INDIA
print
INDIA ringreis ja rannapuhkus
25.02.2019 -> 11.03.2019

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 24. 

 

INDIA 
25.02 - 11.03.2019

Pealinn Delhi - Jaipuri paleed - Taj Mahal Agras - Püha linn Varanasi - rannapuhkus Goas

HIND:
2240 € 1 reisija 2ses toas tellimisel kuni 31.10.2018
2460 € 1 reisija 2ses toas tellimisel alates 1.11.2018

Ühese toa lisa: 620 €

Päev 1   25.02    TALLINN – HELSINGI - DELHI
Lend Delhisse. Tegemist on 1 läbihinnaga piletiga, mis tähendab, et nii pagas kui reisijad registreeritakse Tallinnas kuni lõpuni välja ja reisija saab 2 pardakaarti.
AY1024 Tallinn - Helsingi   17:25 - 18:00 lennuaeg 35 min
AY121   Helsingi - Delhi     20:20 - 06:35+1 lennuaeg 6 h 45 min

Päev 2   26.02     DELHI     L
Saabumine Delhisse ning poolepäevane linnaekskursioon. Esmalt Vana Delhi: Jama Masjid, üks India suuremaid mosheesid. Riksasõit Chandni Chowkil ehk hõbedatänaval.
Sõit mööda Valitseja Shah Jahani poolt ehitatud Punasest Kindlusest. Raj Ghat- Mahatma Gandhi memoriaal.
Delhi keskus: India Värav – sõjamälestusmärk. Sõidetakse mööda presidendi residentsist, parlamendihoonest, valitsushoonetest.
Saabumine hotelli ja lõunasöök hotellis.
Majutus 1 öö hotellis The Suryaa 5*   www.thesuryaa.com 

Päev 3    27.02    DELHI - JAIPUR     H/L
Delhi ekskursiooni teine pool - Uus Delhi: Humayuni hauakompleks ja Qutab Minar - India kõrgeim kivitorn. Lõunasöök.
Bussisõit Jaipuri; 200 km = 5 tundi.
Majutus 2 ööd Park Regis 4*   www.parkregisjaipur.in 

Päev 4   28.02    JAIPUR     H/L
Jaipur on Rajasthani osariigi pealinn ning tuntakse hüüdnimega 'roosa linn', sest vanad linnamüüri sisse jäävad majad on ehitatud roosakast liivakivist. Jaipuri on rajanud sõdalane-astronoom Maharaja Jai Singh II (1699-1744). Linn on kuulus oma vaipade, emailitud käsitöö, vääris- ja poolvääriskivide ja vasksepiste poolest.
Hommikul sõit Ameri Kindlusesse, mis oli kuni 1728 aastani osariigi pealinnaks. Kali tempel, Võidu saal (Jai Mahal) ja Jagmandir. Künka otsas asuvasse kindlusesse sõidetakse elevandi seljas, tagasi jeepiga. Järgmisena vaibatöökoda ja –pood.
Pealelõunal observatoorium, Tuulte Palee, Raekoda ja muuseum. Viimases on huvitav tekstiilide väljapanek, mis sisaldab endiste Jaipuri maharajade rõivaid.

Päev 5   1.03    JAIPUR – ABHANERI - AGRA      H/L
260 km/ 5 tundi
Sõit Jaipurist Agrasse; tee peal külastatakse Abhaneri kaevu.
Abhaneri küla kaev pärineb aastast 800, see on 13-korruseline, lausa 30m sügavune treppkaev, mis on olnud ka mitmete filmide võttepaigaks. Kaevu kõrval asub Harshat Mata tempel. Need kaks moodustavad omaaegse külaelu tähtsaimad punktid ning avavad Islami tulekule eelneva elu eripärasid.
Majutus 1 öö hotellis Clarks Shiraz 5*  www.hotelclarksshiraz.com 

Päev 6   2.03    AGRA     H/L
Punasest liivakivist Agra kindlus, mis on otsekui poolkuu Jamuna jõe ja vallikraavi vahel. Selle hindu ja islami arhitektuuriga võimsa kindluse ehitasid 3 järjestikust mogulite valitsejat - Akbar, Jehangir ja Shah Jehan.
Seejärel India kuulsaim vaatamisväärsus- valgest marmorist mausoleum, mille ehitas 17nda sajandi keskpaigas mogulite valitseja Shah Jehan oma naisele Mumtaz Mahalile. Taj Mahal on ilmselt suurim armastusele ehitatud monument ja üks kaasaegse maailma imedest. 20 000 töölist ja meistrimehed Pärsiast, Türgist, Prantsusmaalt ja Itaaliast ehitasid seda 17 aastat; kuninganna Mumtaz Mahali mausoleum valmis 1652 aastal. Marmor on pärit Makranast Jodhpuri lähistelt; vääriskivid ja poolvääriskivid- oonüks, ametüst, malahhiit, türkiis, nefriit, kristall ja pärlmutter, lapis lazuli, toodi Agrasse Pärsiast, Venemaalt, Afganistanist, Tiibetist, Hiinast ja India Ookeanist.
Sõit öörongiga Agrast Varanasisse (2ne või 3s klass; 1st klassi selles rongis ei olegi); magamisvagunis.

Päev 7   3.03    VARANASI    H/Õ
Saabumisel transfeer hotelli ja hommikusöök. Aeg pesemiseks ja väikseks puhkamiseks.
Majutus 1 öö hotellis The Amayaa 4*   www.theamayaa.com 
Ekskursioon: esmalt väljasõit 10 km kaugusel asuvasse Sarnathi- kohta, kus Buddha pidas oma õpetuse järgijatele esimese jutluse, selgitades budhismi põhimõtteid.
Lõunasöök ja tagasi Varanasisse.
Pealelõunal Varanasi linnaekskursioon koos templite külastamisega: Bharat Mata Tempel, Bharat Kala Bhavan, Durga tempel.
Õhtul päikeseloojangu ajal paadisõit Gangesel ja jõe pealt vaadatakse “aarti” ehk jõekaldal toimuvat igaõhtust emake Gangese tänamise tseremooniat.

Päev 8   4.03    VARANASI - GOA    H
Varahommikune paadisõit Gangesel, et näha, kuidas palverändurid oma pattusid Gangese pühas vees maha pesevad. Saab näha mitmeid ghatte ehk jõkke laskuvaid trepiastmeid - kus pestakse pesu, kus põletatakse kadunukesi. Seejärel jalutuskäik Varanasi vanalinnas.
Tagasi hotelli hommikusöögile.
Transfeer lennuväljale.
Lend Varanasi – Mumbai - Goa
Transfeer hotelli.
Majutus 7 ööd hommikusöökidega hotellis Royal Orchid 5* club room www.royalorchidhotels.com/royal-orchid-resort-galaxy-goa/overview.asp 

Päev 9   5.03    GOA     H/L
Goa ekskursioon. Vürtsiistanduse külastus. Lõunasöök.

Päev 10-11-12-13-14      6-7-8-9-10.03    GOA    H
Rannapuhkus.

Päev 15   11.03     GOA – HELSINKI - TALLINN     H
Transfeer lennuväljale, hommikusöök karbiga kaasa.
Lend Goa – Helsinki - Tallinn.
AY 124   Goa      Helsiki  08:15  13:35 lennuaeg 8 tundi 50 min
AY 1023 Helsinki Tallinn 16:25  17:00 lennuaeg 35min

HINNAS SISALDUB:
- Lennud Tallinn – Helsingi - Delhi/- Goa – Helsingi - Tallinn
- Lennujaamamaksud 318 €
- Lennud Varanasi - Mumbai - Goa
- Majutus ülaltoodud hotellides; 1 koht 2ses toas
- 13 hommikusööki H
- 6 lõunasööki L
- 1 õhtusöök Õ
- Rongipilet Agra - Varanasi öörongiga; konditsioneeritud vagun; 2ne või 3s klass
- Transport konditsioneeritud bussiga
- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde
- Elevandisõit Jaipuris
- Riksasõit Delhis
- Paadisõidud Varanasis
- KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
- Kohalikud maksud

HINNALE LISANDUB:
- Reisikindlustus vajadusel
- India E-viisa- tehakse elektrooniliselt; riigilõiv 80USD
https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html 
- Joogid lõunasöökide juurde
- Jootrahad giididele, bussijuhtidele ja pakikandjatele
- Fotoaparaadi/ videokaamera tasud mõnedel vaatamisväärsustel

TÄHELEPANU! India rongipileteid hakatakse müüma 4 kuud varem. Selleks, et saada Agra - Varanasi rongile 2se klassi kohad ühte vagunisse, tuleb piletid osta korraga müügi esimesel päeval. Seega on oluline varajane reisi tellimine. Hilisematele tellijatele ei pruugi me enam saada kohtasid 2se klassi vagunisse.

MIKS VALIDA SEE REIS?
See reis on sobilik täiesti tavalisele inimesele. India pakub vanimat järjepidevat kultuuri, rikkalikku ajalugu ja mõnusat randa. Meie ei tegele üldiselt hingeotsingutega, vaid ööbime korralikes 4*-5* hotellides, sööme heades restoranides ning naudime kõiki luksusi, mida arenev endine koloniaalriik pakkuda suudab. Indias on näha kontrastid, tänavatel tutikad autod, kraavide ääres aga poolpaljad inimesed. Samas India ei löö enam räpausesga ega haise, tänavakaubitsejad on ära "taltsutatud" ning enam midagi tohutult häirivat pole. Meie reis ei ole kindlasti ekstreemne, see ei vaja tõsist füüsilist ettevalmistust ega erivarustust. Samme tuleb igapäevaselt kümne-viieteist tuhande ringis, seega kontsakingad tasub koju jätta, eelistades mugavaid sandaale. Varbavaheplätud kuluvad ära aga rannapuhkusel.
Meie reis ei ole väga tõsine hinduismi kursus ega arhitektuuriloeng. Loomulikult räägime kõigist neist asjadest, aga mõistlikkuse piires populaarteaduslikus vormis ning kindlasti mitte rohkem, kui "tavaline inimene" suudab vastu võtta. Eelkõige keskendume sellele, kuidas näeb elu-olu tavaline indialasest hindu ning katsume selle panna enda taustsüsteemis perspektiivi.
Enamik inimesi läheb Indiasse suurte eelarvamustega, naasevad aga positiivsete emotsioonidega. India on tõesti imeline!
PS: Rongisõit ei ole midagi koledat ega hirmsat, mida peaks kartma, kuid tõenäoliselt rong jaama õigel kellaajal ei jõua.

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema. 

Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2240 € 1 reisija 2ses toas tellimisel kuni 31.10.2018
2460 € 1 reisija 2ses toas tellimisel alates 1.11.2018


Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: INDIA ringreis ja rannapuhkus
Kuupäev: 25.02-11.03.2019

Sarnased Reisid

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus
23.10 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus
11.10 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus
11.10 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

09.11.2018 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3590

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2900

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2090

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

3615

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.02.2019 - 07.03.2019

alates 1990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2240

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1845

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2130

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2665

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

25.03.2019 - 10.04.2019

2320

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

25.03.2019 - 10.04.2019

2475

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

25.03.2019 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1610

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2505

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

3090

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1825

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Aegean Airlines viib Kreekasse

08.07.2018 - 31.10.2018

alates 187 €

airBaltic - talviste piletite soodusmüük

27.09.2018 - 01.11.2018

alates 163 €

ETIHADi piletid üle maailma

05.10.2018 - 22.10.2018

alates 397 €

Finnairiga Hiinasse

09.10.2018 - 31.10.2018

alates 464 €

AirBaltic BIG SALE

09.10.2018 - 23.10.2018

alates 76 €

Turkish Airlinesi sügismüük

16.10.2018 - 04.11.2018

alates 209 €

Air Mauritiusega Mauritiusele

17.10.2018 - 31.10.2018

alates 850 €