INDO-HIINA
print
INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
12.03.2018 -> 28.03.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26


 

12.03 - 28.03.2018 INDO-HIINA RINGREIS: VIETNAM - KAMBODŽA - LAOS

HIND:
2700 € / reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 31.07.2017
3000 € /reisija alates 1.08.2017

Ühese toa lisamaks 540 €

1.päev   12.03    Lend Tallinn - Istanbul
Lennu- ja ooteaeg kokku Tallinn – Istanbul - Saigon 17 tundi 25min.
Lennud ühe läbihinnaga pileti peal, pagas ja pardakaardid Saigonini välja.
TK 1424  Tallinn – Istanbul    18:10 - 22:40 (3H 30 min)

2. päev   13.03    ISTANBUL - SAIGON
TK 168  Istanbul – Ho Chi Minh City    02:35 – 16:35 (10h)
Saabumine Ho Chi Minh City`sse ehk Saigoni.
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Aristo Hotel 4* premier deluxe tuba http://aristosaigonhotel.com/ 

3. päev   14.03    SAIGON    H/L
Esmalt kunagine presidendipalee (u. 1 tund) ja sõjamuuseum, järgmisena Saigoni Hiinalinn- Thien Hau ehk Merejumalanna tempel, seejärel sõit 3-rattalise veloriksaga kitsukestel tänavatel. Tagasi kesklinna ja lõunasöök. Pealelõunal koloniaalajastust pärit kesklinn: Notre Dame Katedraal (väljaspoolt), vana Saigoni postkontor, Dong Khoi tänav (kunagine Rue Catinat), hotell Continental, Ooperimaja ja Raekoda. 
Katsume lõpetada varakult, et õhtupoolikul jääks igaühel aega omal käel linnas jalutada –ostelda.

4. päev   15.03    MEKONGI DELTA – CHAU DOC    H/L/Õ
Pikk päev! Esmalt 2,5 tundi sõitu Cai Be`sse Mekongi kaldal. Lõputud smaragdrohelised riisipõllud, puuviljaaiad, kohalikud külad ja veeteede rägastik- selline on elu Mekongi deltas. Cai Be`st sõidetakse paadiga mööda Mekongi ja selle väiksemaid lisajõgesid ja kanaleid Vinh Longi. Teel külastatakse Cai Be ujuvat turgu, sõidetakse mööda troopilistest puuviljaaedadest ja käiakse mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses.
Paadisõidu ajal kerge eine võileivast ja puuviljadest- päris lõunasöögiks seda nimetada ei saa, kuid suure nälja kustutab ära.
Vinh Longis jätkatakse bussiga Chau Doci. Teel tehakse peatus Sa Dec` i lillekülas- see on linnake vana turu, kiriku, jõukate inimeste villade ning kaupmeeste majadega. Külastatakse kohalikku lilleaeda ning kuulsaimat kaupmehe maja- kaunilt renoveeritud maja, mis kuulus rikkale hiinlasele, kes oli Marguerite Duras kuulsa romaani “Armuke” peategelaseks.
Majutus 1 öö ja õhtusöök Chau Docis hotellis Chau Pho 3*  deluxe tuba www.chauphohotel.com 

5. päev   16.03    MÖÖDA MEKONGI CHAU DOC - PHNOM PENH    H/L
Varajane hommikusöök ja sõit jõe äärde. Paadisõit Phnom Penhi u. 6 tundi (7-13).
Paat on katusega ja sees on mugavate allalastavate seljatugedega istmetega sisesalong, paadi ahtris vabas õhus puupingid ning mõned inimesed mahuvad soovi korral ka paadi vööri istuma. Ilus sõit mööda jõge.
Poole tee peal on peatus, kus ületatakse riigipiir - lahkutakse Vietnamist ja sisenetakse Kambodzasse. Seda tehakse jõeäärses piiripuntis. Käsipagas rahakoti –fotoaparaadi jm väärtesemetega tuleb kaasa võtta, kohver ootab laevas.
Saabumine Phnom Penhi. Lõunasöök.
Pealelõunal Phnom Penhi ekskursioon: Wat Phnomi küngas, millelt linn on alguse saanud, Rahvusmuuseum, kuningapalee, Hõbepagood. 
Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh 4*  superior tuba  www.phnompenhhotel.com 

6. päev   17.03    PHNOM PENH – SIEM REAP –TONLE SAP     H/Õ
6 tundi sõitu Phnom Penhist Siem Reapi. Tee läheb läbi külamaastiku ja lõputute riisipõldude, vahele linnu ja asulaid. 
Pealelõunal paadisõit Tonle Sapi järvel, kus on terved ujuvad külad ujuvate koolide ja isegi ujuv-haiglaga.
Majutus 2 ööd hotellis Somadevi Angkor 4* superior room  www.somadeviangkor.com 
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.

7. päev   18.03    ANGKORI TEMPLID    H/L
Väga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev- päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik. 
Hommikupoolikul külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile.
Lõunasöök.
Pealelõunal väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.

8. päev   19.03    ANGKOR WAT - BANTEAY SREI – LUANG PRABANG    H/L
Peale hommikusööki 12st sajandist pärineva Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Aspara tantsijanna kujutisega. 
Edasi 35 km sõitu läbi kohalike külade-põldude kaugeima templi, Banteay Srei ehk naiste tsitadelli juurde. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist. 
Tagasiteel Siem Reapi peatus teeäärses kookospalmi kodutööstuses, kus tutvustatakse kookosest kommide ja samaka tegemist.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Transfeer lennuväljale.
QV 526  Siem Reap – Luang Prabang   16:05 - 18:05 (2h)
Transfeer hotelli (10 min). 
Majutus 3 ööd hotellis Villa Maydou 3*  www.villamaydou.com 

9. päev   20.03     LUANG PRABANG: KUANG SI KOSK - MÄGIRAHVASTE KÜLAD    H/L
Luang Prabang paikneb 2 jõe – suure Mekongi ja selle lisajõe Nam Khani – vahel ning on vägagi omanäoline segu prantsuse koloniaalsest ja lao traditsioonilisest arhitektuurist. 
Esmalt kunagine kuningapalee, kus praegu paikneb rahvusmuuseum. Kuningapalee on ehitatud aastal 1904 prantslaste koloniaalajal kuningas Sisavang Vongile ja tema perele. Praegu on siin eksponeeritud kunstiväärtused ja kalliskivid, omaette vaatamisväärsuseks on palee ise. 
Edasi minnakse kõrval asuvasse Wat Mai templisse, mis on kuulus oma 5-astmelise katuse ja kuldsete kaunistuste poolest. Pimai ehk Lao uuel aastal tuuakse siia Pra Bang`i nimeline väike Buddha kuju, mida muul ajal hoitakse kuningapalee muuseumis, et kogu rahvas saaks seda jumaldatud kuju näha.
Sõit linnast 32 km välja mägedesse, Kuangsi koskede juurde. Kosed langevad kaskaadidena lubjakivist terrasse mööda alla, moodustades rea türkiissiniseid basseine, kus on hea kuumal päeval supelda. Kosed paiknevad tihedas džunglis, kus on mitmeid jalgradasid. Kes soovib, saab ujuda, kes ujuda ei taha, saab veeta aega metsas jalutades ja džunglitaimestikuga tutvudes.
Piknik-lõuna kose juures.
Tagasiteel Luang Prabangi peatus Ban Ou külas, mis on laode ehk riigi peamise rahvuse küla ning Ban Na Ouane Hmongide küla - hmongid on pärit Lõuna-Hiina mägistelt aladelt. 
Õhtupoolikul enne päikeseloojangut ronitakse 328 trepiastet üles Phousi mäkke, millelt avaneb vaade all laiuvale linnale. Künka juures peatänaval avatakse õhtul 18 ajal mägihõimude rahvaste turg, kus erinevate mägihõimude elanikud müüvad oma etnokaupa. Vaba aeg turul vaatamiseks-ostlemiseks; kes ostelda ei taha, siis saab tänava otsas paiknevas baaris õlut või mahla juua.

10. päev   21.03    LUANG PRABANG – LOODUS, KÜLAD JA TEMPLID     H/L
Varahommikul (5:40) sõit templite juurde, kus saab oma silmaga näha, kuidas oranži rüütatud mungad ja noorukesed noviitsid lahkuvad pikkades ridades pagoodidest koguma lahketelt annetajatelt oma päevast toidunormi.
Seejärel kohaliku värske toidu turu külastus, mis toimib hommikuti Kuningapalee kõrval tänavatel.
Tagasi hotelli ja hommikusöök.
Sõit Mekongi äärde ning lühike paadisõit teisele kaldale Pha Tad Ke botaanikaaeda. See pole pelgalt botaanikaaed korrastatud peenardega, vaid rohkem loodus matkaradadega ja sinna vahele pikitud teema-aedadega. Jalutuskäik läbi ingveriaia ja kohalike taimede aia kunagise kuningapere jahimajani, edasi puukool, palmiaed ja bambuste aed.
Vaatekoht, millet avaneb vaade ümbritsevale loodusele ja riisipõldudele. Orhideede tutvustus.
Lõunasöök botaanikaaias.
Pealelõunal 2 km kõndimist külade vahel. Ban Chani keraamikaküla. Vat Chompeti tempel, millelt avaneb vaade ümbruskonnale. Long Khuni ja Tam Xieng Mene templid.
Tagasi Luang Prabangi.

11. päev   22.03    LUANG PRABANG – PAK OU KOOPAD - KAMU LODGE    H/L/Õ
Peale hommikusööki vabastatakse toad, jäetakse oma suur pagas hoiule ja minnakse 2- päevasele retkele värvikate kohalike rahvaste juurde ja Mekongi jõereisile. 
Teel peatutakse Pak Ou koobaste juures, kus on tuhandeid kullatud Buddha kujusid. Kujud on tihedalt paigutatud kahte jõe kohal kõrguvasse lubjakivist uuristatud koopasse. Väikseimad kujud on vaid mõne sentimeetrised, suurimad inimese-suurused. Turistid ei ole peamised koobaste külastajad- koopad on kohalike elanike palverännakute sihiks. Koopa sissepääsu juurest avanevad uhked vaated all laiuvatele Mekongile ja Nam Ou jõele. 
Lõunaks jõutakse Kamu Lodge, kus on 20 ilusat telk-majutust; kõik oma dushi ja wc-ga. 
Lõuna lodges maalilises söögikohas kesk riisipõldusid. 
Pealelõuna saab igaüks veeta endale sobivalt: külastada kõrvalasuvat kohalikku kamude küla, osaleda põllumajandustöödel riisipõllul- riisi istutada või koristada vastavalt hetke vajadusele, proovida kalapüüki kohalikul viisil, otsida ja uhta kulda Mekongist (kõik, mis leiate, on Teie oma!), osaleda vibulaskmise võistlusel või lihtsalt puhata ilusas kohas.
Siinkandis elavad lumid ehk orurahvas, kes elavad tasandikel ning thuengid ehk mohni-khmeeri rahvad, kelle gruppi kuulub 30 erinevat hõimu, kes kõik elavad mägedes. 
See on rahulik päev täis kohalike rahvaste külasid - kaunist loodust - maastikke kui piltpostkaardilt. Päev eemal tavapärastelt turistide radadelt ning võimalus kogeda midagi tõeliselt ehedat ja eksootilist.
Majutus 1 öö Kamu Lodge  www.kamulodge.com 

12. päev   23.03     KAMU - LUANG PRABANG - HANOI    H/L
Peale hommikusööki algab tagasitee mööda jõge Luang Prabangi. 
Luang Prabangi juures suubub Nam Khani jõgi Mekongi, moodustades 2 jõe vahele kitsa neeme. Sellel neemel paikneb üks Laose kaunimaid templeid: Xieng Thong - kuldsete väravate ja kaunistustega ning värviliste freskomaalingutega. 
Lao traditsioonilise maja külastus. Seejärel hotelli ja lõunasöök. Peale lõunat aeg asjade ümber pakkimiseks (vajadusel), riiete vahetuseks või väikseks puhkuseks basseini ääres.
15:10 transfeer lennuväljale ja lend
QV 313  Luang Prabang - Hanoi 17:10 - 18:10
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Moon View Hotel 3* superior tuba www.moonviewhotel.com 

13.päev   24.03    HANOI      H/L
Hanoi kogupäevaekskursioon: puudega ääristatud alleed, prantsuse koloniaalarhitektuur, rohked tiigid ja idamaised templid.
Linnaekskursiooni sisse kuuluvad:
Ho Chi Minh’I Mausoleum (väljaspoolt) ning tema kodumaja vaiade peal, Ühe samba pagood, Quan Thanh taoistlik tempel ja Tran Quoc budistlik pagood Läänejärve kaldal.
Etnoloogiamuuseum, kus saab ülevaate Vietnami etnilisest mitmekülgsusest. Siin on väljapanek nii siseruumides kui ka õues, kus on eksponeeritud elusuuruses hooned.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Pealelõunal konfutsianistlik Kirjanduse tempel, kus asus ka Vietnami esimene ülikool aastast 1070.
Edasi Hanoi kesklinnas Taastatud Mõõga järv ning jalgsikõndimine Hanoi vanalinnas, mida tuntakse nimega “36 tänavat” – jalgsi on parim viis selle Hanoi tüüpilise osaga tutvumiseks.
Õhtul vee-nukuteatri etendus.

14. päev   25.03    HANOI – HALONGI LAHT      H/L/Õ
4-tunnine sõit Halong Bay`sse. Tee läheb läbi Punase Jõe delta viljakate põllumaade ning tee ääres näeb vietnami põllumehi nende igapäevastel töödel- töötamas riisipõldudel, vesipühvlitega põldu kündmas ning vedamas põrssaid mootorrattal külaturule.
Laevale registreerimine ning transfeer laeva. 13:00 algab ööbimisega merereis Halongi lahel.
Lõunasöök mereandidest. Mööda libisevad kaljusaared, mis kannavad nimesid nagu Puri, Koer, Dinh Huong- viirukiküünlapott. Külastatakse Vung Viengi kaluriküla, mis on ehitatud parvede peale; majade vahel sõoidetakse väikese aerupaadiga. Õhtul võimalus soovi korral meres ujuda. Päikeseloojangul jäädakse ööseks ankrusse. 
Õhtusöök.
Ööbimine kesk Halongi lahte laevas Victory Cruise 4*  superior kajut  http://www.victoryhalong.com/vn/ 

15. päev   26.03     HALONGI LAHT – NINH BINH    H/Brunch
Hommikul tai-chi võimlemine laevatekil.
Väike varajane hommikusöök.
Üllatuskoopad- tunnine käik kaljusaare sees hiiglaslikes koobastes.
Merereis tagasi Halongi linna ning laevasõidu ajal brunch- hiline hommikusöök/varajane lõunasöök. 
Tagasi maal jätkub sõit bussiga Halongist Ninh Binhi (u. 4 tundi), kus on Halongile sarnased karstikaljud, aga kuival maal ja jõgede-järvede keskel. 
Majutus 1 öö hotellis Emeralda Ninh Binh 4* superior tuba  www.emeraldaresort.com 

16. päev    27.03    NINH BINH – HANOI - ISTANBUL     H/L
Hommikul 2-tunnine paaadisõit Trang Ani looduskaitsealal, kus lubjakivikaljud ja künkad ääristavad käänulist jõge. Kaljudes on mitmeid koopaid, milledest sõidetakse läbi, jõe kallastel budistlikud templid ja pagoodid. Lõunasöök. Kuningas Dinh`I ja kuningas Le templid.
Sõit Hanoi lennuväljale (u. 2,5 tundi)
TK 168 Hanoi - Istanbul 22:20 - 04:40 (10 h 20min)

17. päev   28.03    ISTANBUL - TALLINN
TK 1423 Istanbul - Tallinn 08:15 –11:35 (3t 20min)

Hind sisaldab:
• Turkish Airlinesi liinilennud (lubatud pagas 23 kg)
• Majutus 1 koht 2ses toas 3* ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 14 hommikul
• Programmis märgitud lõuna- (12+1 brunch) ja õhtusöögid (4)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid 
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• 2 kohapealset lendu: Siem Reap - Luang Prabang ja Luang Prabang - Hanoi (lubatud pagas 20 kg)
• Laevasõit Chau Doc - Phnom Penh
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub:
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami viisa 50USD (makstakse riiki saabumisel)
• Viisa kutse tellimise tasu 15 €
• Laose viisa 31USD (makstakse riiki saabumisel)
• Kambodza viisa 30USD (makstakse riiki saabumisel)
• Jootrahad 
• Reisikindlustus

Müüme oma reisidele ka üksikuid mees- ja naiskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.
Kui 21 - 45 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas. 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2700 € / reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 31.07.2017 
3000 € /reisija alates 1.08.2017

Ühese toa lisamaks 540 €

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
Kuupäev: 12.03-28.03.2018

Sarnased Reisid

RWANDA - UGANDA ringreis
13.02 - 26.02.2018

4475 / 3975

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
01.11 - 17.11.2017

3400

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
10.11 - 26.11.2017

2840

SINGAPUR - INDONEESIA: BALI ringreis ja rannapuhkus

01.10.2017 - 16.10.2017

Alates 2150

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

10.10.2017 - 25.10.2017

2490

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

Alates 1865

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

2940

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

15.10.2017 - 30.10.2017

Alates 2390

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

Alates 1865

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2017 - 09.11.2017

VÄLJA MÜÜDUD

TAI: Bangkok - Põhja-Tai - Phuket

29.10.2017 - 13.11.2017

2240

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

30.10.2017 - 14.11.2017

2960

INDIA ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 30.11.2017

2120

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.11.2017 - 01.12.2017

3380

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.12.2017 - 15.12.2017

3275

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

16.01.2018 - 02.02.2018

3775

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2018 - 01.02.2018

2990

COSTA-RICA ja NICARAGUA ringreis ja rannapuhkus

01.02.2018 - 16.02.2018

3345

FILIPIINID: ringreis ja rannapuhkus

02.02.2018 - 18.02.2018

2990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

19.02.2018 - 05.03.2018

2140

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

Alates 2160

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVIDE rannapuhkus

23.02.2018 - 11.03.2018

3095

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

01.03.2018 - 16.03.2018

1995

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

02.03.2018 - 18.03.2018

Alates 2100

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

04.03.2018 - 20.03.2018

2110

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

09.03.2018 - 25.03.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo

16.03.2018 - 01.04.2018

2645

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus

19.03.2018 - 04.04.2018

2350

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

19.03.2018 - 04.04.2018

2825

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

EELBRONEERIMINE

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

27.10.2018 - 11.11.2018

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

02.12.2018 - 14.12.2018

EELBRONEERIMINE

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

17.10.2017 - 26.10.2017

1770

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.11.2017 - 17.11.2017

3400

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

10.11.2017 - 26.11.2017

2840

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

17.11.2017 - 03.12.2017

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

27.01.2018 - 12.02.2018

3170

RWANDA - UGANDA ringreis

13.02.2018 - 26.02.2018

4475 / 3975

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

12.03.2018 - 28.03.2018

2700

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

28.03.2018 - 05.04.2018

1460

JAAPAN

05.04.2018 - 14.04.2018

3240

LÕUNA-HIINA ringreis

18.04.2018 - 30.04.2018

2515

HIINA: Siiditee

04.05.2018 - 17.05.2018

2655

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

EELBRONEERIMINE

SRI LANKA rannapuhkus

12.10.2017 - 27.10.2017

alates 1290

SRI LANKA rannapuhkus

19.10.2017 - 02.11.2017

alates 1290

Finnairi piletid üle maailma

01.10.2016 - 08.10.2017

alates 169 €