppuvate metsade ja orgude, piki tühjasid metsikuid randasid. Õhtupoolikul jõutakse kauni laguuni kaldal asuvasse Knysasse. Hotell on mõnesaja meetri kaugusel kauplustega peatänavast ning u. 1 km kaugusel Knysna kaldapealsest-jahisadamast, kus on palju erinevaid söögikohtasid.
Majutus 1 öö hotellis The Russell Hotel 3*   http://russelhotel.co.za/ 

Päev 11   26.11     Knysna – Oudtshoorn: jaanalnnud ja koopad   187 km    H/L/Õ
Knysnast sõit piki rannikut George linnakesse, mööda maalilisest Wildernessi järvistu alast. Georgest keeratakse üle Outeniqua mäekuru Outshoorni; sõidu aeg kokku 2 tundi.
Oudtshoorn on maailma jaanalinnukasvatuse pealinn. Jaanalinnufarme on siin piirkonnas palju ja enamus neist pakub ka külastuse võimalust. Farmi ekskursioon kestab u. tund-poolteist, saab näha väikseid tibusid, poseerida jaanalinnu munade otsas ja tuuri lõppedes osta poest jaanalinnusuveniire: sulgedest tolmuharjasid, nahast kotte, sulgedega kaunistatud salle.
Edasi pool tundi maalilist sõitu Cango koobastesse. Need on suured koopad stalagdiitide-stalagmiitidega; koobastes tehakse tunnine ekskursioon.
Veinide proovimine ja kerge võileiva-eine.
Edasi mõisahoonetesse rajatud hotelli, mis on looduskaunis kohas toimiva jaanalinnukasvatuse juures.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis De Oude Meul 4*   www.deoudemeul.co.za 

Päev 12   27.11   Oudtshoorn surikaadid - Route 62 - Arniston   316 km     H/Õ
Varahommikul pimedas väljasõit poolkõrbesse surikaate vaatama- tunnike koos surikaatidega, et näha, kuidas nad koos päikesega tõusevad, oma urgudest välja tulevad, hommikust soengut-meiki teevad (soojad riided selga!). Tagasi hotelli ja hommikusöök.
Sõit mööda Route 62 nimelist maailma pikimat veiniorgu. Teele jääb hulk veinimõisasid; neis kõigis pakutakse ka degusteerimise ning kaasaostmise võimalust. Peatus Calitzdorpis portveine valmistavas veinimõisas ning 2ne veinide proovimine.
Klaine Karoo poolkõrbe ala. Swellendamis keeratakse poolkõrbest mere poole nisukasvatusaladele ja sealt edasi mere äärde Arnistoni, mis on maaliline koht vana kaluriküla ja pika liivarannaga; hotelli ees on ka ujumiseks turvaline koht.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Arniston Spa Hotel 4*  pool facing room www.arnistonhotel.com 

Päev 13   28.11   Arniston - Agulhase neem - Hermanus – Gordon`s Bay   258 km    H/Õ
Esmalt Agulhase neem. Paljud on eksiarvamusel, et 2 ookeanit- Atlandi ja India ookean- kohtuvad Hea Lootuse neemel, aga see ei ole nii. 2 ookeani kohtumispaik on Agulhase neemel, Aafrika lõunapoolseimal tipul. Maalilisõitne tormine rannik ja jalutuskäik (2x1,2 km) 2 ookeani ühinemiskohta.
Seejärel 2 tundi maalilist sõitu Hermanuse linnakesse, jalutuskäik ja vaba aeg Hermanuses.
3s veinide proovimine - Benguela Cove.
Peatus Betty`s Bays Stony Point`i nimelises pingviinikoloonias, mis on Lõuna-Aafrika suurim koloonia. Edasi Clarence Drive- üks Aafrika kaunemaid teelõikusid- meri ühel, kõrged mäed teisel pool.
Majutus 1 öö Gordon Bay`s kaldapealse hotellis Krystal Beach 4*  www.krystalbeach.co.za 

Päev 14   29.11    Veinituur: Stellenbosch, Franschhoek, Paarl - Kaplinn   165 km    H/L
Sõit venimaale.
Ülikoolilinn Stellenbosh. Ilusa vanalinnaga Stellenbosh on vanuse poolest 2ne linn Lõuna-Aafrikas Kaplinna järel ning siin asub riigi vanim ja mainekaim ülikool. Jalutuskäik ja vaba aeg ostlemiseks.
Franschhoek: taas jalutuskäik ja vaba aeg kaunis vanalinnas jalutamiseks-ostlemiseks.
Viimaseks Paarl ning Fairview veinimõis: veinide-juustude degustatsioon ja lõunasöök.
Sõit Kaplinna.
Ilusa ilma korral Laudmägi, seejärel hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Cape Town Lodge Hotel 4*   www.capetownlodge.co.za 

Päev 15   30.11   Hea Lootuse Neem    H/L
Esmalt Hout Bay- laevasõit hülgekoloonia juurde. Piki maalilist Chapmani teed poolsaare läänekaldal Hea Lootuse Neemele, kus külastatakse 2 kohta: Cape Point, kuhu 1 suund sõidetakse funikulööriga JA Hea Lootuse Neem (Cape of Good Hope), mis on Aafrika kontinendi edelapoolseim tipp. Soovijatel võimalus kõndida poolsaare tippu, kuhu on paar km ühes suunas ja paar km tagasi. Kes kõndimist ei armasta, saab niisama kauneid vaateid pikemalt nautida.
Tagasi sõidetakse piki poolsaare idakallast. Looduskaunites kohtades tehakse fotopeatuseid.
Õhtu soovitame veeta Viktoria & Alberti kaldapealsel ehk V & A Waterfront`il; soovijad paneme Waterfrondil maha, tagasi tuleb igaüks ise (1km) jalgsi või taksoga omale sobival ajal.

Päev 16   1.12    Kaplinn - algab tagasitee    H
Linnaekskursioon: Bo-Kaap- värviliste majadega kunagine orjade kvartal; edasi kesklinn ja turuväljak, kus kunagi ammu oli orjaturg, kunagise Hollandi Ida-India kompanii aiad. Vana kindlus, mis on Lõuna-Aafrika vanim ehitis. Raekoda, kus Nelson Mandela pidas oma kõne peale vanglast vabanemist.
JUHUL, kui Laudmägi on pilvede või tuule tõttu suletud- Kirstenboshi botaanikaaed (MITTE mõlemad!).
Teel lennuväljale Langa pilpalinna (townshipi) külastus koos kohaliku pilpalinna giidiga.
Sõit lennuväljale.
Kaplinn - Istanbul   TK 45   17:55 – 05:45 +1 ehk järgmisel päeval

Päev 17   2.12    KODUS!
Istanbul - Tallinn TK 1421 9:45 - 12:05

Hinnas sisaldub:
- lennud Tallinn - Istanbul - Johannesburg ja Kaplinn – Istanbul – Tallinn
- Lennujaamamaksud 352 €
- Lend Durban - Port Elizabeth
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast 6 ööd 3* ja 8 ööd 4* hotellides koos hommikusöökidega
- 9 õhtusööki
- 4 lõunasööki
- 4 veinide degusteerimist
- konditsioneeritud transport ringreisil
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

Sissepääsutasud, mis juba sisalduvad reisipaketi hinnas: 4890 ZAR ehk 326 €
- Voortrekkeri monument R 70
- Blyde River kanjon R 25
- Bourkes Luck Potholes R 60
- kosed R 10
- Krugeri rahvuspargi tasu R 360
- Loomavaatlussõit Krugeris R 850
- Loomavaatlussõit ja pargi sissepääs Hluhluwes R 850
- uMkhuse loomavaatlussõit R 645
- Paadisõit St. Lucia järvel R 200
- Tsitsikamma rahvuspargi sissepääs R180
- Cango koopad R 100
- Jaanalinnufarmi külastus R 90
- Surikaadid R 600
- Veini degusteerimine 3 x R 50, 1x 100
- Hülgekruiis R 90
- Hea Lootuse Neeme sissepääs R 145
- Köisraudtee R 60
- Betty`s Bay pingviinikoloonia R 20
- Kirstenboschi botaanikaaed R 65 VÕI
- Table mountain köisraudtee pilet R 285

Hinnad on arvestatud kursiga 1€= 15 R (ZAR) (15.12.2017)

Hinnale lisandub:
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Jootrahad
- Reisikindlustus
- LAVi viisa 33€
- Viisa vormistamise tasu

Mida peaks arvestama sellel reisil:
* Reisikorraldaja ei garanteeri kõikide loomade nägemist, sest rahvuspark ei ole loomaaed. Loomade nägemine sõltub osaliselt ilmast ja osaliselt õnnest ning kumbagi ei saa mitte mingi raha eest lubada.
* Sellel reisil on mõned pikemad bussisõidud; sellega tuleks arvestada ja teha vastavad ettevalmistused (kaelapadi jne).
* Hotellides, mis on tehtud kunagistest mõisatest, farmidest, ümber ehitatud vanadest hotellidest, võivad toad olla erineva suuruse ja erineva sisustusega; reisikorraldaja ei saa garanteerida, et saate täpselt samasuguse toa kui naabril. Meie valikus on mõned sellised hotellid; need on palju isikupärasemad majutused ja teevad Aafrika-kogemust mitmekülgsemaks.
• Reisile tuleks lisaks tavapärastele asjadele võtta kaasa binokkel ja taskulamp.
• Kohalik kaubandus- käsitööturud, poekesed (v.a. V & A Waterfront Kaplinnas) on avatud 9-17.

Reisikavas märgitud sõiduajad ja kohale jõudmised on arvestusega, et kõik sujub plaanipäraselt- teedel ei ole ummikuid, ilm on aastaajale kohaselt tavaline-keskmine, buss/lennuk ei vea alt, järjekorrad piiril/väravates on tavapäraselt lühikesed, keegi reisijatest ei kao ära/ kedagi ei pea kuskil ootama-otsima, piirdutakse tavapärase ostlemisajaga.
Kui on kõrvalekaldeid, muutuvad ka kohale jõudmise ajad hilisemaks.

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.


Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.
 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
Kuupäev: 16.11-02.12.2018

Sarnased Reisid

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis
07.09 - 17.09.2019

1825

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis
16.10 - 26.10.2019

OOTELEHT

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney
21.11 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

09.11.2018 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3590

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2900

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2090

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

3615

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.02.2019 - 07.03.2019

alates 1990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2240

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1845

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2130

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2665

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

25.03.2019 - 10.04.2019

2320

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

25.03.2019 - 10.04.2019

2475

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

25.03.2019 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1610

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2505

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

3090

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1825

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Aegean Airlines viib Kreekasse

08.07.2018 - 31.10.2018

alates 187 €

airBaltic - talviste piletite soodusmüük

27.09.2018 - 01.11.2018

alates 163 €

ETIHADi piletid üle maailma

05.10.2018 - 22.10.2018

alates 397 €

Finnairiga Hiinasse

09.10.2018 - 31.10.2018

alates 464 €

AirBaltic BIG SALE

09.10.2018 - 23.10.2018

alates 76 €

Turkish Airlinesi sügismüük

16.10.2018 - 04.11.2018

alates 209 €

Air Mauritiusega Mauritiusele

17.10.2018 - 31.10.2018

alates 850 €