FILIPIINID
print
FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus
15.02.2019 -> 03.03.2019

FILIPIINID - Banaue - Sagada - Vigan - Laoag - Palawani saar - Manila
15.02 - 3.03.2019FILIPIINID - ringreis ja rannapuhkus
15.02 - 03.03. 2019

Hind:
2895 € /reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 31.10.2018

3050 € /reisija tellimisel alates 1.11.2018

1. päev   15.02    TALLINN - ISTANBUL - MANILA
Lennud on 1 läbihinnaga pileti peal - pagasi saab registreerida Manilani välja ning Tallinnas saab pardakaardid mõlemale lennule.
Tegemist regulaarlendudega, mis sisaldavad nii toitlustamist kui ka erinevaid jooke.
TK1424   Tallinn - Istanbul   18:20    22:40

2. päev   16.02    MANILA
TK084   Istanbul - Manila    02:55     18:40
Saabumine Manilasse, transfeer hotelli.
Majutus 1 öö hotellis Heritage Hotel 4* superior tuba www.millenniumhotels.com/heritagemanila 

3. päev   17.02    MANILA - BANAUE  (338 km)    H/L
Sõit Banauesse 8..10 tundi. Sõidetakse läbi kohalike linnade ja külade - Bulacan, Pampanga, Tarlac, kus saab näha, kui lihtsalt ja vähesega kohalikud hakkama saavad. Lühikesed peatused tehakse:
Santa Cruzi eeslinnas hiina surnuaial, mis on otsekui surnute linn, kus hauakambrid-mausoleumid annavad keskmise maja mõõdu välja. Paljud neist on lausa möbleeritud, veevarustuse ja isegi konditsioneeriga!
San Guillermo kirik, mis on üks suurimaid ja vanemaid Pampangas;
Santa Fe - kohalike käsitöömeistrite linn;
Daltoni mäekuru, kus peeti mitemeid lahinguid 2se ilmasõja ajal.
Seejärel algab laskumine Banaue suunas.
Majutus 2 ööd hotellis Banaue Hotel 3* . See on Banaue parim hotell, kuigi meenutab 80ndate spordibaasi. Samas kõik vajalik on olemas (isegi bassein!) ja vaade on super! www.banaue.info/banauehotel.html 

4. päev   18.02    TERRASS-RIISIPÕLLUD     H/L
Sõit kohaliku transpordi jeepney`ga 17 km kaugusele Hapao külasse, mis asub maalilises terrass-põldudega ümbritsetud orus. Paari tunnine jalutuskäik riisipõldude vahel tutvumaks ifugo hõimu kohaliku eluga. Vaatekoht, millelt avaneb vaade ümbritsevale - olgu siis alt või pealtpoolt pilvi. Lõunasöök ja pealelõunal tagasi Banaue hotelli.

5. päev   19.02    BANAUE - SAGADA   (183 km)    H/L
Sõit mööda rohkete käänakutega kurvilisid mägiteid.
Mitmed vaate- ja fotopeatused. Esimene pikem peatus on Belgia nunnade poolt rajatud Bontoci muuseum, kus eksponeeritakse hõimurahvaste käsitööesemeid ja vanu dokumente. Seejärel jõutakse Sagadasse, kus asuvad Ifuga hõimu kaljudesse paigutatud rippuvad kirstud ja matmiskoopad. Lõunasöök. Pealelõunal/õhtupoolikul vaba aeg puhkuseks või omapäi linnakese avastamiseks.
Majutus 1 öö hotellis St. Joseph Resthouse 2* (lihtne ja lakooniline, kuid selle kandi parim majutuskoht) http://saintjosephresthousesagada.blogspot.com.ee/ 

6. päev   20.02    SAGADA - VIGAN   (205 km)    H/L
Maaliline sõit Sagadast Viganisse. Kilomeetreid on 205 ning sõidu peale kulub u. 7 tundi. Pealelõunaks jõutakse Viganisse.
Vigan on ajalooline linn munakivisillutisega tänavate, hobuvankrite ja hispaanlaste-aegsete härrastemajadega, mis imekombel pääses Teise maailmasõja pommitamistest ning on oma ajaloolisel kujul säilinud. Praegu on Vigan UNESCO kultuuripärandite nimekirjas.
Lõunasöök tee peal.
Majutus 2 ööd hotellis Hotel Luna 4*   http://hotelluna.ph/ 

7. päev   21.02   VIGAN     H/L 
Päeva esimene pool on Vigani ekskursioon, osaliselt jalgsi ja osaliselt hobuvankriga:
- peapiiskopi palee
- Püha Pauli Katedraal
- Mestizo kvartal
- Padre Jose Burgos`e Rahvusmuuseum
- Pagburnayan`i keraamikatehas
- Püha Maria kirik
Lõunasöök, seejärel vaba aeg omal käel Viganis jalutamiseks-ostlemiseks või ilusas hotellis basseini ääres puhkamiseks.

8. päev   22.02    VIGAN - LAOAG   (82 km) - PALAWAN     H
82 km ehk 2 tundi sõitu Laoagi.
Laoag on tuntud oma kullakaevanduste poolest ja juba ammustel aegadel käisid hiina ja jaapani kaupmehed siin kauplemas. Ametlikult rajati linnake 1580 ja hiljem kujunes sellest omamoodi Põhja pealinn.
Linna peamised vaatamisväärsused on:
Püha Williami katedraal
Paoay kirik
Malacanang ehk Põhja Palee
Transfeer lennuväljale. Lend Laoag – Manila - Puerto Princesa
PR2197   14:15 - 15:15
PR2787   18:05 - 19:15
Transfeer Sabangi rannahotelli.
Majutus 7 ööd hotellis Sheridan Beach Resort & Spa 4* deluxe mountain view
(Lisatasu deluxe pool-view toa eest 35€/reisija/7 ööd)
www.millenniumhotels.com/heritagemanila 

9 - 10. päev   23 - 24.02    RANNAPUHKUS    H

11. päev    25.02    MAAALUNE JÕGI      H/L
Palawani suurimaks vaatamisväärsuseks on maailma pikim maaalune jõgi, mis on 8,2 km ulatuses paadiga läbitav. Jõgi voolab mäe sisse uuristunud sängi mööda karstikaljude vahel. Jõereisi alguspunkt on hotellist lühikese (u. 10 min) sõidu kaugusel; paadisõidu ajal on lootust näha vees elavaid hiidsisalikke ja jõe kallastel elavaid ahve.
Lõunasöök ja tagasi hotelli; kokku pool päeva.

12. päev  26.02    RANNAPUHKUS    H

13. päev   27.02    BATAKI HÕIM    H/L
Tund sõitu bataki hõimu keskusesse, sealt tunni jagu jalgsi edasi. Külas saab näha, kuidas see hõim väga algelisel viisil elab ja riietub, samuti tehakse poole tunnine esinemine (kes tahab, võib lastele kommi ja mõne mänguasja kaasa võtta). Siis tuldud teed mööda tagasi.

14. päev    28.02    RANNAPUHKUS    H
Rannapuhkus kaunil liivarannal.

15. päev   1.03    MANILA     H/Õ
Transfeer 2 tundi Puerto Princesa lennuväljale. Lend Manilasse
5J 636    12:15    13:30
Manila linnaekskursioon - Rizali park ja monument - Filipiinide ajaloo kulgu muutnud poliitiliste sündmuste koht. Müüridega ümbritsetud vanalinn - 4 sajandit malai, hiina, hispaania, ameerika ja jaapani kultuuriga segatud ajalugu. Siin on muuseume ja kirikuid, koloniaalstiilis uhkeid hooneid ja vanu varemeid, avenüüsid ja isegi hauakive. Vanalinnas on Filipiinide vanim, 1607. aastast pärit San Augustini kirik - väidetavalt on see vanim ehitis kogu riigis. Edasi Fort Santiago - 16.sajandist pärinev hispaanlaste ehitatud kindlustus, mis on praeguseks restaureeritud ja kuhu on ilus park rajatud.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Heritage Hotel 4* superior tuba www.millenniumhotels.com/heritagemanila 

16. päev   2.03    TAGAYTAY – MANILA - ISTANBUL     H/L
Sõit Manilast pooleteist tunni kaugusel asuvasse Tagaytay linna, kus järve keskel asub Taali vulkaan, mille kraatris on omakorda järv ja selle sees saarekene.
Tagasiteel tehakse üks peatus Las Pinases, kus on bambusest tehtud orel ja teine peatus kohalikus jeepney`de koostetehases.
Lõunasöök päeva jooksul.
Juhul, kui jääb aega, siis selle saab kulutada mõnes Manila hiiglaslikus ostukeskuses.
Transfeer lennuväljale ja algab kodutee
TK 085   Manila - Istanbul    22:40 - 06:25

17. päev    3.03    ISTANBUL - TALLINN
TK 1421   Istanbul - Tallinn    09:45 – 12:05

Hind sisaldab:
- Lennukipiletid Tallinn – Istanbul – Manila – Istanbul - Tallinn (Turkish Airways)
- Lennukipilet Laoag-Manila – Puerto Princesa - Manila
- Majutus programmis toodud hotellides (11 ööd 4*, 2 ööd 3*, 1 öö 2*)
- 14 hommikusööki
- 8 lõunasööki (L) ja 1 õhtusöök (Õ)
- ekskursiooniprogramm ja kõik programmis sisalduvad sissepääsutasud
- transfeerid lennuväli - hotell – lennuväli
- kohalik inglise keelt kõnelev giid ringreisil (mitte rannapuhkusel)
- eesti reisisaatja ringreisil, kes tõlgib ekskursioonid eesti keelde
- Hinnad põhinevad kursil 1 USD = 0,85 €

Hinnale lisandub:
- Kohalike lendude terminali maks (100...200 PHP)
- Reisikindlustus (vajadusel)
- Joogid lõunasöögi juurde
- Jootrahad kohalikele teenindajateleMIKS VALIDA FILIPIINID?
Filipiinid on kui loodud neile, kellel enamik tuntud Aasia sihtkohti on juba läbi käidud. Pärast Buddhade, stuupade ja hinduistlike varemete külastamist on katoliiklikud Filipiinid kui sõõm värsket (aga tuttavat) õhku. Samas pakub Luzoni saar eraldatud eksootikat, seda mitte pärismaalaste hõimude näol, vaid üsnagi vähearenenud taristu ning väheste turistide hulgaga. Seal on muust maailmast üsna eraldatud külad, kus surnukirstud rippumas kaljukülgedel, kaunid riisipõllud ja pigem lihtsamat tüüpi majutused. Teistpidi on siin ka üks suuremaid Aasia linnu - Manila. Samas pakub rannapuhkus Palawani (Boholi) saarel luksuslikku elu koos kauni mere ja liivaga.
See reis ei sobi kindlasti neile, kes hotellide seintelt pragusid otsivad, kuid võib jätta kustumatu mulje neile, kes midagi teistsugust soovivad kogeda. Filipiinid teevad asju omamoodi, sealsetes külades (ja ka poliitikas) jätab kõiki külmaks see, kuidas mujal maailmas asju tehakse. Samas on rannikulinnad väga kaunid ning sealsed hotellid juba luksuslikud.
Filipiinidel ootavad ees meid mitmed jalutuskäigud, kus varbavaheplätust ei piisa, samas aga eelnevalt kehakultuuriga tegelema ei pea.

 

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.
Reisipaketis sisalduvate erinevate lennupiletite riskide maandamiseks ja mugavaimate lennuaegade jaoks palume reisijatel osta SALVA reisikindlustus.
SALVA hüvitab reisipaketis sisalduvate erinevate lendude puhul esineda võivad reisitõrked. 
             
Meie reiside juurde sobib ka Swedbank P & C Insurance AS-i reisikindlustus, Seesam Kindlustuse, IF Kindlustuse ja Chartis Insurance reisikindlustus. 
Teiste kindlustusfirmade puhul palume reisijatel enne reisi tellimist kindlustajalt kontrollida, mis reisitõrge ja millises ulatuses hüvitatakse. 


Hind:
2895 € /reisija 1 koht 2ses toas tellimisel kuni 31.10.2018

3050 € /reisija tellimisel alates 1.11.2018

Broneeri reis
Võtame teiega hiljemalt 24 tunni jooksul ühendust.
Reis: FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus
Kuupäev: 15.02-03.03.2019

Sarnased Reisid

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa
25.03 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus
19.02 - 07.03.2019

alates 1990

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus
12.03 - 28.03.2019

2130

SRI LANKA ringreis ja MALDIIVID rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

11.10.2018 - 26.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

14.10.2018 - 30.10.2018

VÄLJA MÜÜDUD

SINGAPUR - INDONEESIA: Java + Bali

21.10.2018 - 05.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

23.10.2018 - 08.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

MALAISIA: Borneo - SINGAPUR

25.10.2018 - 10.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

KEENIA ringreis ja rannapuhkus

03.11.2018 - 16.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

VIETNAM: lühike ringreis ja rannapuhkus

09.11.2018 - 26.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

20.11.2018 - 07.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

15.01.2019 - 01.02.2019

3590

BIRMA ringreis ja rannapuhkus

17.01.2019 - 01.02.2019

2900

TAI: Bangkok - Põhja-Tai ringreis - Krabi rannapuhkus

31.01.2019 - 15.02.2019

2090

KOLUMBIA ringreis ja rannapuhkus

13.02.2019 - 28.02.2019

3615

FILIPIINID, ringreis ja rannapuhkus

15.02.2019 - 03.03.2019

2895

VIETNAM: loodusringreis ja rannapuhkus

19.02.2019 - 07.03.2019

alates 1990

INDIA ringreis ja rannapuhkus

25.02.2019 - 11.03.2019

2240

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

03.03.2019 - 19.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

SRI LANKA ringreis ja rannapuhkus

06.03.2019 - 21.03.2019

alates 1845

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

12.03.2019 - 28.03.2019

2130

MALAISIA ringreis ja rannapuhkus Borneol - SINGAPUR

15.03.2019 - 30.03.2019

2665

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali

25.03.2019 - 10.04.2019

2320

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali ringreis ja rannapuhkus Gilil

25.03.2019 - 10.04.2019

2475

SINGAPUR - INDONEESIA: Bali - Sulawesi: Torajamaa

25.03.2019 - 10.04.2019

2725

VIETNAM: klassikaline ringreis ja rannapuhkus

13.10.2019 - 29.10.2019

EELBRONEERIMINE

VIETNAM: ringreis ja rannapuhkus

24.10.2019 - 09.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - GUATEMALA - MEHHIKO ringreis ja rannapuhkus

14.11.2019 - 30.11.2019

EELBRONEERIMINE

USA - PANAMA - COSTA-RICA - NICARAGUA ringreis

06.11.2018 - 21.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

INDO-HIINA: Vietnam - Kambodža - Laos

09.11.2018 - 25.11.2018

VÄLJA MÜÜDUD

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

16.11.2018 - 02.12.2018

VÄLJA MÜÜDUD

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE ringreis

31.01.2019 - 13.02.2019

3185

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

01.02.2019 - 16.02.2019

3100

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.02.2019 - 03.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

07.03.2019 - 24.03.2019

VÄLJA MÜÜDUD

HIINA: Peking - Suzhou - Zhujiajiao - Shanghai

30.03.2019 - 08.04.2019

1610

HIINA: Nanjing - Zhangjiajie hõljuvad mäed - 3 kuristiku kruiis - Chongqing

09.04.2019 - 20.04.2019

2505

JAAPAN

13.04.2019 - 22.04.2019

3090

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

17.04.2019 - 27.04.2019

1875

KÕRGÕSTAN - KASAHSTAN ringreis

07.09.2019 - 17.09.2019

1825

NEPAAL JA INDIA

28.09.2019 - 13.10.2019

EELBRONEERIMINE

USBEKISTAN - TADŽIKISTAN ringreis

16.10.2019 - 26.10.2019

OOTELEHT

USA - GUATEMALA - EL SALVADOR - HONDURAS - BELIZE

29.10.2019 - 12.11.2019

EELBRONEERIMINE

INDO-HIINA: Vietnam - Laos - Kambodža

08.11.2019 - 24.11.2019

EELBRONEERIMINE

LÕUNA-AAFRIKA VABARIIK ja SVAASIMAA ringreis

15.11.2019 - 01.12.2019

EELBRONEERIMINE

UUS-MEREMAA - AUSTRAALIA: Sidney

21.11.2019 - 08.12.2019

EELBRONEERIMINE

NAMIIBIA ringreis

01.12.2019 - 14.12.2019

EELBRONEERIMINE

Seda tüüpi reisid puuduvad.

Aegean Airlines viib Kreekasse

08.07.2018 - 31.10.2018

alates 187 €

airBaltic - talviste piletite soodusmüük

27.09.2018 - 01.11.2018

alates 163 €

ETIHADi piletid üle maailma

05.10.2018 - 22.10.2018

alates 397 €

Finnairiga Hiinasse

09.10.2018 - 31.10.2018

alates 464 €

AirBaltic BIG SALE

09.10.2018 - 23.10.2018

alates 76 €

Turkish Airlinesi sügismüük

16.10.2018 - 04.11.2018

alates 209 €

Air Mauritiusega Mauritiusele

17.10.2018 - 31.10.2018

alates 850 €