INDO-HIINA
print
INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
09.11.2018 -> 25.11.2018

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26


 

9.11 - 25.11.2018 INDO-HIINA RINGREIS: VIETNAM - KAMBODŽA - LAOS

HIND:
VÄLJA MÜÜDUD

2770 € / reisija 1 koht 2ses toas


Ühese toa lisamaks 490 €


1. päev   09.11     Lend Tallinn - Istanbul
Lennu- ja ooteaeg kokku Tallinn – Istanbul – Saigon 17 tundi 35 min.
Lennud ühe läbihinnaga pileti peal, pagas ja pardakaardid Saigonini välja.
TK 1424 Tallinn – Istanbul 18:20 - 22:40 (3h 20 min)

2. päev   10.11     ISTANBUL - SAIGON
TK 168 Istanbul – Ho Chi Minh City 02:40 – 16:55 (10h 15 min)
Saabumine Ho Chi Minh City`sse ehk Saigoni.
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Aristo Hotel 4* /premier deluxe tuba http://aristosaigonhotel.com/ 

3. päev   11.11    SAIGON      H/L
Linnaekskursioon: esmalt kunagine presidendipalee (u. 1 tund) ja siis sõjamuuseum.
Edasi 5. linnaosa, kus tehakse väike sõit cyclo´dega ehk 3-rattaliste veloriksadega. Külastatakse 19. sajandil Hiina väljarändajate ehitatud Mere Jumalannale pühendatud Thien Hau templit.
Lõuna kohalikus restoranis.
Pealelõunal Saigoni tuiksoon - Dong Khoi tänav, varasema nimega Rue Catinat, kus on palju prantslaste aegadest säilinud 19-20.saj. koloniaalstiilis hooneid, nagu Ooperimaja, Saigoni vanim hotell Continental, Notre Dami Katedraal ja Gustav Eiffeli projekteeritud Peapostkontor. Tagasi hotelli. Õhtupoolikul on vaba aeg linnas ostlemiseks ja mõnes vabaõhubaaris joogi ja muusika nautimiseks.

4. päev   12.11   MEKONGI DELTA     H/L
2,5 tundi sõitu Cai Be`sse Mekongi kaldal. Lõputud smaragdrohelised riisipõllud, puuviljaaiad, kohalikud külad ja veeteede rägastik - selline on elu Mekongi deltas.
Paadisõit mööda Mekongi ja selle väiksemaid lisajõgesid ja kanaleid. Külastatakse Cai Be ujuvat turgu, sõidetakse mööda troopilistest puuviljaaedadest ja käiakse mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Edasi jätkatakse bussiga Chau Doci, kuhu on koos praamiületusega u. 3...3,5 tundi sõitu.
Majutus 1 öö Chau Docis hotellis Victoria Chau Doc 4*  deluxe tuba www.victoriahotels.asia/en/hotels-resorts/chaudoc.html 

5. päev   13.11    MÖÖDA MEKONGI CHAU DOC - PHNOM PENH     H/L
Varajane hommikusöök ja sõit jõe äärde. Paadisõit Phnom Penhi u. 5-6 tundi (7-12...13).
Paat on katusega ja sees on mugavate allalastavate seljatugedega istmetega sisesalong, paadi ahtris vabas õhus puupingid ning mõned inimesed mahuvad soovi korral ka paadi vööri istuma. Ilus sõit mööda jõge.
Poole tee peal on peatus, kus ületatakse riigipiir - lahkutakse Vietnamist ja sisenetakse Kambodžasse. Seda tehakse jõeäärses piiripunktis. Käsipagas rahakoti – fotoaparaadi jm väärtesemetega tuleb kaasa võtta, kohver ootab laevas.
Saabumine Phnom Penhi. Lõunasöök.
Pealelõunal Phnom Penhi ekskursioon: Wat Phnomi küngas, millelt linn on alguse saanud, Rahvusmuuseum, kuningapalee, Hõbepagood.
Majutus 1 öö hotellis Phnom Penh 4* / superior tuba www.phnompenhhotel.com 

6. päev   14.11    KAMBODŽA: PHNOM PENH – SIEM REAP –TONLE SAP      H/Õ
6 tundi sõitu Phnom Penhist Siem Reapi. Tee läheb läbi külamaastiku ja lõputute riisipõldude, vahele linnu ja asulaid.
Pealelõunal paadisõit Tonle Sapi järvel, kus on terved ujuvad külad ujuvate koolide ja isegi ujuv haiglaga.
Majutus 2 ööd hotellis Somadevi Angkor 4*  superior room www.somadeviangkor.com 
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.

7. päev   15.11    ANGKORI TEMPLID       H/L
Väga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev - päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik.
Hommikupoolikul külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile.
Lõunasöök.
Pealelõunal väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.

8. päev    16.11     ANGKOR WAT - BANTEAY SREI – STUNG TRENG      H/L
Peale hommikusööki 12st sajandist pärineva Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Aspara tantsijanna kujutisega.
Edasi 35 km sõitu läbi kohalike külade-põldude kaugeima templi, Banteay Srei ehk naiste tsitadelli juurde. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist.
Pikk bussisõit Stung Trengi. Lõuna tee peal kohalikus söögikohas.
Majutus 1 öö Golden River Hotel    www.goldenriverhotel.com 

9. päev   17.11     LAOS: STUNG TRENG - DONG KRALOR - KHONE PHAPHENG - SALA KHONE      H/L/Õ
Peale hommikusööki sõit Laose piirile, piiriületus ja algab Laos!
Esmalt Kagu-Aasia suurimad kosed Khone Phapheng. Tegemist on pea 10 km pika kärestikulise jõeosaga, mille suurim kosk on 21m kõrgune. Nende koskede tõttu pole ka Mekongi jõgi täies pikkuses laevatatav.
Lõunasöök kohalikus restoranis.
Pealelõunal sõit Ban Nakasangi ja laevasõit Don Khone saarele, kus elu liikumas täitsa omas tempos. Siin sõidetakse saarel kohaliku lahtise transpordiga ja tutvutakse külaeluga. Külastatakse Li Phi koskesid. Sealsetele saartele on ehitatud koloniaalajal ka raudtee koos sildadega, mis omal ajal Prantsuse Indo-Hiina erinevaid osasid ühendas.
Sõit hotelli.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Sala Done Khone   www.salalaoboutique.com/saladonekhone/ 

10. päev   18.11    DON KHONE - 4000 SAART - KHONGI SAAR      H/L/Õ
Rahulik päevane paadisõit Don Xangi ja Don Tani saartele, kus külastatakse kohalikke külasid ja nendes olevaid templeid. Seal tutvutakse theravada budismiga, mis segunenud khmeeride poolt toodud hinduismiga.
Järgmisena külastatakse Don Loppadee ja Don Thorlathee saari, et jalutada külades, mille peamiseks käsitööks bambuskorvide punumine. Lõunat süüakse kodurestoranis.
Pärastlõunal Ban Thapho põlluharijate-ja kaluriküla, kus punutakse palmilehtedest mütse ja Laose mehed lõbutsevad kukevõitlust jälgides. Külastatakse kohalikku peret ja proovitakse riisipaberit ning riisinuudleid.
Paadisõit hotelli ja vaba pärastlõuna.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Pon Arena Hotel   www.ponarenahotel.com 

11. päev   19.11    KHONG - VAT PHOU - LUANG PRABANG     H/L
Hommikul sõidetakse bussi ja praamiga Vat Phousse. See on Laose tähtsuselt teine UNESCO maailmapärandite hulka kuuluv vaatamisväärsus. Tegemist on ühe khmeeri arhitektuuri parima näitega, mis on ka Angkor Watist umbes 200 a vanem. Kompleksi keskseks osaks on peatempel oma terrasside, kuue altari ja kahe paleega ning Nandini saaliga. Vat Phou ümber on teisigi varemeid, mida saab lähemalt uurida.
Lõunasöök ja pärast seda sõit Pakse lennuväljale.
Lend Pakse - Luang Prabang: QV 514 Pakse - Luang Prabang 16:20 18:00
Luang Prabang paikneb 2 jõe – suure Mekongi ja selle lisajõe Nam Khani – vahel ning on vägagi omanäoline segu prantsuse koloniaalsest ja lao traditsioonilisest arhitektuurist.
Õhtul vaba aeg linna peal jalutamiseks.
Majutus 2 ööd hotellis  Sada Hotel 3+*   www.sada-hotel.com 

12. päev   20.11     LUANG PRABANG - KUANG SI KOSED - PHOU SI     H/L
Varahommikul (5:40) sõit templite juurde, kus saab oma silmaga näha, kuidas oranži rüütatud mungad ja noorukesed noviitsid lahkuvad pikkades ridades pagoodidest koguma lahketelt annetajatelt oma päevast toidunormi.
Seejärel kohaliku värske toidu turu külastus, mis toimib hommikuti Kuningapalee kõrval tänavatel.
Tagasi hotelli ja hommikusöök.
Sõit linnast 32 km välja mägedesse, Kuang Si koskede juurde. Kosed langevad kaskaadidena lubjakivist terrasse mööda alla, moodustades rea türkiissiniseid basseine, kus on hea kuumal päeval supelda. Kosed paiknevad tihedas džunglis, kus on mitmeid jalgradasid. Kes soovib, saab ujuda, kes ujuda ei taha, saab veeta aega metsas jalutades ja džunglitaimestikuga tutvudes.
Piknik-lõuna kose juures.
Teel tehakse peatus hmongide külas ja tasandikulaode ehk lao-lumide külas.
Tagasi Luang Prabangi ja Ock Pop Toki traditsioonilise kudumiskeskuse külastus.
Õhtupoolikul enne päikeseloojangut ronitakse 328 trepiastet üles Phou Si mäkke, millelt avaneb vaade all laiuvale linnale. Künka juures peatänaval avatakse õhtul 18 ajal mägihõimude rahvaste turg, kus erinevate mägihõimude elanikud müüvad oma traditsioonilist kaupa. Vaba aeg turul vaatamiseks-ostlemiseks; kes ostelda ei taha, siis saab tänava otsas paiknevates baarides õlut või mahla juua.

13. päev   21.11     LUANG PRABANG      H/L
Esmalt kunagine kuningapalee, kus praegu paikneb rahvusmuuseum. Kuningapalee on ehitatud aastal 1904 prantslaste koloniaalajal kuningas Sisavang Vongile ja tema perele. Praegu on siin eksponeeritud kunstiväärtused ja kalliskivid, omaette vaatamisväärsuseks on palee ise.
Edasi minnakse kõrval asuvasse Vat Mai templisse, mis on kuulus oma 5-astmelise katuse ja kuldsete kaunistuste poolest. Pimai ehk Lao uuel aastal tuuakse siia Pra Bang`i nimeline väike Buddha kuju, mida muul ajal hoitakse kuningapalee muuseumis, et kogu rahvas saaks seda jumaldatud kuju näha.
Luang Prabangi juures suubub Nam Khani jõgi Mekongi, moodustades 2 jõe vahele kitsa neeme. Sellel neemel paikneb üks Laose kaunimaid templeid - Xieng Thong - kuldsete väravate ja kaunistustega ning värviliste freskomaalingutega.
Lõuna Khaipheani restoranis ja vaba aeg pärastlõunal.
Transfeer lennuväljale ja lend Hanoisse
QV 313 Luang Prabang – Hanoi 17:10 – 18:30
Transfeer hotelli.
Majutus 2 ööd hotellis Moon View Hotel 3*  superior room  www.moonviewhotel.com 

14. päev   22.11    HANOI     H/L
Hanoi ekskursioon. Hanoi on omanäoline linn alleede, prantsuse koloniaalarhitektuuriga, rahulike tiikide ja idamaiste templitega.
Linnaekskursiooni sisse kuuluvad:
Kirjanduse tempel ja Hanoi esimene ülikool.
Ho Chi Minh’I kompleks: Ho Mausoleum (väljaspoolt), tema kodumaja vaiade peal ja Hanoi sümboliks saanud Ühe Samba Pagood;
2 templit: Quan Thanh taoistlik tempel ja Tran Quoc budistlik pagood Läänejärve kaldal. Etnoloogiamuuseum ja Kirjanduse tempel.
Jalgsiekskursioon Hanoi vanalinnas. Esmalt Hanoi keskkpunktiks olev Hoan Kiem ehk tõlkes Taasleitud Mõõga järv, mille keskel saarel asub tilluke Ngoc Son Tempel. Siit algab jalgsiekskursioon Hanoi kitsukestel tänavatel ja turgudel piirkonnas, mida tuntakse nimega “36 tänavat” – jalgsi on parim viis selle Hanoi tüüpilise osaga tutvumiseks.

15. päev   23.11    HANOI – HALONGI LAHT      H/L/Õ
4-tunnine sõit Halong Bay`sse. Tee läheb läbi Punase Jõe delta viljakate põllumaade ning tee ääres näeb vietnami põllumehi nende igapäevastel töödel - töötamas riisipõldudel, vesipühvlitega põldu kündmas ning vedamas põrssaid mootorrattal külaturule.
Laevale registreerimine ning transfeer laeva. 13:00 algab ööbimisega merereis Halongi lahel.
Lõunasöök mereandidest. Mööda libisevad kaljusaared, mis kannavad nimesid nagu Puri, Koer, Dinh Huong - viirukiküünlapott. Külastatakse Vung Viengi kaluriküla, mis on ehitatud parvede peale; majade vahel sõoidetakse väikese aerupaadiga. Õhtul võimalus soovi korral meres ujuda. Päikeseloojangul jäädakse ööseks ankrusse.
Õhtusöök.
Ööbimine kesk Halongi lahte laevas Victory Star Cruise 5* /deluxe kajut www.victoryhalong.com/vn/ 

16. päev   24.11     HALONGI LAHT – HANOI LENNUVÄLI     H/Brunch/Õ
Hommikul tai-chi võimlemine laevatekil.
Väike varajane hommikusöök.
Lubjakivikoopad – ½ - tunnine käik kaljusaare sees hiiglaslikes koobastes.
Merereis tagasi Halongi linna ning laevasõidu ajal brunch- hiline hommikusöök/varajane lõunasöök.
Tagasi kuival maal jätkub sõit bussiga Hanoi suunas. Teel peatutakse Yen Duci külas, kus vaadatakse vee-nukuteatri etendust.
Hiline lõunasöök/ varajane õhtusöök.
Jätkub sõit Hanoisse (u. 2 tundi) Hanoi Noi Bai lennuväljale ning algab kodutee.
Lennu- JA ooteaeg KOKKU 18 tundi 50 min:
TK 168 Hanoi - Istanbul 22:15 - 05:30 (11 h 15min)

17. päev   25.11    ISTANBUL - TALLINN
TK 1421 Istanbul - Tallinn 9:45 – 12:05 (3 h 20 min)

Hind sisaldab:
• Turkish Airlinesi liinilennud (lubatud pagas 30 kg)
• Majutus 1 koht 2ses toas vastavalt programmile
• Hommikusöögid 14 hommikul
• Programmis märgitud lõuna (13) - ja õhtusöögid (5)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• 2 kohapealset lendu: Pakse - Luang Prabang ja Luang Prabang - Hanoi (lubatud pagas 20 kg)
• Laevasõit Chau Doc - Phnom Penh
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub:
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami viisa 50 USD
• Viisa kutse tellimise tasu 15 €
• Laose viisa 31USD (makstakse riiki saabumisel)
• Kambodža viisa 34USD (makstakse riiki saabumisel)
• Jootrahad
• Reisikindlustus

 

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema. 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2770 € / reisija 1 koht 2ses toas

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos
Kuupäev: 09.11-25.11.2018

Sarnased Reisid

NAMIIBIA ringreis
01.12 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
15.02 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis
06.11 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

09.11.2018 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3590

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2900

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2090

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

3615

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.02.2019 - 07.03.2019

alates 1990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2240

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1845

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2130

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2665

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

25.03.2019 - 10.04.2019

2320

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

25.03.2019 - 10.04.2019

2475

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

25.03.2019 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1610

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2505

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

3090

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1825

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Aegean Airlines viib Kreekasse

08.07.2018 - 31.10.2018

alates 187 €

airBaltic - talviste piletite soodusmüük

27.09.2018 - 01.11.2018

alates 163 €

ETIHADi piletid üle maailma

05.10.2018 - 22.10.2018

alates 397 €

Finnairiga Hiinasse

09.10.2018 - 31.10.2018

alates 464 €

AirBaltic BIG SALE

09.10.2018 - 23.10.2018

alates 76 €

Turkish Airlinesi sügismüük

16.10.2018 - 04.11.2018

alates 209 €

Air Mauritiusega Mauritiusele

17.10.2018 - 31.10.2018

alates 850 €