INDO-HIINA
print
INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
10.11.2017 -> 26.11.2017
EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26


 

10.11 - 26.11.2017 INDO-HIINA RINGREIS: VIETNAM - KAMBODŽA - LAOS

Hind:
Tellimisel kuni 31.07.2017
2840 €/ reisija 1 koht 2ses toas

Saadaval ka naiskoht

Alates 1.08.2017
2950 €/reisija

Ühese toa lisamaks 540 €

1.päev    10.11    Lend Tallinn - Istanbul
Lennu- ja ooteaeg kokku Tallinn – Istanbul – Ho Chi Minh City(Saigon) 17 tundi 25min.
Lennud ühe läbihinnaga pileti peal, pagas ja pardakaardid Saigonini välja.
TK 1424 Tallinn – Istanbul 18:20 - 22:40 (3h 30 min)

2. päev    11.11    ISTANBUL - SAIGON
TK 168 Istanbul – Ho Chi Minh City 02:40 – 16:55 (10h)
Saabumine Ho Chi Minh City`sse ehk Saigoni.
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd Aristo Hotel 4* Premier deluxe tuba http://aristosaigonhotel.com/ 

3. päev   12.11    CU CHI TUNNELID – SAIGONI KESKLINN     H/L
2 tundi sõitu läbi külamaastiku (ka kautšukiistanduste) Cu Chi tunnelitesse. See on viet kongide ehk vastupanuliikumise poolt rajatud tunnelite võrgustik, kus on maa-alused töö- ja eluruumid, köögid jm. Hea väljapanek sellest, kuidas käis sissisõda: millised tunnelid-punkrid, kus ja kuidas tehti süüa, millest valmistati relvi. Ühte tunnelilõiku pääsevad saledamad-väiksemad inimesed ka sisse, kuid suuremad inimesed kahjuks mitte. Kõige suuremad reisijad saavad vabas õhus vaadata lahtikaevatud tunneleid.
Lõunasöök.
Linnaekskursioon kesklinna osas, mida kohalik rahvas kutsub endiselt Saigoniks. Saigoni koloniaalajastu vaatamisväärsused - Notre Dame Katedraal (väljaspoolt), vana Saigoni postkontor, Dong Khoi tänav (kunagine Rue Catinat), Continental hotell, Ooperimaja ja Raekoda.
Katsume lõpetada varakult, et pealelõunal-õhtupoolikul jääks igaühel aega omal käel linnas jalutada–ostelda.

4. päev    13.11     PRESIDENDIPALEE – SÕJAMUUSEUM - MEKONGI DELTA       H/L
Jätkub Saigoni linnaekskursioon. Kunagine presidendipalee (u. 1 tund) ja sõjamuuseum.
2,5 tundi sõitu Cai Be`sse Mekongi kaldal. Lõputud smaragdrohelised riisipõllud, puuviljaaiad, kohalikud külad ja veeteede rägastik - selline on elu Mekongi deltas.
Lõunasöök kohalikus restoranis. Pealelõunal vaba aeg ilusas hotellis puhkamiseks või kohalikus külas jalutamiseks.
Majutus 1 öö hotellis Mekong Riverside 3* Garden View tuba www.mekongriversideresort.vn 

5. päev    14.11     MEKONGI DELTA – CHAU DOC     H/Õ
Cai Be majutuskohast sõidetakse paadiga mööda Mekongi ja selle väiksemaid lisajõgesid ja kanaleid Vinh Longi. Teel külastatakse Cai Be ujuvat turgu, sõidetakse mööda troopilistest puuviljaaedadest ja käiakse mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses.
Vinh Longis jätkatakse bussiga Chau Doci. Teel tehakse peatus Sa Dec`i lillekülas, mis on linnake vana turu, kiriku, jõukate inimeste villade ning kaupmeeste majadega. Külastatakse kohalikku lilleaeda ning kuulsaimat kaupmehe maja- kaunilt renoveeritud maja, mis kuulus rikkale hiinlasele, kes oli Marguerite Duras kuulsa romaani “Armuke” peategelaseks.
Chau Docis istutakse veel korraks paati ja tehakse tunnine sõit ujuvate külade juurde, kus majade all puidust puurides kasvatatakse kalu. Edasi paadiga piki jõge chamide vee kohale rajatud vaiadele ehitatud külasse. Chamid on üks paljudest Vietnami vähemusrahvastest ning tänase päevani koovad nad vanadel kangastelgedel erksa rahvusmustriga kangaid.
Majutus 1 öö ja õhtusöök Chau Docis hotellis Chau Pho 3* Deluxe tuba www.chauphohotel.com 

6. päev    15.11    MÖÖDA MEKONGI CHAU DOC - PHNOM PENH      H/L
Varajane hommikusöök ja sõit jõe äärde. Paadisõit Phnom Penhi u. 6 tundi (7-13).
Paat on katusega ja sees on mugavate allalastavate seljatugedega istmetega sisesalong, paadi ahtris vabas õhus puupingid ning mõned inimesed mahuvad soovi korral ka paadi vööri istuma. Ilus sõit mööda jõge.
Poole tee peal on peatus, kus ületatakse riigipiir - lahkutakse Vietnamist ja sisenetakse Kambodžasse. Seda tehakse jõeäärses piiripuntis. Käsipagas rahakoti–fotoaparaadi jm väärtesemetega tuleb kaasa võtta, kohver ootab laevas.
Saabumine Phnom Penhi. Lõunasöök.
Pealelõunal Phnom Penhi ekskursioon: Wat Phnomi küngas, millelt linn on alguse saanud, Rahvusmuuseum, kuningapalee, Hõbepagood.
Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh 4*  Superior tuba www.phnompenhhotel.com 

7. päev    16.11     PHNOM PENH – SIEM REAP – TONLE SAP     H/Õ
6 tundi sõitu Phnom Penhist Siem Reapi. Tee läheb läbi külamaastiku ja lõputute riisipõldude, vahele linnu ja asulaid.
Pealelõunal paadisõit Tonle Sapi järvel, kus on terved ujuvad külad ujuvate koolide ja isegi ujuv-haiglaga.
Majutus 2 ööd hotellis Somadevi Angkor 4*   Superior room www.somadeviangkor.com  
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.

8. päev     17.11      ANGKORI TEMPLID     H/L
Väga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev- päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik.
Hommikupoolikul külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile.
Lõunasöök.
Pealelõunal väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.

9. päev     18.11     ANGKOR WAT - BANTEAY SREI – LUANG PRABANG     H/Õ
Peale hommikusööki 12st sajandist pärineva Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Aspara tantsijanna kujutisega.
Edasi 35 km sõitu läbi kohalike külade-põldude kaugeima templi, Banteay Srei ehk naiste tsitadelli juurde. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist.
Tagasiteel Siem Reapi peatus teeäärses kookospalmi kodutööstuses, kus tutvustatakse kookosest kommide ja samaka tegemist.
Transfeer lennuväljale.
VN 930 Siem Reap – Luang Prabang 16:55 - 18:20 (1h 25 min)
Transfeer hotelli. Õhtusöök.
Majutus 2 ööd hotellis Sala Prabang 3*  www.salalaoboutique.com/salaprabang 

10. päev    19.11      LUANG PRABANG: KUANG SI KOSK - MÄGIRAHVASTE KÜLAD     H/L
Luang Prabang paikneb 2 jõe – suure Mekongi ja selle lisajõe Nam Khani – vahel ning on vägagi omanäoline segu prantsuse koloniaalsest ja lao traditsioonilisest arhitektuurist.
Esmalt kunagine kuningapalee, kus praegu paikneb rahvusmuuseum. Kuningapalee on ehitatud aastal 1904 prantslaste koloniaalajal kuningas Sisavang Vongile ja tema perele. Praegu on siin eksponeeritud kunstiväärtused ja kalliskivid, omaette vaatamisväärsuseks on palee ise.
Edasi minnakse kõrval asuvasse Wat Mai templisse, mis on kuulus oma 5-astmelise katuse ja kuldsete kaunistuste poolest. Pimai ehk Lao uuel aastal tuuakse siia Pra Bang`i nimeline väike Buddha kuju, mida muul ajal hoitakse kuningapalee muuseumis, et kogu rahvas saaks seda jumaldatud kuju näha.
Sõit linnast 32 km välja mägedesse, Kuangsi koskede juurde. Kosed langevad kaskaadidena lubjakivist terrasse mööda alla, moodustades rea türkiissiniseid basseine, kus on hea kuumal päeval supelda. Kosed paiknevad tihedas džunglis, kus on mitmeid jalgradasid. Kes soovib, saab ujuda, kes ujuda ei taha, saab veeta aega metsas jalutades ja džunglitaimestikuga tutvudes.
Piknik-lõuna kose juures.
Tagasiteel Luang Prabangi peatus kamude külas Ban Tha Pan, järgmisena peatus Ban Ou külas, mis on laode ehk riigi peamise rahvuse küla. Viimaseks Ban Na Ouane Hmongide küla - hmongid on pärit Lõuna-Hiina mägistelt aladelt. Neil on oma keel, kuid puudub oma tähestik ja kirjakeel. Seega kogu nende kultuuripärand kantakse legendide, rituaalide ja tseremooniatega edasi põlvest põlve. 1960ndatel ja '70ndatel värbasid USA armee ja CIA Hmonge võitlema kommunismiga.

11. päev    20.11     LUANG PRABANG – PAK OU KOOPAD - KAMU LODGE     H/L/Õ
Varahommikul (5:40) sõit templite juurde, kus saab oma silmaga näha, kuidas oranži rüütatud mungad ja noorukesed noviitsid lahkuvad pikkades ridades pagoodidest koguma lahketelt annetajatelt oma päevast toidunormi.
Seejärel kohaliku värske toidu turu külastus, mis toimib hommikuti Kuningapalee kõrval tänavatel.
Tagasi hotelli ja hommikusöök.
Peale hommikusööki vabastatakse toad, jäetakse oma suur pagas hoiule ja minnakse 2- päevasele retkele värvikate kohalike rahvaste juurde ja Mekongi jõereisile.
Teel peatutakse Pak Ou koobaste juures, kus on tuhandeid kullatud Buddha kujusid. Kujud on tihedalt paigutatud kahte jõe kohal kõrguvasse lubjakivist uuristatud koopasse. Väikseimad kujud on vaid mõne sentimeetrised, suurimad inimese-suurused. Turistid ei ole peamised koobaste külastajad- koopad on kohalike elanike palverännakute sihiks. Koopa sissepääsu juurest avanevad uhked vaated all laiuvatele Mekongile ja Nam Ou jõele.
Lõunaks jõutakse Kamu Lodge, kus on 20 ilusat telk-majutust; kõik oma dushi ja wc-ga.
Lõuna lodges maalilises söögikohas kesk riisipõldusid.
Pealelõuna saab igaüks veeta endale sobivalt: külastada kõrvalasuvat kohalikku kamude küla, osaleda põllumajandustöödel riisipõllul- riisi istutada või koristada vastavalt hetke vajadusele, proovida kalapüüki kohalikul viisil, otsida ja uhta kulda Mekongist (kõik, mis leiate, on Teie oma!), osaleda vibulaskmise võistlusel või lihtsalt puhata ilusas kohas.
See on rahulik päev täis kohalike rahvaste külasid - kaunist loodust - maastikke kui piltpostkaardilt. Siinkandis elavad lumid ehk orurahvas, kes elavad tasandikel ning thuengid ehk mohni-khmeeri rahvad, kelle gruppi kuulub 30 erinevat hõimu, kes kõik elavad mägedes.
See on rahulik päev, näeb loodust- põllumajandust- külaelu. Päev eemal tavapärastelt turistide radadelt ning võimalus kogeda midagi tõeliselt ehedat ja eksootilist.
Majutus 1 öö Kamu Lodge     www.kamulodge.com 

12. päev    21.11      KAMU - LUANG PRABANG - PHOU SI MÄGI & ÖÖTURG     H
Peale hommikusööki algab tagasitee mööda jõge Luang Prabangi.
Luang Prabangi juures suubub Nam Khani jõgi Mekongi, moodustades 2 jõe vahele kitsa neeme. Sellel neemel paikneb üks Laose kaunimaid templeid- Xieng Thong - kuldsete väravate ja kaunistustega ning värviliste freskomaalingutega.
Lao traditsioonilise maja külastus.
Majutus 1 öö hotellis Sala Prabang 3* http://www.salalaoboutique.com/salaprabang/ 
Õhtupoolikul enne päikeseloojangut ronitakse 328 trepiastet üles Phousi mäkke, millelt avaneb vaade all laiuvale linnale. Künka juures peatänaval avatakse õhtul 18 ajal mägihõimude rahvaste turg, kus erinevate mägihõimude elanikud müüvad oma traditsioonilist kaupa. Vaba aeg turul vaatamiseks-ostlemiseks; kes ostelda ei taha, siis saab tänava otsas paiknevas baaris õlut või mahla juua.

13.päev    22.11    HANOI     H/Õ
Varane hommikusöök. Transfeer lennuväljale. Lend
QV 315 Luang Prabang – Hanoi 8:50 – 9:50
Hanoi ekskursioon. Hanoi on omanäoline linn alleede, prantsuse koloniaalarhitektuuriga, rahulike tiikide ja idamaiste templitega.
Linnaekskursiooni sisse kuuluvad:
Kirjanduse tempel ja Hanoi esimene ülikool.
Ho Chi Minh’I kompleks: Ho Mausoleum (väljaspoolt), tema kodumaja vaiade peal ja Hanoi sümboliks saanud Ühe Samba Pagood;
2 templit: Quan Thanh taoistlik tempel ja Tran Quoc budistlik pagood Läänejärve kaldal.
Varajane õhtusöök. Transfeer hotelli.
Majutus 1 öö kesklinna hotellis Super Hotel Hanoi 3* Superior room
http://superhotelhanoioldquarter.com 

14. päev    23.11     HANOI – HALONGI LAHT     H/L/Õ
4-tunnine sõit Halong Bay`sse. Tee läheb läbi Punase Jõe delta viljakate põllumaade ning tee ääres näeb vietnami põllumehi nende igapäevastel töödel- töötamas riisipõldudel, vesipühvlitega põldu kündmas ning vedamas põrssaid mootorrattal külaturule.
Laevale registreerimine ning transfeer laeva. 13:00 algab ööbimisega merereis Halongi lahel.
Lõunasöök mereandidest. Mööda libisevad kaljusaared, mis kannavad nimesid nagu Puri, Koer, Dinh Huong- viirukiküünlapott. Külastatakse Vung Viengi kaluriküla, mis on ehitatud parvede peale; majade vahel sõoidetakse väikese aerupaadiga. Õhtul võimalus soovi korral meres ujuda. Päikeseloojangul jäädakse ööseks ankrusse.
Õhtusöök.
Ööbimine kesk Halongi lahte laevas Victory Cruise 4* Superior kajut http://www.victoryhalong.com/vn/ 

15. päev    24.11      HALONGI LAHT – NINH BINH      H/Brunch
Hommikul tai-chi võimlemine laevatekil.
Väike varajane hommikusöök.
Üllatuskoopad- tunnine käik kaljusaare sees hiiglaslikes koobastes.
Merereis tagasi Halongi linna ning laevasõidu ajal brunch - hiline hommikusöök/varajane lõunasöök.
Tagasi maal jätkub sõit bussiga Halongist Ninh Binhi (u. 4 tundi), kus on Halongile sarnased karstikaljud, aga kuival maal ja jõgede-järvede keskel.
Majutus 1 öö hotellis Emeralda Ninh Binh 4* Superior tuba www.emeraldaresort.com 

16. päev    25.11      NINH BINH – HANOI - ISTANBUL     H/L
Hommikul 2-tunnine paaadisõit Trang Ani looduskaitsealal, kus lubjakivikaljud ja künkad ääristavad käänulist jõge. Kaljudes on mitmeid koopaid, milledest sõidetakse läbi, jõe kallastel budistlikud templid ja pagoodid.
Kuningas Dinh`I ja kuningas Le templid.
Sõit Hanoisse (u. 2 tundi) ning jalgsiekskursioon Hanoi vanalinnas. Esmalt Hanoi keskkpunktiks olev Hoan Kiem ehk tõlkes Taasleitud Mõõga järv, mille keskel saarel asub tilluke Ngoc Son Tempel. Siit algab jalgsiekskursioon Hanoi kitsukestel tänavatel ja turgudel piirkonnas, tuntakse nimega “36 tänavat” – jalgsi on parim viis selle Hanoi tüüpilise osaga tutvumiseks. Proovitakse erinevaid kohalikke suupisteid ja süüakse nuudlisuppi. Ehk omamoodi lahendatud lõunasöök.
Viimaseks vee-nukuteatri etendus, mis kestab 1 tunni.
30 min sõitu Hanoi Noi Bai lennuväljale ning algab kodutee.
Lennu- ja ooteaeg KOKKU 20 tundi 10 min:
TK 168 Hanoi- Istanbul   22:15 - 05:30 (11 h 55min)

17. päev     26.11     ISTANBUL - TALLINN
TK 1421 Istanbul - Tallinn     09:45 – 12:05 (3h 20min)

Hind sisaldab:
• Turkish Airlinesi liinilennud (lubatud pagas 30 kg)
• Vietnam Airlines liinilennud
• Lao Airlines liinilennud
• Majutus 1 koht 2ses toas 3 ja 4* hotellides vastavalt programmile

• Hommikusöögid 14 hommikul
• Programmis märgitud lõuna (9) - ja õhtusöögid (6)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• 2 kohapealset lendu: Siem Reap - Luang Prabang ja Luang Prabang - Hanoi (lubatud pagas 20 kg)
• Laevasõit Chau Doc - Phnom Penh
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub:
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami viisa 45USD
• Viisa kutse tellimise tasu 15 €
• Laose viisa 31USD (makstakse riiki saabumisel)
• Kambodza viisa 30USD (makstakse riiki saabumisel)
• Jootrahad
• Reisikindlustus

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid mees- ja naiskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.
Kui 21 - 45 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas. 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

Hind:
Tellimisel kuni 31.07.2017 
2840 €/ reisija 1 koht 2ses toas

Alates 1.08.2017 
2950 €/reisija

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
Kuupäev: 10.11-26.11.2017

Sarnased Reisid

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
27.01 - 12.02.2018

3170

JAAPAN
05.04 - 14.04.2018

3240

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
16.11 - 02.12.2018

EELBRONEERIMINE

SINGAPUR - INDONEESIA: BALI ringreis ja rannapuhkus

01.10.2017 - 16.10.2017

Alates 2150

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

10.10.2017 - 25.10.2017

2490

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

Alates 1865

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

2940

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

15.10.2017 - 30.10.2017

Alates 2390

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

Alates 1865

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2017 - 09.11.2017

VÄLJA MÜÜDUD

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

29.10.2017 - 13.11.2017

2240

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

30.10.2017 - 14.11.2017

2960

INDIA ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 30.11.2017

2120

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 01.12.2017

3380

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.12.2017 - 15.12.2017

3275

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

3775

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

2990

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

3345

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

2990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

2140

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 2160

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

1995

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

02.03.2018 - 18.03.2018

Alates 2100

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

2110

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

2645

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2825

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

02.12.2018 - 14.12.2018

EELBRONEERIMINE

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

17.10.2017 - 26.10.2017

1770

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.11.2017 - 17.11.2017

3400

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

10.11.2017 - 26.11.2017

2840

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

17.11.2017 - 03.12.2017

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

3170

RWANDA - UGANDA ringreis

13.02.2018 - 26.02.2018

4475 / 3975

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

12.03.2018 - 28.03.2018

2700

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1460

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3240

LÕUNA-HIINA ringreis

18.04.2018 - 30.04.2018

2515

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2655

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

alates 1290

SRI LANKA rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

alates 1290

Finnairi piletid üle maailma

01.10.2016 - 08.10.2017

alates 169 €