INDO-HIINA
print
INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža
16.03.2020 -> 01.04.2020
EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26


 

16.03 - 1.04.2020 INDO-HIINA RINGREIS: VIETNAM - LAOS - KAMBODŽA


HIND:
Saadaval ka meeskoht
2725 €/ reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 15.11.2019

2945 € tellimisel alates 16.11.2019 

Ühese toa lisamaks 545 €

 

1.päev    16.03    Lend Tallinn - Istanbul
Lennud ühe läbihinnaga pileti peal, pagas ja pardakaardid Hanoini välja.
TK 1424   Tallinn – Istanbul     18:10 -  22:30 

2. päev   17.03    Istanbul - Hanoi
TK 164   Istanbul – Hanoi        02:25 – 16:05 
Saabumine Hanoisse, transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis  Le Carnot Hanoi 4*    Superior tuba    http://hotellecarnot.com 

3. päev  18.03   HANOI    H/L
Hanoi ekskursioon. Hanoi on omanäoline linn alleede, prantsuse koloniaalarhitektuuriga, rahulike tiikide ja idamaiste templitega.
Linnaekskursiooni sisse kuuluvad:
Ho Chi Minh’I kompleks: Ho Mausoleum (väljaspoolt), tema kodumaja vaiade peal ja Hanoi sümboliks saanud Ühe Samba Pagood;
Etnoloogiamuuseum, kus saab ülevaate Vietnami etnilisest mitmekülgsusest. Siin on väljapanek nii siseruumides kui ka õues, kus on eksponeeritud elusuuruses hooned.
2 templit: Quan Thanh taoistlik tempel ja Tran Quoc budistlik pagood Läänejärve kaldal.
Konfutsianistlik Kirjanduse tempel, kus asus ka Vietnami esimene ülikool aastast 1070.
Velorikšadega (kohapeal tuntud kui cyclo) sõit Hanoi vanalinnas, mida tuntakse ka nimega “36 tänavat”.
Õhtul vee-nukuteatri etendus.  Transfeer hotelli.
Lõunasöök päeva jooksul.

4. päev    19.03     Hanoi – Halongi laht      H/L/Õ
9:00 algab 3-tunnine sõit Halong Bay`sse. Tee läheb läbi Punase Jõe delta viljakate põllumaade ning tee ääres näeb vietnami põllumehi nende igapäevastel töödel - töötamas riisipõldudel, vesipühvlitega põldu kündmas ning vedamas põrssaid mootorrattal külaturule.
Laevale registreerimine ning transfeer laeva; algab ööbimisega merereis Halongi lahel 1969 saarega saarestikus.
Lõunasöök mereandidest.  Mööda libisevad maalilised püstloodis seintega kaljusaared; külastatakse ka ühte suurt koobast ja laguuni. Õhtupoolikul on soovijatel võimalus laevast ujuma minna. Päikeseloojangul jäädakse ööseks ankrusse. Õhtusöök.
Ööbimine kesk Halongi lahte laevas Victory Cruise 4*   Superior kajut    www.victoryhalong.com 

5. päev    20.03      Halongi laht – Ninh Binh      H/Brunch
Merereis tagasi Halongi linna. Varahommikul hommikukohv ja hiljem brunch laevas - hiline hommikusöök/varajane lõunasöök.
Tagasi maal jätkub sõit bussiga Halongist Ninh Binhi (u. 4 tundi), kus on Halongile sarnased karstikaljud, aga kuival maal ja jõgede-järvede keskel.
Majutus 1 öö hotellis  Emeralda Ninh Binh 4*  superior tuba   www.emeraldaresort.com 

6. päev    21.03      Ninh Binh – Hanoi – Luang Prabang      H/L
Hommikul  2-tunnine paaadisõit Trang Ani looduskaitsealal, kus lubjakivikaljud ja künkad ääristavad käänulist jõge. Kaljudes on mitmeid koopaid, milledest sõidetakse läbi, jõe kallastel budistlikud templid ja pagoodid.
Kuningas Dinh`I ja kuningas Le templid.
Lõunasöök.
Sõit läbi kohaliku külamaastiku Hanoisse ja lend Luang Prabangi (Laos): QV 314   19:10 -  20:30         
Transfeer Luang Prabangi hotelli. 
Majutus 3 ööd hotellis  Villa Maydou 4*    https://www.villamaydou.com/english/ 

7. päev    22.03       LUANG PRABANG:  MÄGIRAHVASTE KÜLAD - KUANG SI KOSK              H/L
Luang Prabang paikneb 2 jõe – suure Mekongi ja selle lisajõe Nam Khani – vahel ning on vägagi omanäoline segu prantsuse koloniaalsest ja lao traditsioonilisest arhitektuurist.
Esmalt kunagine kuningapalee, kus praegu paikneb rahvusmuuseum. Kuningapalee on ehitatud aastal 1904 prantslaste koloniaalajal kuningas Sisavang Vongile ja tema perele. Praegu on siin eksponeeritud kunstiväärtused ja kalliskivid, omaette vaatamisväärsuseks on palee ise.
Edasi minnakse kõrval asuvasse Wat Mai templisse, mis on kuulus oma 5-astmelise katuse ja kuldsete kaunistuste poolest. Pimai ehk Lao uuel aastal tuuakse siia Pra Bang`i nimeline väike Buddha kuju, mida muul ajal hoitakse kuningapalee muuseumis, et kogu rahvas saaks seda jumaldatud kuju näha.
Sõit linnast 32 km välja mägedesse, Kuangsi koskede juurde. Teel koskede juurde peatus mägirahvaste külas.
Kosed langevad kaskaadidena lubjakivist terrasse mööda alla, moodustades rea türkiissiniseid basseine, kus on hea kuumal päeval supelda. Kosed paiknevad tihedas džunglis, kus on mitmeid jalgradasid. Kes soovib, saab ujuda, kes ujuda ei taha, saab veeta aega metsas jalutades ja džunglitaimestikuga tutvudes.
Piknik-lõuna kose juures.
Tagasi Luang Prabangi. Õhtupoolikul enne päikeseloojangut ronitakse 328 trepiastet üles Phousi mäkke, millelt avaneb vaade all laiuvale linnale. Künka juures peatänaval avatakse õhtul 18 ajal mägihõimude rahvaste turg, kus erinevate mägihõimude elanikud müüvad oma traditsioonilist kaupa. Vaba aeg turul vaatamiseks-ostlemiseks; kes ostelda ei taha, siis saab tänava otsas paiknevas baaris õlut või mahla juua. 

8. päev    23.03     LUANG PRABANG – PHA TAD KE BOTAANIKAAED     H/L
Varahommikul (5:40) sõit templite juurde, kus saab oma silmaga näha, kuidas oranži rüütatud mungad ja noorukesed noviitsid lahkuvad pikkades ridades pagoodidest koguma lahketelt annetajatelt oma päevast toidunormi.
Seejärel kohaliku värske toidu turu külastus, mis toimib hommikuti Kuningapalee kõrval tänavatel.
Tagasi hotelli ja hommikusöök.
Paadisõit Pha Tad Ke botaanikaaeda - ingveriaed, keskne etno-botaanikaaed. Jalutuskäik Mekongi mägisel kaldapealsel. Palmiaed, bambusaed, vaade riisipõldudele.
Lõunasöök.
Pealelõunal jalutuskäik kohalikes külades ja UNESCO programmide abil restaureeritud templite külastus.
Tagasi Luang Prabangi hotelli.

9. päev    24.03      LUANG PRABANG – PAK OU KOOPAD - KAMU LODGE     H/L/Õ
Peale hommikusööki vabastatakse toad, jäetakse oma suur pagas hoiule ja minnakse 2- päevasele retkele värvikate kohalike rahvaste juurde ja Mekongi jõereisile. Algatuseks ühe Laose kaunima templi Vat Xieng Thong külastamine - kuldsete väravate ja kaunistustega ning värviliste freskomaalingutega.  Lao traditsioonilise maja külastus.
Edasi jõesadamasse ja algab paadisõit.
Teel peatutakse Pak Ou koobaste juures, kus on tuhandeid kullatud Buddha kujusid. Kujud on tihedalt paigutatud kahte jõe kohal kõrguvasse lubjakivist uuristatud koopasse. Väikseimad kujud on vaid mõne sentimeetrised, suurimad inimese-suurused. Turistid ei ole peamised koobaste külastajad - koopad on kohalike elanike palverännakute sihiks. Koopa sissepääsu juurest avanevad uhked vaated all laiuvatele Mekongile ja Nam Ou jõele.
Lõunaks jõutakse Kamu Lodge, kus on 20 ilusat telk-majutust; kõik oma dušši ja wc-ga.
Lõuna lodges maalilises söögikohas kesk riisipõldusid.
Pealelõuna saab igaüks veeta endale sobivalt: külastada kõrvalasuvat kohalikku kamude küla, osaleda põllumajandustöödel riisipõllul - riisi istutada või koristada vastavalt hetke vajadusele, proovida kalapüüki kohalikul viisil, otsida ja uhta kulda Mekongist (kõik, mis leiate, on Teie oma!), osaleda vibulaskmise võistlusel või lihtsalt puhata ilusas kohas.
See on rahulik päev täis kohalike rahvaste külasid - kaunist loodust - maastikke kui piltpostkaardilt. Siinkandis elavad lumid ehk orurahvas, kes elavad tasandikel ning thuengid ehk mohni-khmeeri rahvad, kelle gruppi kuulub 30 erinevat hõimu, kes kõik elavad mägedes.
See on rahulik päev, näeb loodust-põllumajandust-külaelu. Päev eemal tavapärastelt turistide radadelt ning võimalus kogeda midagi tõeliselt ehedat ja eksootilist.
Õhtusöök.
Majutus 1 öö  Kamu Lodge     www.kamulodge.com 

10. päev     25.03     KAMU LODGE – LUANG PRABANG – SIEM REAP     H/Õ
Peale hommikusööki algab tagasitee mööda jõge Luang Prabangi. Luang Prabangi jõudes transfeer lennuväljale ja lend Kambodžasse
Lend  QV 525     Luang Prabang – Siem Reap       13:40 -  15:40
Transfeer hotelli.
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.
Majutus 3 ööd hotellis Somadevi Angkor Hotel 4*  Superior tuba   www.somadeviangkor.com 

11. päev    26.03      SIEM REAP – ANGKOR WAT        H/L
Väga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev - päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik.
Hommikupoolikul külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile.
Lõunasöök.
Pealelõunal väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.

12. päev    27.03    ANGKOR WAT   - BANTEAY SREY – PHNOM PENH       H/L
Hommikul 12st sajandist pärineva maailmakuulsa Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Aspara tantsijanna kujutisega.
Edasi 35 km sõitu läbi kohalike külade-põldude kaugeima templi, Banteay Srei ehk naiste tsitadelli juurde. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist.
Järgneb pikk bussisõit Phnom Penhi. Lõunasöök päeva jooksul.
Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh Hotel 4*   Superior tuba    www.phnompenhhotel.com
Lõunasöök päeva jooksul.

13.päev    28.03     PHNOM PENH – CHAU DOC       H/Õ
Phnom Penhi ekskursioon: aastast 1866 pärit kuningapalee kompleks, kus külastatakse ka Hõbepagoodi. Rahvusmuuseum. Wat Phnomi küngas, millelt linn on alguse saanud.
Transfeer paadisadamasse ja paadisõit Phnom Penhist Chau Doci, u. 6 tundi. Paat on katusega ja sees on mugavate allalastavate seljatugedega istmetega sisesalong, paadi ahtris vabas õhus puupingid ning mõned inimesed mahuvad soovi korral ka paadi vööri istuma. Ilus sõit mööda jõge.
Poole tee peal on peatus, kus ületatakse riigipiir - lahkutakse Vietnamist ja sisenetakse Kambodžasse. Seda tehakse jõeäärses piiripuntis. Käsipagas rahakoti–fotoaparaadi jm väärtesemetega tuleb kaasa võtta, kohver ootab laevas.
Saabumine Chau Doci.  Transfeer hotelli ja õhtusöök hotellis.
Majutus 1 öö hotellis  Chau Pho Hotel 3*  deluxe tuba    http://chauphohotel.com/ 

14. päev    29.03     CHAU  DOC  -  CAI BE        H/Õ
Hommikul kohaliku turu külastus ja paadisõit Chau Giangi rajooni, mis on Cham vähemuse elupaik. Chamid valitsesid 2-9. Saj.-l Lõuna-Vietnami rannikualasid ja on algselt hindu rahvast muutunud muhameedlasteks. Chamid on tuntud ka kui siidikudujad. Ka nende arhitektuur on erinev teistest kohalikest. Külastatakse khmeeri templit ja ujuvat kalakasvatust.
Tagasi Chau Doci ja sõit Sa Deci, kus külastatakse kaunilt taastatud traditsioonilist, rikka hiina kaupmehe maja,  kes oli ka Marguerite Duras romaani „Armuke“ peategelase prototüübiks. .
Sõit Vinh Longi, kus alustatakse paadisõitu oma mekongiäärsesse majutuskohta.
Majutus 1 öö hotellis  Mekong Riverside 3*  Garden view/ Lake view toad    http://mekongriversideresort.vn 

15. päev    30.03      CAI BE – SAIGON       H/L
Peale hommikusööki jätkub paadisõit Mekongil. Paadiga külastataks Cai Be ujuvat turgu, sõidetakse mööda troopilistest puuviljaaedadest ja käiakse mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses. Lühike sõit kanalitel ja Mekongi lisajõgedel sõudepaatidega.
Sõit jätkub bussiga Saigoni. Saigoni saabudes linnaekskursioon kesklinna osas. Saigoni koloniaalajastu vaatamisväärsused - Notre Dame Katedraal (väljaspoolt), vana Saigoni postkontor, Dong Khoi tänav (kunagine Rue Catinat), Continental hotell, Ooperimaja ja Raekoda.
Katsume lõpetada varakult, et õhtupoolikul jääks igaühel aega omal käel linnas jalutada–ostelda.
Majutus hotellis 1 öö hotellis  Aristo Hotel 4*   Premierdeluxe toad    www.aristosaigonhotel.com 

16. päev    31.03      SAIGON  - ISTANBUL      H/L
Peale hommikusööki jätkub Saigoni linnaekskursioon: mere jumalannale pühendatud Thien Hau hiina tempel, mis on ka kohaliku hiina kogukonna kohtumispaik. Binh Tay turu külastus. Sõjamälestiste muuseum ning Taasühinemise hall ehk kunagine Lõuna-Vietnami presidendipalee ja valitsuse peakorter.
Lõuna päeva jooksul.
Transfeer lennuväljale ja lend koju.   TK163  21:10 – 4:15   Ho Chi Minh City - Istanbul   

17. päev     1.04     ISTANBUL - TALLINN
TK 1421   Istanbul - Tallinn      8:15 – 11:30 

 

Hind sisaldab:

• Turkish Airlinesi liinilennud (lubatud pagas 30 kg)
• Majutus 1 koht 2ses toas 3 ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 14 hommikul
• Programmis märgitud lõuna (11) - ja õhtusöögid (5)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• 2 kohapealset lendu: Hanoi - Luang Prabang ja Luang Prabang – Siem Reap (lubatud pagas 20 kg)
• Laevasõit Phnom Penh – Chau  Doc
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

 

Hinnale lisandub:

• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami viisa 50USD (makstakse esimesel riiki sisenemisel)
• Viisa kutse tellimise tasu 15 €
• Laose viisa 31USD (makstakse riiki saabumisel)
• Kambodza viisa 30USD (makstakse riiki saabumisel)
• Jootrahad
• Reisikindlustus

                

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.
 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.16.03 - 1.04.2020  INDO-HIINA RINGREIS: VIETNAM – LAOS - KAMBODŽA
Hind:
2625 €/ reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 31.05.20192925 € tellimisel alates 1.06.2019 
Ühese toa lisamaks 545 €
1.päev    16.03    Lend Tallinn - IstanbulLennud ühe läbihinnaga pileti peal, pagas ja pardakaardid Hanoini välja.TK 1424   Tallinn – Istanbul     18:10 -  22:30 
2. päev    17.03    Istanbul - HanoiTK 164   Istanbul – Hanoi        02:25 – 16:05  Saabumine Hanoisse, transfeer hotelli.Majutus 2 ööd hotellis  Le Carnot Hanoi 4*    Superior tuba    http://hotellecarnot.com  
3. päev   18.03       HANOI       H/LHanoi ekskursioon. Hanoi on omanäoline linn alleede, prantsuse koloniaalarhitektuuriga, rahulike tiikide ja idamaiste templitega.Linnaekskursiooni sisse kuuluvad:Ho Chi Minh’I kompleks: Ho Mausoleum (väljaspoolt), tema kodumaja vaiade peal ja Hanoi sümboliks saanud Ühe Samba Pagood; Etnoloogiamuuseum, kus saab ülevaate Vietnami etnilisest mitmekülgsusest. Siin on väljapanek nii siseruumides kui ka õues, kus on eksponeeritud elusuuruses hooned.2 templit: Quan Thanh taoistlik tempel ja Tran Quoc budistlik pagood Läänejärve kaldal.Konfutsianistlik Kirjanduse tempel, kus asus ka Vietnami esimene ülikool aastast 1070. Velorikšadega (kohapeal tuntud kui cyclo) sõit Hanoi vanalinnas, mida tuntakse ka nimega “36 tänavat”.Õhtul vee-nukuteatri etendus.  Transfeer hotelli. Lõunasöök päeva jooksul.
4. päev    19.03     Hanoi – Halongi laht     H/L/Õ9:00 algab 3-tunnine sõit Halong Bay`sse. Tee läheb läbi Punase Jõe delta viljakate põllumaade ning tee ääres näeb vietnami põllumehi nende igapäevastel töödel - töötamas riisipõldudel, vesipühvlitega põldu kündmas ning vedamas põrssaid mootorrattal külaturule.Laevale registreerimine ning transfeer laeva; algab ööbimisega merereis Halongi lahel 1969 saarega saarestikus.Lõunasöök mereandidest.  Mööda libisevad maalilised püstloodis seintega kaljusaared; külastatakse ka ühte suurt koobast ja laguuni. Õhtupoolikul on soovijatel võimalus laevast ujuma minna. Päikeseloojangul jäädakse ööseks ankrusse. Õhtusöök.Ööbimine kesk Halongi lahte laevas Victory Cruise 4*   Superior kajut    www.victoryhalong.com 
5. päev    20.03      Halongi laht – Ninh Binh      H/BrunchMerereis tagasi Halongi linna. Varahommikul hommikukohv ja hiljem brunch laevas - hiline hommikusöök/varajane lõunasöök.Tagasi maal jätkub sõit bussiga Halongist Ninh Binhi (u. 4 tundi), kus on Halongile sarnased karstikaljud, aga kuival maal ja jõgede-järvede keskel. Majutus 1 öö hotellis  Emeralda Ninh Binh 4*  superior tuba   www.emeraldaresort.com
6. päev    21.03      Ninh Binh – Hanoi – Luang Prabang      H/LHommikul  2-tunnine paaadisõit Trang Ani looduskaitsealal, kus lubjakivikaljud ja künkad ääristavad käänulist jõge. Kaljudes on mitmeid koopaid, milledest sõidetakse läbi, jõe kallastel budistlikud templid ja pagoodid. Kuningas Dinh`I ja kuningas Le templid.Lõunasöök.Sõit läbi kohaliku külamaastiku Hanoisse ja lend Luang Prabangi (Laos): QV 314   19:10 -  20:30         Transfeer Luang Prabangi hotelli.  Majutus 3 ööd hotellis  Villa Maydou 4*    https://www.villamaydou.com/english/     
7. päev    22.03       LUANG PRABANG:  MÄGIRAHVASTE KÜLAD - KUANG SI KOSK              H/LLuang Prabang paikneb 2 jõe – suure Mekongi ja selle lisajõe Nam Khani – vahel ning on vägagi omanäoline segu prantsuse koloniaalsest ja lao traditsioonilisest arhitektuurist. Esmalt kunagine kuningapalee, kus praegu paikneb rahvusmuuseum. Kuningapalee on ehitatud aastal 1904 prantslaste koloniaalajal kuningas Sisavang Vongile ja tema perele. Praegu on siin eksponeeritud kunstiväärtused ja kalliskivid, omaette vaatamisväärsuseks on palee ise. Edasi minnakse kõrval asuvasse Wat Mai templisse, mis on kuulus oma 5-astmelise katuse ja kuldsete kaunistuste poolest. Pimai ehk Lao uuel aastal tuuakse siia Pra Bang`i nimeline väike Buddha kuju, mida muul ajal hoitakse kuningapalee muuseumis, et kogu rahvas saaks seda jumaldatud kuju näha.Sõit linnast 32 km välja mägedesse, Kuangsi koskede juurde. Teel koskede juurde peatus mägirahvaste külas.Kosed langevad kaskaadidena lubjakivist terrasse mööda alla, moodustades rea türkiissiniseid basseine, kus on hea kuumal päeval supelda. Kosed paiknevad tihedas džunglis, kus on mitmeid jalgradasid. Kes soovib, saab ujuda, kes ujuda ei taha, saab veeta aega metsas jalutades ja džunglitaimestikuga tutvudes.Piknik-lõuna kose juures.Tagasi Luang Prabangi. Õhtupoolikul enne päikeseloojangut ronitakse 328 trepiastet üles Phousi mäkke, millelt avaneb vaade all laiuvale linnale. Künka juures peatänaval avatakse õhtul 18 ajal mägihõimude rahvaste turg, kus erinevate mägihõimude elanikud müüvad oma traditsioonilist kaupa. Vaba aeg turul vaatamiseks-ostlemiseks; kes ostelda ei taha, siis saab tänava otsas paiknevas baaris õlut või mahla juua. 
8. päev    23.03     LUANG PRABANG – PHA TAD KE BOTAANIKAAED     H/LVarahommikul (5:40) sõit templite juurde, kus saab oma silmaga näha, kuidas oranži rüütatud mungad ja noorukesed noviitsid lahkuvad pikkades ridades pagoodidest koguma lahketelt annetajatelt oma päevast toidunormi.Seejärel kohaliku värske toidu turu külastus, mis toimib hommikuti Kuningapalee kõrval tänavatel.Tagasi hotelli ja hommikusöök. Paadisõit Pha Tad Ke botaanikaaeda - ingveriaed, keskne etno-botaanikaaed. Jalutuskäik Mekongi mägisel kaldapealsel. Palmiaed, bambusaed, vaade riisipõldudele. Lõunasöök.Pealelõunal jalutuskäik kohalikes külades ja UNESCO programmide abil restaureeritud templite külastus.Tagasi Luang Prabangi hotelli.
9. päev    24.03      LUANG PRABANG – PAK OU KOOPAD - KAMU LODGE     H/L/ÕPeale hommikusööki vabastatakse toad, jäetakse oma suur pagas hoiule ja minnakse 2- päevasele retkele värvikate kohalike rahvaste juurde ja Mekongi jõereisile. Algatuseks ühe Laose kaunima templi Vat Xieng Thong külastamine - kuldsete väravate ja kaunistustega ning värviliste freskomaalingutega.  Lao traditsioonilise maja külastus. Edasi jõesadamasse ja algab paadisõit.Teel peatutakse Pak Ou koobaste juures, kus on tuhandeid kullatud Buddha kujusid. Kujud on tihedalt paigutatud kahte jõe kohal kõrguvasse lubjakivist uuristatud koopasse. Väikseimad kujud on vaid mõne sentimeetrised, suurimad inimese-suurused. Turistid ei ole peamised koobaste külastajad - koopad on kohalike elanike palverännakute sihiks. Koopa sissepääsu juurest avanevad uhked vaated all laiuvatele Mekongile ja Nam Ou jõele. Lõunaks jõutakse Kamu Lodge, kus on 20 ilusat telk-majutust; kõik oma dushi ja wc-ga. Lõuna lodges maalilises söögikohas kesk riisipõldusid. Pealelõuna saab igaüks veeta endale sobivalt: külastada kõrvalasuvat kohalikku kamude küla, osaleda põllumajandustöödel riisipõllul - riisi istutada või koristada vastavalt hetke vajadusele, proovida kalapüüki kohalikul viisil, otsida ja uhta kulda Mekongist (kõik, mis leiate, on Teie oma!), osaleda vibulaskmise võistlusel või lihtsalt puhata ilusas kohas.See on rahulik päev täis kohalike rahvaste külasid - kaunist loodust - maastikke kui piltpostkaardilt. Siinkandis elavad lumid ehk orurahvas, kes elavad tasandikel ning thuengid ehk mohni-khmeeri rahvad, kelle gruppi kuulub 30 erinevat hõimu, kes kõik elavad mägedes.See on rahulik päev, näeb loodust-põllumajandust-külaelu. Päev eemal tavapärastelt turistide radadelt ning võimalus kogeda midagi tõeliselt ehedat ja eksootilist.Õhtusöök.Majutus 1 öö  Kamu Lodge     www.kamulodge.com 
10. päev     25.03     KAMU LODGE – LUANG PRABANG – SIEM REAP    H/ÕPeale hommikusööki algab tagasitee mööda jõge Luang Prabangi. Luang Prabangi jõudes transfeer lennuväljale ja lend KambodžasseLend  QV 525    Luang Prabang – Siem Reap      13:40 -  15:40Transfeer hotelli.Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.Majutus 3 ööd hotellis Somadevi Angkor Hotel 4*  Superior tuba  www.somadeviangkor.com 
11. päev    26.03      SIEM REAP – ANGKOR WAT        H/LVäga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev - päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik. Hommikupoolikul külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile.Lõunasöök.Pealelõunal väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.
12. päev    27.03  ANGKOR WAT   - BANTEAY SREY – PHNOM PENH     H/LHommikul 12st sajandist pärineva maailmakuulsa Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Aspara tantsijanna kujutisega. Edasi 35 km sõitu läbi kohalike külade-põldude kaugeima templi, Banteay Srei ehk naiste tsitadelli juurde. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist. Järgneb pikk bussisõit Phnom Penhi. Lõunasöök päeva jooksul.Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh Hotel 4*   Superior tuba    www.phnompenhhotel.comLõunasöök päeva jooksul. 13.päev    28.03    PHNOM PENH – CHAU DOC      H/ÕPhnom Penhi ekskursioon: aastast 1866 pärit kuningapalee kompleks, kus külastatakse ka Hõbepagoodi. Rahvusmuuseum. Wat Phnomi küngas, millelt linn on alguse saanud.Transfeer paadisadamasse ja paadisõit Phnom Penhist Chau Doci, u. 6 tundi. Paat on katusega ja sees on mugavate allalastavate seljatugedega istmetega sisesalong, paadi ahtris vabas õhus puupingid ning mõned inimesed mahuvad soovi korral ka paadi vööri istuma. Ilus sõit mööda jõge.Poole tee peal on peatus, kus ületatakse riigipiir - lahkutakse Vietnamist ja sisenetakse Kambodžasse. Seda tehakse jõeäärses piiripuntis. Käsipagas rahakoti–fotoaparaadi jm väärtesemetega tuleb kaasa võtta, kohver ootab laevas.Saabumine Chau Doci.  Transfeer hotelli ja õhtusöök hotellis.Majutus 1 öö hotellis  Chau Pho Hotel 3*  deluxe tuba    http://chauphohotel.com/ 
14. päev    29.03     CHAU  DOC  -  CAI BE        H/ÕHommikul kohaliku turu külastus ja paadisõit Chau Giangi rajooni, mis on Cham vähemuse elupaik. Chamid valitsesid 2-9. Saj.-l Lõuna-Vietnami rannikualasid ja on algselt hindu rahvast muutunud muhameedlasteks. Chamid on tuntud ka kui siidikudujad. Ka nende arhitektuur on erinev teistest kohalikest. Külastatakse khmeeri templit ja ujuvat kalakasvatust. Tagasi Chau Doci ja sõit Sa Deci, kus külastatakse kaunilt taastatud traditsioonilist, rikka hiina kaupmehe maja,  kes oli ka Marguerite Duras romaani „Armuke“ peategelase prototüübiks. .Sõit Vinh Longi, kus alustatakse paadisõitu oma mekongiäärsesse majutuskohta. Majutus 1 öö hotellis  Mekong Riverside 3*  Garden view/ Lake view toad    http://mekongriversideresort.vn   
15. päev    30.03      CAI BE – SAIGON      H/LPeale hommikusööki jätkub paadisõit Mekongil. Paadiga külastataks Cai Be ujuvat turgu, sõidetakse mööda troopilistest puuviljaaedadest ja käiakse mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses. Lühike sõit kanalitel ja Mekongi lisajõgedel sõudepaatidega.Sõit jätkub bussiga Saigoni. Saigoni saabudes linnaekskursioon kesklinna osas. Saigoni koloniaalajastu vaatamisväärsused - Notre Dame Katedraal (väljaspoolt), vana Saigoni postkontor, Dong Khoi tänav (kunagine Rue Catinat), Continental hotell, Ooperimaja ja Raekoda. Katsume lõpetada varakult, et õhtupoolikul jääks igaühel aega omal käel linnas jalutada–ostelda.Majutus hotellis 1 öö hotellis  Aristo Hotel 4*   Premierdeluxe toad    www.aristosaigonhotel.com 
16. päev    31.03      SAIGON  - ISTANBUL     H/LPeale hommikusööki jätkub Saigoni linnaekskursioon: mere jumalannale pühendatud Thien Hau hiina tempel, mis on ka kohaliku hiina kogukonna kohtumispaik. Binh Tay turu külastus. Sõjamälestiste muuseum ning Taasühinemise hall ehk kunagine Lõuna-Vietnami presidendipalee ja valitsuse peakorter.Lõuna päeva jooksul.Transfeer lennuväljale ja lend koju.   TK163  21:10 – 4:15   Ho Chi Minh City - Istanbul   
17. päev     1.04     ISTANBUL - TALLINNTK 1421   Istanbul - Tallinn      8:15 – 11:30 
Hind sisaldab:• Turkish Airlinesi liinilennud (lubatud pagas 30 kg)• Majutus 1 koht 2ses toas 3 ja 4* hotellides vastavalt programmile• Hommikusöögid 14 hommikul• Programmis märgitud lõuna (11) - ja õhtusöögid (5)• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid • KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD• 2 kohapealset lendu: Hanoi - Luang Prabang ja Luang Prabang – Siem Reap (lubatud pagas 20 kg)• Laevasõit Phnom Penh – Chau  Doc• kohalik inglise keelt kõnelev giid• Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keeldeHinnale lisandub:• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde• Vietnami viisa 50USD (makstakse esimesel riiki sisenemisel)• Viisa kutse tellimise tasu 15 €• Laose viisa 31USD (makstakse riiki saabumisel)• Kambodza viisa 30USD (makstakse riiki saabumisel)• Jootrahad • Reisikindlustus Müüme oma reisidele ka üksikuid mees- ja naiskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.Kui 21 - 45 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.  
Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked.                  
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 
Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.                           •HindHind:Tellimisel kuni 31.01.2017 2740€/ reisija 1 koht 2ses toas
Alates 1.02.2017 2950€ /reisija

HIND:
Saadaval ka meeskoht
2725 €/reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 15.11.2019

2945 € tellimisel alates 16.11.2019 

Ühese toa lisamaks 545 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža
Kuupäev: 16.03-01.04.2020

Sarnased Reisid

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža
01.11 - 17.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis
27.04 - 07.05.2020

1895

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis
27.10 - 13.11.2020

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

01.11.2019 - 17.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

07.11.2019 - 20.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 29.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

01.12.2019 - 13.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis ja rannapuhkus

14.01.2020 - 29.01.2020

3270

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

15.01.2020 - 30.01.2020

2930

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

16.01.2020 - 29.01.2020

3065

PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

29.01.2020 - 13.02.2020

VÄLJA MÜÜDUD

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

31.01.2020 - 16.02.2020

2870

TAI - KAMBODŽA - VIETNAM ringreis ja rannapuhkus

16.02.2020 - 01.03.2020

2100

VIETNAM: Saigon ja rannapuhkus

17.02.2020 - 03.03.2020

alates 1290

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

26.02.2020 - 12.03.2020

alates 2005

OMAAN: ringreis ja rannapuhkus

01.03.2020 - 12.03.2020

2300

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

06.03.2020 - 22.03.2020

2055

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

09.03.2020 - 24.03.2020

alates 1840

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

09.03.2020 - 24.03.2020

3195

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

15.03.2020 - 30.03.2020

3140

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

18.03.2020 - 03.04.2020

2160

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

18.03.2020 - 03.04.2020

2295

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

18.03.2020 - 03.04.2020

2715

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

18.03.2020 - 02.04.2020

alates 2490

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

08.10.2020 - 24.10.2020

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

17.10.2020 - 01.11.2020

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2020 - 16.11.2020

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 27.11.2020

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 25.11.2020

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 13.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

01.11.2019 - 17.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

14.02.2020 - 01.03.2020

3230

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

16.03.2020 - 01.04.2020

2725

JAAPAN

08.04.2020 - 17.04.2020

3350

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

27.04.2020 - 07.05.2020

1895

USBEKISTAN: ringreis

27.04.2020 - 04.05.2020

1390

GRUUSIA ringreis

09.05.2020 - 17.05.2020

1040

GRUUSIA ringreis

29.08.2020 - 06.09.2020

EELBRONEERIMINE

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

29.08.2020 - 08.09.2020

1850

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis PAMIIRIDEGA

09.09.2020 - 24.09.2020

EELBRONEERIMINE

ARMEENIA ringreis

09.09.2020 - 17.09.2020

1120

PERUU - BOLIIVIA - TŠIILI ringreis

23.09.2020 - 09.10.2020

EELBRONEERIMINE

NEPAL JA BHUTAN ringreis

03.10.2020 - 17.10.2020

EELBRONEERIMINE

PERUU - BOLIIVIA - TŠIILI ringreis

09.10.2020 - 25.10.2020

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

27.10.2020 - 13.11.2020

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad

AirBaltic BIG SALE

29.10.2019 - 12.11.2019

alates 86 €