LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK JA SVAASIMAA
print
LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
01.11.2017 -> 17.11.2017

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.  REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 15, MAKSIMAALNE 271.11 - 17.11.2017 LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK JA SVAASIMAA 

HIND:

3400 € reisija tellides kuni 31.07.2017


3500 € reisija tellides alates 1.08.2017

Ühese toa lisamaks 440 €

Miks valida see reis:

Lõuna-Aafrika on erakordselt mitmekülgne. Siin on vapustavalt ilusad ja uhked loodusvaated. Väga mitmekülgne loodus: kõrbed-poolkõrbed, rohu- ja põõsasavannid, soised märgalad, lopsakad lilleküllased metsad kui Eedeni aias. Maaliline mereäär, olgu siis 2 ookeani kohtumiskohas Nõelte neemel või
edelapoolseimal tipul Hea Lootuse neemel, mere ja mägede vahele surutud maanteedel.

Siia juurde looma-ja linnuriik: kiskjad ja rohusööjad rahvusparkides, jõehobud-krokodillid märgaladel, surikaadid ja jaanalinnud poolkõrbes, hülged ja pingviinid külmas Atlandi ookeanis.

Lõuna-Aafrikas on väga head söögid ja veelgi paremad joogid- see on ehtne söögi-joogi nautlejate paradiis.
Ilusad vanad koloniaalstiilis linnad ja mustad neegrikülad.
Meie reisid on mõistliku tempoga, nii et jõuab näha-kogeda-nautida; reisikavas loomavaatlussõidud 3 erinevas rahvuspargis ning seda ainult lahtiste loomavaatlusautodega. Majutuseks ilusad väikesed hotellid.
Me ei käi oma reisil vaatamas metsloomi puuris ega aedikus, vaid käime neil „külas“ nende looduslikus keskkonnas. Loomaaias saab koduski käia, looduses loomi näha on palju ägedam

 

Päev 1    1.11     Lend Tallinn - Frankfurt - Johannesburg
Tallinn - Frankfurt LH 883 18:20 19:50
Frankfurt - Johannesburg   LH 572       22:00   09:30 +1 ehk järgmisel päeval

Päev 2    2.11     Johannesburg – Pretoria - Middelburg  193 km    Õ
Saabumine Johannesburgi ja sõit Pretoriasse (56km).
Tee peal külastatakse 2 linna vahele jäävat Voortrekkeri mälestusmärki- seal tutvustatakse hollandi asunike ajalugu alates nende saabumisest Lõuna-Aafrikasse.
Pretorias käiakse kesklinnas ja parlamendihoonete juures, seejärel sõit majutuskohta Middeleburgis.
Majutus 1 öö ja õhtusöök Olifants River Lodge 3*     www.olifants-river-lodge.co.za 

Päev 3    3.11     Mpumalanga ja Panorama Route   377 km     H/Õ
Sõit Mpumalangasse ehk Tõusva Päikese Maale. Sirutuspeatus ja väike jalutuskäik Dullstroomis. Järgmisena Pilgrim`s Rest, mis on kaunilt restaureeritud vana kullakaevajate linn- meenutus möödunud aegadest. Tunnike linnas jalutamiseks.
Blyde Rivier Kanjon, mida peetakse üheks Lõuna–Aafrika loodusimeks. See on suuruselt maailma 3s kanjon. Järgmisena Bourke’s Luck Potholes- kummaliste kujudega miljonite aastate jooksul vee poolt uuristatud kaljumoodustised. Edasi God’s Window (jumala aken), millest hea ilmaga avaneb fantastiline vaade 1000 m allpool asuvale Lowveld-ile.
Siinne kant on kuulus oma koskede poolest ning peatume 1 või 2 kose juures (kuidas aega jääb).
Õhtuks majutuskohta Krugeri pargi ääres.
Majutus 2 ööd ja ja õhtusöök Nkambeni Safari Camp 3*   www.nkambeni.com 

Päev 4     4.11     Krugeri Rahvuspark     H/Õ
Hommikul 6:00 algab Krugeri 9-tunnine kogu-päeva loomavaatlussõit lahtiste safari-autodega.
Päeva jooksul tehakse selleks ettenähtud kohtades 1 söögipeatus ja mõned wc-sirutuspeatused.
Pargis olete otsekui loomaaias- ainult puuris olete Teie ja loomad elavad oma tavapärast elu. Krugeris elavad elevandid ja pühvlid, kaelkirjakud ja jõehobud, kudud ja sebrad, lõvid, hüäänid, gepardid ja leopardid ning palju erinevaid linnuliike. Tähelepanu! - reisikorraldaja EI GARANTEERI kõikide loomadega kohtumist, sest pargi pindala on väga suur - 18 989 km² (u. 40% Eesti pindalast) - ja loomad liiguvad ringi ning kõiki loomi ei pruugi alati olla võimalik näha.
Pealelõunal lahkutakse pargist tagasi oma majutuskohta ning pealelõunal on aega puhkuseks ja basseiniks või hotelli lähedal poodlemiseks.

Päev 5    5.11     Krugerist Svaasimaale   285 km     H/Õ
Sõit Hazyview`st mööda maanteed piirile (155 km) ja järgmised 130 km sõitu Svaasimaal, mis on omaette kuningriik LAV`I sees ja Mosambiigi piiril. See on tõeline neegri-kuningriik, kus kuningas on absoluutne monarh oma 7 naisega. Riik on kuulus oma rohelise künkliku looduse poolest. See on riik, kuhu tsivilisatsioon pole veel kohale jõudnud ning külades elatakse muldpõrandaga savionnides traditsioonilisel viisil vanade kommete järgi.
Pealelõunal jõutakse majutuskohta looduskaunis kohas vanas mõisahoones.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Forester`s Arms 3*   www.forestersarms.co.za 

Päev 6    6.11     Svaasimaa - Kwa Zulu Natal   262 km    H/Õ
Hommikul tehakse peatus Mbabane äärelinnas asuval Ezulwini ehk “kuningate oru” käsitööturul. Kellel plaanis aafrikapäraseid suveniire osta, siis Svaasimaal on valik suurim ja hinnad soodsaimad ning teeme turul ostlemispeatuse.
Järgmisena Mlilwane küla, kus saab näha svaasi külaelu. Kuulame, mida on öelda külavanemal. Külanaised laulavad oma rahvalaule, poolpaljad põngerjad sagivad ringi. Soovijad saavad proovida maisi jahvatamist ja külalastega koos laulda-tantsida. See ei ole turistidele tehtud show-programm, vaid ehtne külaelu tavapäev.
Edasi jätkub sõit läbi Svaasimaa lõuna suunas; suundutakse Lavimisa / Golela piiripunkti, lahkutakse Svaasimaa Kuningriigist ning sisenetakse teistkordselt Lõuna-Aafrika vabariiki, täpsemini KwaZulu-Natal`I provintsi ehk Zulumaale, mis on muistsete vaprate sõdalaste zuulude kodupaik. Ka zuuludel on veel tänasel päeval oma kuningas, kuid kuningas on neil rohkem sümboolne ning tegelikku võimu ei oma.
Majutus 2 ööd ja õhtusöök, 12 tuba Umkhumbi Lodge   http://umkhumbilodge.co.za  ja  teised Jacana Lodge http://www.jacanalodge.co.za 

Päev 7    7.11     Hluhluwe rahvuspark     H/L
Hommikukohv ja 5:45 sõit Hluhluwe Rahusparki, mis on kuulus oma tiheda looma-asustuse, eriti ninasarvikute poolest. Kuid kohtab ka teisi “Suure Viisiku” esindajaid. Bussiga sõidetakse Hluhluwe väravasse (15 min), seal istutakse ümber lahtistesse safariautodesse ja algab 8...9-tunnine loomavaatlussõit.
Lisaks on Hluhluwes ilus künklik maastik ja see on ilmselt üks Lõuna-Aafrika ilusama loodusega rahvusparke.
Päeva jooksul tehakse 2 söögipeatust - hommikusöök jõeäärses piknikukohas ja BBQ lõunasöök, mis kuuluvad hinna sisse.
Pealelõunal, kui loomad ei liigu, lahkutakse pargist ja on aega ilusas hotellis puhkamiseks ning looduse nautimiseks.

Päev 8    8.11     iSimangaliso rahvuspark   130 km+ loomavaatlussõit     H/L
Kell 7 100 km bussisõitu Hluhluwest St. Lucia linnakesse, kus istutakse ümber loomavaatlusautodesse ja sõidetakse taas lahtiste autodega loomavaatlussõidule St Lucia kõrval asuvasse iSimangaliso rahvusparki. iSimangaliso on väga mitmekülgne- siin on luitemetsa, savanni, märgala kui ka ilusat liivaranda. iSimangalisos on pühvleid, erinevaid antiloope, ninasarvikuid ja leoparde. Lisaks ilus loodus. Peale loomavaatlussõitu tehakse peatus ookeanirannal ja süüakse piknik-lõunasöök. Söögi ettevalmistamise ajal saab soovi korral ujuma minna; väljasõidu hinna sisse kuulub ka snorgeldamise varustuse kasutamine (mask-toru). Seega ujumisriided kindlasti kaasa! St Lucia hotelli jõutakse 15:30...16:00 paiku.
St. Lucia on väike nunnu linnakene tänavakohvikute, suveniiripoodide ja –turuga ning õhtupoolikul jääb aega linnas jalutamiseks, ostlemiseks ja mõnes ilusas kohas söömiseks-kohvitamiseks.
Majutus 1 öö hotellis Elephant Lake Hotel 3*  www.elephantlakehotel.co.za 

Päev 9    9.11     St.Lucia - Durban    222 km     H
Kell 8 2-tunnine paadisõit maailmapärandi nimistusse kantud St. Lucia märgala pargi järvedel ja laguunidel, kus saab näha jõehobusid, krokodille ja merelindusid. Seejärel 3-tunnine bussisõit läbi suhkruroopõldude multikultuurse sadamalinna Durbani suunas.
Majutus Durbani mereäärses eeslinnas Umhlanga ja pealelõunal võimalus käia India Ookeanis ujumas.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Protea Hotel Umhlanga 3*  www.proteahotels.com/hotels/Pages/protea-hotel-umhlanga.aspx 

Päev 10    10.11    Durban - Port Elizabeth - Garden Route - Knysna   290 km    H/Õ
Sõit Durbani lennuväljale ja lend Port Elizabethi:
BA6324 Durban - Port Elizabeth    07:45 - 09:05
Sõit Port Elizabethist piki Garden Routi nimelist maalilist teed Knysnasse.
Poolel teel tehakse peatus Tsitsikamma Rahvuspargis, mille vaatamisväärsusteks on hiiglaslik, 900 aasta vanune kollapuitpuu ning rippsild üle Storms Jõe suudme kõrgel kaljude vahel. Puu juurde on mõnisada meetrit, jõesuudmesse tubli kilomeetri jagu ja teist samapalju tagasi. Ujumisriided võib kaasa võtta, sest kes tahab, saab ka ujuma minna.
Edasi sõit Knysasse läbi hiiglaslikesse sõnajalgadesse ja metsorhideedesse uppuvate metsade ja orgude, piki tühjasid metsikuid randasid. Õhtupoolikul jõutakse kauni laguuni kaldal asuvasse Knysasse.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Premier Resort The Mooring 4*
www.premierhotels.co.za/hotels/western-cape/knysna/the-moorings/ 

Päev 11    11.11     Knysna – Oudtshoorn: jaanalnnud ja koopad   187 km      H/L
Hommikupoolikul tunnike Knysna kaldapealsel, kus on kena vaade ja väikesed poekesed. Aeg jalutamiseks või ostlemiseks - kuidas keegi soovib.
Knysnast sõit piki rannikut George linnakesse, mööda maalilisest Wildernessi järvistu alast. Georgest keeratakse üle Outeniqua mäekuru Outshoorni; sõidu aeg kokku 2 tundi.
Oudtshoorn on maailma jaanalinnukasvatuse pealinn. Jaanalinnufarme on siin piirkonnas palju ja enamus neist pakub ka külastuse võimalust. Farmi ekskursioon kestab u. tund-poolteist, saab näha väikseid tibusid, poseerida jaanalinnu seljas, vaadata jaanalinnu võiduajamist ja tuuri lõppedes poest jaanalinnusuveniire osta: sulgedest tolmuharjasid, nahast kotte, sulgedega kaunistatud salle.
Lõunasöök jaanalinnust.
Edasi pool tundi maalilist sõitu Cango koobastesse. Need on suured koopad stalagdiitide-stalagmiitidega; koobastes tehakse tunnine ekskursioon.
Edasi mõisahoonetesse rajatud hotelli, mis on looduskaunis kohas toimiva jaanalinnukasvatuse juures.
Majutus 1 öö hotellis Mooiplaas Guest House 4*  www.mooiplaasguesthouse.co.za 

Päev 12    12.11     Oudtshoorn surikaadid - Route 62 - Arniston   316 km     H/Õ
Varahommikul pimedas väljasõit poolkõrbesse surikaate vaatama- tunnike koos surikaatidega, et näha, kuidas nad koos päikesega tõusevad, oma urgudest välja tulevad, hommikust soengut-meiki teevad (soojad riided selga!). Tagasi hotelli ja hommikusöök. Surikaatide kohtasid on 20 ja neid jätkub kiirematele tellijatele.
Sõit mööda Route 62 nimelist maailma pikimat veiniorgu. Teele jääb hulk veinimõisasid; neis kõigis pakutakse ka degusteerimise ning kaasaostmise võimalust. Peatume ühes kohas (koha täpsustame hiljem) - 1ne veinidegustatsioon (ideaalis oleks see Boplaas`i portveinid). Klaine Karoo poolkõrbe ala. Swellendamis keeratakse poolkõrbest mere poole nisukasvatusaladele ja sealt edasi mere äärde Arnistoni, mis on maaliline koht vana kaluriküla ja pika liivarannaga; hotelli ees on ka ujumiseks turvaline koht.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Arniston Spa Hotel 4* pool facing room www.arnistonhotel.com 

Päev 13    13.11     Arniston - Agulhase neem - Hermanus - Stellenbosch   260 km      H/Õ
Esmalt Agulhase neem. Paljud on eksiarvamusel, et 2 ookeanit- Atlandi ja India ookean - kohtuvad Hea Lootuse neemel, aga see ei ole nii. 2 ookeani kohtumispaik on Agulhase neemel, Aafrika lõunapoolseimal tipul. Maaliline tormine rannik ja jalutuskäik 2 ookeani ühinemiskohta.
Seejärel sõit Hermanuse linnakesse, jalutuskäik Hermanuses.
Kaunis sõit mööda ookeaniäärt. Peatus Betty`s Bays Stony Point`i nimelises pingviinikoloonias, mis on suurim Lõuna-Aafrika pingviinikoloonia. Edasi üks Aafrika kaunemaid teelõikusid- meri ühel, kõrged mäed teisel pool.
2ne veinide degusteerimine.
Sõit venimaale.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Stellenbosch Lodge 4*  standard room  http://stblodge.co.za/ 

Päev 14    14.11     Veinituur - Kaplinn      H/L
Jalutuskäik Stellenboschi ilusas vanalinnas.
Veiniorg: Franschhoek: veinikeldri külastus ja 3s veinide degusteerimine.
Viimaseks Paarl ning Fairview veinimõis: veinide-juustude degustatsioon ja lõunasöök.
Lisaks veinidele tehakse teel fotopeatuseid looduskaunites kohtades, mälestusmärkide ja mõisahoonete juures.
Sõit Kaplinna.
Linnaekskursioon: kesklinn ja turuväljak, kus kunagi ammu oli orjaturg, kunagise Hollandi Ida-India kompanii aiad. Vana kindlus, mis on Lõuna-Aafrika vanim ehitis. Raekoda, kus Nelson Mandela pidas oma kõne peale vanglast vabanemist.
Majutus 2 ööd hotellis Fountains Hotel 4*   www.fountainshotel.co.za  

Päev 15     15.11    Hea Lootuse Neem     H/L
Esmalt Hout Bay- laevasõit hülgekoloonia juurde. Piki maalilist Chapmani teed poolsaare läänekaldal Hea Lootuse Neemele, kus külastatakse 2 kohta: Cape Point, kuhu 1 suund sõidetakse funikulööriga JA Hea Lootuse Neem (Cape of Good Hope), mis on Aafrika kontinendi edelapoolseim tipp. Soovijatel võimalus kõndida poolsaare tippu, kuhu on paar km ühes suunas ja paar km tagasi. Kes kõndimist ei armasta, saab niisama kauneid vaateid pikemalt nautida.
Tagasi sõidetakse piki poolsaare idakallast. Looduskaunites kohtades tehakse fotopeatuseid.
Õhtu soovitame veeta Viktoria & Alberti kaldapealsel ehk V & A Waterfront`il; soovijad paneme Waterfrondil maha, tagasi tuleb igaüks ise jalgsi või taksoga omale sobival ajal.

Päev 16    16.11    Kaplinn - algab tagasitee     H
Laudmägi. JUHUL, kui Laudmägi on pilvede või tuule tõttu suletud- Kirstenboshi botaanikaaed (MITTE mõlemad!). Järgmisena Bo-Kaap - värviliste majadega kunagine orjade kvartal.
Kaplinna pilpalinna külastus koos kohaliku aguli giidiga.
Sõit lennuväljale.
Kaplinn - Frankfurt LH 577 18:30 – 05:30 +1 ehk järgmisel päeval

Päev 17     17.11    KODUS!
Frankfurt - Tallinn LH 882 13:25 - 16:45

Hinnas sisaldub:
- lennud Tallinn - Frankfurt - Johannesburg ja Kaplinn – Frankfurt – Tallinn
- Lennujaamamaksud 458 €
- Lend Durban - Port Elizabeth
- Majutus 1 koht 2-kohalisest toast 3* ja 4* hotellides koos hommikusöökidega
- 8 õhtusööki
- 5 lõunasööki
- 4 veinide degusteerimist
- konditsioneeritud transport ringreisil
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde
Sissepääsutasud, mis juba sisalduvad reisipaketi hinnas: 4839 ZAR ehk 346 €
Voortrekkeri monument R 70
Bourkes Luck Potholes R 35
kosed R 10
Krugeri rahvuspargi tasu R 330
Loomavaatlussõit Krugeris R 850
Svaasimaa küla 120 R
Loomavaatlussõit ja pargi sissepääs Hluhluwes R 850
iSimangaliso loomavaatlussõit R 645
Paadisõit St. Lucia järvel R 195
Tsitsikamma rahvuspargi sissepääs R180
Big tree R 36
Cango koopad R 100
Jaanalinnufarmi külastus R 90
Surikaadid R 600
Veini degusteerimine 4 x R 50
Hülgekruiis R 90
Hea Lootuse Neeme sissepääs R 125
Köisraudtee R 58
Betty`s Bay pingviinikoloonia R 15
Kirstenboschi botaanikaaed R 55 VÕI
Table mountain köisraudtee pilet R 240

Hinnad on arvestatud kursiga 1€ = 14 ZAR (15.12.2016)


Hinnale lisandub:
- Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
- Jootrahad
- Reisikindlustus
- LAVi viisa 33€
- Viisa vormistamise tasu

Ja millega tuleb arvestada:

- Reisikorraldaja ei garanteeri kõikide loomade nägemist, sest rahvuspark ei ole loomaaed. Loomade nägemine sõltub osaliselt ilmast ja osaliselt õnnest ning kumbagi ei saa mitte mingi raha eest lubada.
- Reisikavas märgitud sõiduajad ja kohale jõudmised on arvestusega, et kõik sujub plaanipäraselt - teedel ei ole ummikuid, ilm on aastaajale kohaselt tavaline-keskmine, buss/lennuk ei vea alt, järjekorrad piiril/väravates on tavapäraselt lühikesed, keegi reisijatest ei kao ära/ kedagi ei pea kuskil ootama-otsima, piirdutakse tavapärase ostlemisajaga. Kui on kõrvalekaldeid, muutuvad ka kohale jõudmise ajad hilisemaks.
- Hotellides, mis on tehtud kunagistest mõisatest, farmidest, ümber ehitatud vanadest hotellidest, võivad toad olla erineva suuruse ja erineva sisustusega; reisikorraldaja ei saa garanteerida, et saate täpselt samasuguse toa kui naabril. Meie valikus on mõned sellised hotellid; need on palju isikupärasemad majutused ja teevad Aafrika-kogemust mitmekülgsemaks. 
- Reisile tuleks lisaks tavapärastele asjadele võtta kaasa binokkel ja taskulamp.
 - Aafrikas on ajal teine mõõde. Tark ei torma ja kellelgi pole kunagi kiiret. Seda ka teeninduses ning sellega tuleb arvestada.
- Varu alati peenemat raha, sest kassas ei pruugi olla vahetusraha. Kui vahetusraha ei ole, siis antakse tagasi kaubas (õlles, veinis jm sarnases).
- Internetiga on lood viletsamad kui Eestis; kõikides hotellides tubades netti ei ole. On reeglina fuajees ja mõnedes kohtades on see isegi tasuline.
- Reisiga lisandub paar kilo.

Kummutame mõned müüdid:

- Siin EI OLE ebola viirust. Esineb malaariat, aga selle vastu aitab kõige paremini gin-tonic. On palju HIV-d, aga sellest on ju võimalik väga lihtsalt hoiduda.
- Keegi ei tule päise päeva ajal kallale. Kui püsida turistidele ettenähtud piirkonnas, siis on see sama turvaline kui koduses Eestis. 
- Townshipis/pilpalinnas käime koos kohaliku giidiga ja siis on ka seal ohutus tagatud.
- Mustad on igati OK teenindajad ja kohati teevad isegi silmad ette valgetele teenindajatele.
 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse. 

 

HIND:

3400 € reisija tellides kuni 31.07.2017 

3500 € reisija tellides alates 1.08.2017

Ühese toa lisamaks 440 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
Kuupäev: 01.11-17.11.2017

Sarnased Reisid

RWANDA - UGANDA ringreis
13.02 - 26.02.2018

4475 / 3975

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
17.11 - 03.12.2017

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
10.11 - 26.11.2017

2840

SINGAPUR - INDONEESIA: BALI ringreis ja rannapuhkus

01.10.2017 - 16.10.2017

Alates 2150

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

10.10.2017 - 25.10.2017

2490

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

Alates 1865

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

2940

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

15.10.2017 - 30.10.2017

Alates 2390

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

Alates 1865

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2017 - 09.11.2017

VÄLJA MÜÜDUD

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

29.10.2017 - 13.11.2017

2240

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

30.10.2017 - 14.11.2017

2960

INDIA ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 30.11.2017

2120

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 01.12.2017

3380

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.12.2017 - 15.12.2017

3275

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

3775

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

2990

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

3345

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

2990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

2140

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 2160

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

1995

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

02.03.2018 - 18.03.2018

Alates 2100

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

2110

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

2645

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2825

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

02.12.2018 - 14.12.2018

EELBRONEERIMINE

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

17.10.2017 - 26.10.2017

1770

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.11.2017 - 17.11.2017

3400

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

10.11.2017 - 26.11.2017

2840

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

17.11.2017 - 03.12.2017

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

3170

RWANDA - UGANDA ringreis

13.02.2018 - 26.02.2018

4475 / 3975

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

12.03.2018 - 28.03.2018

2700

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1460

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3240

LÕUNA-HIINA ringreis

18.04.2018 - 30.04.2018

2515

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2655

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

alates 1290

SRI LANKA rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

alates 1290

Finnairi piletid üle maailma

01.10.2016 - 08.10.2017

alates 169 €