HIINA
print
HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing
09.04.2019 -> 20.04.2019

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS. 
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26 

HIINA: NANJING + ZHANGJIAJIE HÕLJUVAD MÄED + 3 KURISTIKU KRUIIS + CHONGQING

9-20.04.2019

HIND:
2525 € 1 reisija 2ses toas kehtib tellimisel kuni 31.03.2019

2600 € tellimisel alates 1.04.2019

Ühese toa lisamaks 495 €
Kolmas reisija lisavoodis - soodustust ei ole.

1. päev   9.04    Tallinnast Nanjingisse
Piletite registreerimine 2 tundi enne väljalendu, 12:45 - 13:00. Lubatud pagas -1 kohver kuni 23 kg reisija kohta + 8 kg käsipagasit. Tallinna lennuväljal läbitakse turvakontroll, Helsingis passikontroll.
AY 1020 Tallinnast  14:50 Saabumine Helsingisse 15:25 lennuaeg 35 min
AY 105    Helsingist 17:55 Saabumine Nanjingisse 07:55 järgmisel päeval; lennuaeg 9 tundi

2. päev   10.04     NANJING: Konfutsiuse tempel, Qinhuai kruiis, Xuanwu järv      L
Peale saabumist poolepäevane Nanjingi ekskursioon. Nanjing on Hiina kunagine pealinn enne Pekingit. Esmalt 11 sajandist pärit kuid korduvalt ümber ehitatud Konfutsiuse tempel ning Keiserlik ülikool. Templi ümber on Mingi ja Qingi dünastiate stiilis hooned suveniiripoodide, kohvikute ja teemajadega. Seejärel paadisõit Qinhuai jõel. Jalutuskäik Musta Draakoni ehk Xuanwu järve ääres, millest on tehtud kaunis park. Järve keskel on omavehel sildadega ühendatud 5 saart, järve ümbritseb pargiala templite-pagoodide-paviljonide-teemajade-söögikohtadega. Aprill on kirsside-magnooliate õitsemise aeg ning sel ajal on park eriti kena (ja ka rahvarohke). Ilus jalutuskäik peale pikka lendu.
Lõunasöök.
Majutus 1 öö hotellis Holiday Inn Aqua City Nanjing 4*   https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/cn/zh/nanjing/nkgzr/hoteldetail

3. päev     11.04        NANJING - ZHANGJIAJIE        H/L
Esmalt Mingi dünastia ajast (14. saj.) pärit iidne linnamüür, mis on Nanjingi au ja uhkus. Järgmisena samast ajastust pärit Keisri palee, mis on praegu nüüdisajaloo muuseum. Seejärel vaba aeg ostlemiseks Xinjiekou kaubatänaval.
Lõunasöök ja sõit lennuväljale. Lend Nanjing - Zhangjiajie.
Transfeer hotelli.
Majutus 1 öö hotellis Zhangjiajie Sunshine Hotel 4*  http://www.sunshinehotelzjj.com 

4. päev   12.04     Wulingyuan, Tianmen`i mäe rahvuspark       H/L
Päev Tianmen`i mäe rahvuspargis. Sammaldunud kaljudega mäeküljed on kaetud vanade puude ja väänduvate ronitaimedega. Mäe tippu viib 2 teed: 11 km pikkune 99 kurviga maantee ning 7 ja poole km pikkune 1279 meetrise tõusuga köisaudtee. Parima ülevaate 99-kurvilisest serpentiinist saabki sõites 1 suuna köisraudteega ja teise maanteed mööda.
Ümber mäe tipu on ehitatud jalgteed, mille mõned osad on klaasist - nn. “taevateed”. Mäe enda sees on aegade jooksul vee poolt uuristatud hiiglaslik koobas, mis olevat maailma kõrgeim. Sõit köisraudteega, kõndimine ümber mäetipu, koopa külastus. Lõunasöök päeva jooksul.
Majutus 3 ööd hotellis  Wulin Xintiandi Huatian Choice hotel 4*   https://www.booking.com/hotel/cn/wulingxintiandi-huatian.html?aid=356980;label=gog235jc-1DCAsoMUIXd3VsaW5neGludGlhbmRpLWh1YXRpYW5IK1gDaOQBiAEBmAEruAEXyAEM2AED6AEB-AECiAIBqAIDuAKso4PkBcACAQ;sid=197548a39ea311e2cbce3a20dcebecaa;dist=0;lang=en-us;room1=A%2CA;sb_price_type=total;soz=1;type=total&)  

5. päev   13.04    Yuanjiajie „Avatari“ hõljuvad mäed ja Tianzi mäed     H/L
Yuanjiajie, mille sihvakad püstloodis kaljud andsid inspiratsiooni filmi Avatar tegijatele. Esmalt liftiga üles vaatekohale ning sealt algab kõndimine läbi “Avatari”- maastike:
Tagaaed, kus looduslik värav viib kaljude vahelisse väiksesse sakiliste tippudega orgu;
Nõiduslik Mihuni platvorm, millelt avaneb hingematvalt kaunis vaade kaljudele;
150 meetrine taevast ja maad ühendav Avatari Hallelujah kalju/mägi;
357 meetri kõrgune Taevasild, mis on maailma kõrgeim looduslik sild ning ühendab 2 tippu. Kunagi oli seal üks mägi, kuid tuul ja vesi on kaljust osa välja uhtunud ning sedasi tekkis 2 kaljut, mida üleval hoiab koos 25-meetrine looduslik sild. Valged pilved kaljude vahel loovad müstilise tunde.
Lõunasöök.
Pealelõunal Tianzi mäed. Siinsed mäed ja kaljud on erinevate kõrgustega 534st 1262 meetrini merepinnast ning erikujulised. “Pilvemeri” ja “lainetavad kaljud”, “Keiserlikud kirjapintslid”- 10st tipust koosnev pintsleid kujutav moodustis, “Taevapõllud”- 1000 m kõrguse mäe tipus asuv 3 ha suurune terrasspõld, “Surematute sild”, “Käske jagava väejuhi platvorm”, “Taevaste sõdalaste salk”- sadu väiksemaid kaljusid täispikitud org, mis meenutab väejuhi käske kuulavate sõdalaste kogunemist, Haldjas kinkimas lilli …. avastusretk jalgsi ja köisraudteega.

6. päev   14.04     Kuldse Vahu jõgi, Kollase Kivi kindlus, Suur Kanjon ja klaassild      H/L
Lopsaka rohelusega kaetud kõrgete kallaste vahel voolab Kuldse Vahu jõgi, mille ääres on maaliline matkarada. 2 tundi kõndimist kristallselge veega maalilise kitsukese jõe ääres. Huangshizhai ehk Kollase kivikindluse nimeline vaatekoht, millelt avaneb vaade kaljudele, mis meentab vanu hiina maale.
Pealelõunal Suur Kanjon koskede, tiheda metsa ja ojadest tõusva uduga; kõndimiseks on siia tehtud kitsukesed laudteed. Suurimaks vaatamisväärsuseks on 300 m kõrgusel üle kanjoni ehitatud 430 m pikkune ja 6 m laiune klaasist sild, mille keskel on luuk benji-hüpete tegemiseks; siin saab teha maailma kõrgeima 270 meetrise benji-hüppe.

7. päev   15.04    Kollase Draakoni koobas - YICHANG      H/L
Hommikul hiiglaslik Kollase Draakoni koobas, kus on 2 kuiva ja 2 märga kambrit, 13 väiksemat süvendit, 2 maa-alust jõge ja 4 koske, 10 tuhat stalagtiiti ja stalagmiiti.
Lõunasöök, seejärel 5….6-tunnine bussisõit Yichangi, kus kell 20:00 minnakse kruiisilaeva pardale.
Järgmised 4 ööd MV Victoria või mõni teine samatasemeline kruiisilaev, 2-kohalised kajutid (standard-kajut rõduga). Kohalik 5*/ meie 4*.

8. päev   16.04     Xilini kuru ja 3 kuru tamm      H/L/Õ
Sõit läbi maalilise Xilini kuru idaosa.
Ekskursioon kaldale 3 kuru ühinemiskohta. Tagasi laeva ja kruiis jätkub läbi Xilini kuru, mis on kõigist teele jäävatest kanjonitest kõige maalilisem.
Lõunasöök.
Ekskursioon kaldale 3 kuru tammi juurde.
Sõit läbi lüüsikambrite.
Õhtune vastuvõtupidu, seejärel õhtusöök ning õhtu lõpetuseks vähemusrahvaste ja dünastiate kostüümishow.

9. päev   17.04    Shennongi jõgi - Wu kuru ja Qutangi kuru     H/L/Õ
Ekskursioon väikese laevaga Yangtse kiirevoolulisele lisajõele Shennongile. Siin on muinasjutulised kanjonid, karstialad, püstloodis kaljuseinad, kosed ja kärestikud, iidsed kaljudesse rajatud matmispaigad. Tagasi laeva.
Lõunasöök. Kruiis jätkub:
Wu kanjon, millel on 12 teravat tippu
Qutangi kuristik, mida raamivad kõrged samblased kaljud.
Ekskursioon kaldale Valge Keisri linna.
Õhtusöök, seejärel meelelahutusprogramm.

10. päev   18.04     Shibaozhai tempel      H/L/Õ
Ekskursioon kaldale Shibaozhai 9-korruselise templi juurde.
Jätkub kruiis Chongqingi suunas.
Õhtul kapteni hüvastijätuõhtusöök.

11. päev   19.04     CHONGQING ja pandad      H/L
Väljumine laevast 8:30. Chongqingi linnaekskursioon.
Chongqing on väidetavalt Hiina suurim linn - 33 miljonit elanikku ning see kasvab kiiresti!
CQ on “udu pealinn”- siin on soe ja palju sademeid, mille tulemusena on kliima “vettinud”, kuid kõikjal on lopsakas rohelus.
Linnaekskursioon kesklinnas - vaateplatvorm, millelt näeb 2 jõe - Yangtse ja Jialingi - ühinemist, Linnamuuseum, kus eksponeeritud 3 kuru tammi projekt ning linna keskväljak Taevatempli kujulise Rahvapaleega ja seejärel sõit iidsesse Ciqikou linna. See on iidne linn 3 mäe peal; kitsad–käänulised kiviplaatidega sillutatud tänavad, portselani- ja suveniiripoed, restoranid ja teepoed- siin näeb, millised olid Hiina linnad enne suurlinnade tulekut. Keset linna kõrgub 1500-aastane tempel. Chongqingi loomaaia panda-maja.
Hot pot`I lõuna.
Majutus Chongqingis 1 öö hotellis Chongqing Wudu Hotel 5*  http://www.wdhotel.com/index.shtml

12. päev   20.04    Kojulend     H
Transfeer lennuväljale.
AY092   Chongqingist 09:50 saabumine Helsingisse 14:05 lennuaeg 9:15
AY1023 Helsingist      16:25 saabumine Tallinnasse 17:00

Hinnas sisaldub:
- Lennukipiletid Tallinn – Helsingi - Nanjing ja Chongqing – Helsingi - Tallinn turistklassis
- Lennukipilet Nanjing - Zhangjiajie
- 6 ööd majutust 4* hotellides 1 koht 2ses toas
- 4 ööd majutust kruiisilaevas, rõduga väliskajut
- 10 hommikusööki
- 10 lõunasööki
- 3 õhtusööki
- ekskursiooniprogramm kõikidel päevadel ja KÕIK programmis toodud sissepääsude tasud
- Kohustuslik jootraha laevapersonalile 150 CNY (u. 20 €)
- kohalik inglise keelt kõnelev giid
- eesti reisisaatja sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde

Lisatasu eest:
- Hiina viisa 60 €/iga reisija peab ise minema Hiina saatkonda sõrmejälgi andma
- Jootrahad giididele ja bussijuhtidele
- Reisikindlustus (vajadusel)

Reisi toimumise eelduseks on vähemalt 12 reisijat.

Tähelepanu: kruiisi ekskursiooniprogrammis võidakse sõltuvalt ilmast ja lüüsi läbimise graafikust teha muudatusi.

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid mees- ja naiskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.
Kui 21 - 45 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
               

Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i, Seesam Kindlustuse, 
IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 

Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse.

HIND:
2525 € 1 reisija 2ses toas kehtib tellimisel kuni 31.03.2019

2600 € tellimisel alates 1.04.2019

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing
Kuupäev: 09.04-20.04.2019

Sarnased Reisid

JAAPAN
13.04 - 22.04.2019

VÄLJA MÜÜDUD

GRUUSIA ringreis
07.09 - 15.09.2019

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis
14.02 - 01.03.2020

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

10.10.2019 - 26.10.2019

1970

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

14.10.2019 - 29.10.2019

alates 1790

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.10.2019 - 03.11.2019

2175

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

21.10.2019 - 05.11.2019

2525

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

07.11.2019 - 20.11.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

3280

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

01.12.2019 - 13.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis ja rannapuhkus

14.01.2020 - 29.01.2020

3170

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

15.01.2020 - 30.01.2020

2890

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

31.01.2020 - 15.02.2020

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: lühiringreis ja rannapuhkus

17.02.2020 - 03.03.2020

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2020 - 16.11.2020

EELBRONEERIMINE

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

12.11.2020 - 25.11.2020

EELBRONEERIMINE

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2525

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

VÄLJA MÜÜDUD

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1915

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1950

GRUUSIA ringreis

07.09.2019 - 15.09.2019

VÄLJA MÜÜDUD

GRUUSIA ringreis

15.09.2019 - 23.09.2019

1090

GRUUSIA ringreis

23.09.2019 - 01.10.2019

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

2255

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

14.10.2019 - 24.10.2019

1890

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

3290

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

01.11.2019 - 17.11.2019

2735

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

4850

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

3495

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

29.01.2020 - 14.02.2020

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

30.01.2020 - 14.02.2020

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

14.02.2020 - 01.03.2020

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

20.11.2020 - 06.12.2020

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

LENNUPILETID

01.01.2019 - 19.01.2038

Erinevad hinnad

airBaltic - suviste piletite soodusmüük

26.03.2019 - 31.03.2019

alates 158 €